<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 17 502 +0.4 m/s x481  -1.1473  +1.0481476  +0.3170  +0.2502  +0.4
2 81 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
071010 15 472 +0.8 m/s 415  +1.9428  +0.9434  +4.6434472  +0.8445  -2.1440  -0.1
3 201 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070718 16 430 +0.2 m/s 430  +0.2414  +2.9412  +2.6430409  +0.2xx
4 154 Ruščák MartinRuščák Martin
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
070511 14 422 +1.2 m/s x396  +3.6420  +2.3420422  +1.2418  +1.3310  +0.2
5 15 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
061009 10 420 -0.5 m/s 369  +2.7408  -2.2398  +1.8408387  -0.1375  +1.6420  -0.5
6 153 Javorský LeonardJavorský Leonard
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
060209 3 402 -0.1 m/s 402  -0.1381  -0.2391  +2.3402395  -0.1365  +0.2392  +0.6
7 171 Prosták MiroslavProsták Miroslav
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070812 13 397 +3.5 m/s 392 -0.9 m/s 374  +0.3386  +0.9397  +3.5397374  +3.1x392  -0.9
8 135 Tančin LukášTančin Lukáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070404 5 383 -0.1 m/s 383  -0.1372  -1.4x383349  -3.1x372  -1.3
9 159 Gaľa MichalGaľa Michal
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060214 9 378 +0.6 m/s 378  +0.6334  -3.0344  +0.3378
10 198 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070910 12 372 -0.4 m/s 372  -0.4345  +2.0360  +1.5372
11 129 Mirón MatejMirón Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060312 11 361 +1.0 m/s 361  +1.0350  -1.2x361
12 132 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060217 8 332 +0.2 m/s x332  +0.2285  +0.8332
13 169 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060915 4 320 -0.1 m/s 320  -0.1274  +1.1281  +3.8320
14 131 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060407 6 301 -0.1 m/s 301  -0.1294  -1.1232  -1.2301
15 109 Haburaj MartinHaburaj Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
061115 2 300 +1.6 m/s 273  -0.3282  +0.2300  +1.6300
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 21 494 +1.4 m/s 485  +1.9474  +0.6x485-494  +1.4477  +2.3
2 211 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 18 461 +2.0 m/s 440  +2.9xx440x448  +1.2461  +2.0
3 86 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 19 440 +3.6 m/s 423 +1.4 m/s 440  +3.6x398  +2.5440386  -1.3435  +2.5423  +1.4
4 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 17 419 +1.7 m/s 399  +1.8415  +0.5390  +0.7415419  +1.7394  +0.3355  +0.2
5 220 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 14 418 +1.9 m/s 418  +1.9391  -0.3x418417  +1.1341  +0.5x
6 155 Melegová SoňaMelegová Soňa
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
060325 11 392 +1.7 m/s 383  -1.3362  -0.6390  +0.9390392  +1.7x371  +0.9
7 151 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 13 391 +0.9 m/s 374  +2.9359  -2.5388  +0.8388358  +0.6388  +1.4391  +0.9
8 90 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070530 3 386 +1.6 m/s 367  +1.8373  +4.9386  +4.0386384  +1.8385  +1.3386  +1.6
9 89 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 16 386 -3.1 m/s x386  -3.1174  +2.0386
10 91 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 20 385 +1.0 m/s x258  +0.8385  +1.0385
11 72 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
070606 10 383 +1.2 m/s 375  +0.3383  +1.2330  -0.1383
12 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060511 12 375 -0.2 m/s 371  +0.2375  -0.2369  +1.5375
13 150 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060405 5 367 +0.2 m/s 365  +0.2367  +4.7367  +0.2367
14 176 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070618 9 361 +3.4 m/s 337 +0.5 m/s 319  +0.9361  +3.4337  +0.5361
15 97 Gburová DašaGburová Daša
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
061009 15 349 +1.1 m/s xx349  +1.1349
16 20 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070607 8 324 +0.5 m/s 324  +0.5306  +2.4314  +1.5324
17 19 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070703 1 323 +0.4 m/s 323  +0.4296  +0.2297  +4.2323
18 45 Demková NelaDemková Nela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
071106 6 321 +1.7 m/s 321  +1.7261  +1.3301  -1.7321
19 98 Labusová MelániaLabusová Melánia
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
061230 7 309 +2.0 m/s 309  +2.0285  +1.1308  +0.2309
20 186 Sekeráková MartinaSekeráková Martina
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070224 4 283 +1.1 m/s x228  +1.2283  +1.1283
MS 87 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 2 434 -0.4 m/s 434  -0.4x-434
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 37 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 15 448 +2.3 m/s 423 +1.1 m/s 423  +1.1443  +2.3432  +3.1443448  +2.3422  +2.1406  +1.5
2 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
080823 13 422 +2.4 m/s 412 +2.0 m/s 387  -0.7368  +1.3400  +0.2400393  +4.3412  +2.0422  +2.4
3 93 Lukáš MichalLukáš Michal
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
080318 14 418 -2.1 m/s 418  -2.1388  -0.3387  +1.6418413  +1.7398  +2.1340  +2.5
4 158 Čižmár ErikČižmár Erik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080617 1 397 +2.2 m/s 394 +1.8 m/s 383  +1.5382  +0.2397  +2.2397375  +2.2394  +1.8380  +1.4
5 12 Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
091106 12 377 -1.4 m/s 368  -0.5364  +2.1370  +0.7370377  -1.4362  +3.3x
6 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080825 11 373 +2.7 m/s 365 +1.6 m/s 357  +0.8373  +2.7365  +1.6373352  +1.2x372  +4.7
7 2 Makovec PetrMakovec Petr
ABC HumennéABC Humenné
080801 10 366 +3.0 m/s 361 +0.4 m/s x351  -0.2361  +0.4361351  +0.3363  +2.4366  +3.0
8 16 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090923 6 351 +2.4 m/s 344 -0.7 m/s x342  -1.0351  +2.4351331  +2.3343  +1.6344  -0.7
9 167 Molnár JakubMolnár Jakub
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081119 332 -0.1 m/s 317  -1.4332  -0.1302  +1.4332
10 214 Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081103 8 327 -0.4 m/s 310  +2.3327  -0.4303  +1.1327
11 213 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
081105 9 320 -0.9 m/s 314  +1.0320  -0.9316  +0.8320
12 3 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
100722 5 305 +1.0 m/s 305  +1.0287  +0.3298  +1.7305
13 13 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090805 3 274 +3.3 m/s 243 +0.2 m/s 243  +0.2225  -1.2274  +3.3274
14 4 Petrik AdamPetrik Adam
ABC HumennéABC Humenné
100129 4 257 +0.9 m/s 246  +1.4257  +0.9257  +0.9257
15 9 Botto OndrejBotto Ondrej
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
110610 1 242 +1.3 m/s 216  -0.3242  +1.3208  -0.3242
166 Makkay TobiasMakkay Tobias
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080815 7 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 25 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080403 12 382 +0.3 m/s x380  -2.7346  +3.4380382  +0.3357  -1.4369  +1.1
2 53 Péter KittyPéter Kitty
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080912 10 362 -0.1 m/s 362  +0.2362  -0.1346  -0.9362351  +2.2340  +1.5332  +1.6
3 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
081111 8 341 +1.7 m/s 307  -1.6340  +2.2339  +1.6340295  +0.4302  +1.1341  +1.7
4 28 Šuhajová VanesaŠuhajová Vanesa
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
100205 7 326 +1.4 m/s 313  -0.2-326  +1.4326307  +1.6304  +2.8302  -1.7
5 18 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080106 11 312 +1.7 m/s 312  +1.7267  +2.3283  +1.9312296  -0.5248  +2.1308  +1.7
6 54 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080627 6 310 +1.1 m/s 297  +0.5190  +1.5296  +1.3297301  +1.1306  +1.4310  +1.1
7 181 Malá TimeaMalá Timea
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090525 4 308 +1.0 m/s 296  +2.9300  +2.9279  +0.5300302  +2.6308  +1.0304  -0.1
8 22 Levická StellaLevická Stella
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090731 3 307 +0.9 m/s 256  +1.8280  +1.7284  +0.2284285  +0.2295  +2.3307  +0.9
9 6 Biľová ZuzanaBiľová Zuzana
ABC HumennéABC Humenné
110621 1 270 +0.2 m/s 223  +0.4267  -0.1270  +0.2270
10 7 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
120424 2 269 -0.6 m/s 246  +0.4269  -0.6263  +0.2269
11 23 Mračnová MelániaMračnová Melánia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090908 5 233 +2.1 m/s 232 +1.2 m/s x232  +1.2233  +2.1233
Celkom 11 pretekárov