<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 17 502 +0.4 m/s x 481  -1,10 473  1,00 481 476  0,30 170  0,20 502  0,40
2 81 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 15 472 +0.8 m/s 415  1,90 428  0,90 434  4,60 434 472  0,80 445  -2,10 440  -0,10
3 201 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 16 430 +0.2 m/s 430  0,20 414  2,90 412  2,60 430 409  0,20 x x
4 154 Ruščák MartinRuščák Martin
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
07 07 14 422 +1.2 m/s x 396  3,60 420  2,30 420 422  1,20 418  1,30 310  0,20
5 15 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 10 420 -0.5 m/s 369  2,70 408  -2,20 398  1,80 408 387  -0,10 375  1,60 420  -0,50
6 153 Javorský LeonardJavorský Leonard
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
06 06 3 402 -0.1 m/s 402  -0,10 381  -0,20 391  2,30 402 395  -0,10 365  0,20 392  0,60
7 171 Prosták MiroslavProsták Miroslav
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 13 397 +3.5 m/s 392 -0.9 m/s 374  0,30 386  0,90 397  3,50 397 374  3,10 x 392  -0,90
8 135 Tančin LukášTančin Lukáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 383 -0.1 m/s 383  -0,10 372  -1,40 x 383 349  -3,10 x 372  -1,30
9 159 Gaľa MichalGaľa Michal
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 9 378 +0.6 m/s 378  0,60 334  -3,00 344  0,30 378
10 198 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 12 372 -0.4 m/s 372  -0,40 345  2,00 360  1,50 372
11 129 Mirón MatejMirón Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 11 361 +1.0 m/s 361  1,00 350  -1,20 x 361
12 132 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 8 332 +0.2 m/s x 332  0,20 285  0,80 332
13 169 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 4 320 -0.1 m/s 320  -0,10 274  1,10 281  3,80 320
14 131 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 301 -0.1 m/s 301  -0,10 294  -1,10 232  -1,20 301
15 109 Haburaj MartinHaburaj Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 2 300 +1.6 m/s 273  -0,30 282  0,20 300  1,60 300
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 21 494 +1.4 m/s 485  1,90 474  0,60 x 485 - 494  1,40 477  2,30
2 211 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 18 461 +2.0 m/s 440  2,90 x x 440 x 448  1,20 461  2,00
3 86 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 19 440 +3.6 m/s 423 +1.4 m/s 440  3,60 x 398  2,50 440 386  -1,30 435  2,50 423  1,40
4 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 17 419 +1.7 m/s 399  1,80 415  0,50 390  0,70 415 419  1,70 394  0,30 355  0,20
5 220 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 14 418 +1.9 m/s 418  1,90 391  -0,30 x 418 417  1,10 341  0,50 x
6 155 Melegová SoňaMelegová Soňa
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
06 06 11 392 +1.7 m/s 383  -1,30 362  -0,60 390  0,90 390 392  1,70 x 371  0,90
7 151 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 13 391 +0.9 m/s 374  2,90 359  -2,50 388  0,80 388 358  0,60 388  1,40 391  0,90
8 90 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 3 386 +1.6 m/s 367  1,80 373  4,90 386  4,00 386 384  1,80 385  1,30 386  1,60
9 89 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 16 386 -3.1 m/s x 386  -3,10 174  2,00 386
10 91 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 20 385 +1.0 m/s x 258  0,80 385  1,00 385
11 72 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 10 383 +1.2 m/s 375  0,30 383  1,20 330  -0,10 383
12 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 12 375 -0.2 m/s 371  0,20 375  -0,20 369  1,50 375
13 150 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 5 367 +0.2 m/s 365  0,20 367  4,70 367  0,20 367
14 176 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 9 361 +3.4 m/s 337 +0.5 m/s 319  0,90 361  3,40 337  0,50 361
15 97 Gburová DašaGburová Daša
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
06 06 15 349 +1.1 m/s x x 349  1,10 349
16 20 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 8 324 +0.5 m/s 324  0,50 306  2,40 314  1,50 324
17 19 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 1 323 +0.4 m/s 323  0,40 296  0,20 297  4,20 323
18 45 Demková NelaDemková Nela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 6 321 +1.7 m/s 321  1,70 261  1,30 301  -1,70 321
19 98 Labusová MelániaLabusová Melánia
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
06 06 7 309 +2.0 m/s 309  2,00 285  1,10 308  0,20 309
20 186 Sekeráková MartinaSekeráková Martina
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 4 283 +1.1 m/s x 228  1,20 283  1,10 283
MS 87 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 2 434 -0.4 m/s 434  -0,40 x - 434
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 37 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 15 448 +2.3 m/s 423 +1.1 m/s 423  1,10 443  2,30 432  3,10 443 448  2,30 422  2,10 406  1,50
2 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
08 08 13 422 +2.4 m/s 412 +2.0 m/s 387  -0,70 368  1,30 400  0,20 400 393  4,30 412  2,00 422  2,40
3 93 Lukáš MichalLukáš Michal
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
08 08 14 418 -2.1 m/s 418  -2,10 388  -0,30 387  1,60 418 413  1,70 398  2,10 340  2,50
4 158 Čižmár ErikČižmár Erik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 1 397 +2.2 m/s 394 +1.8 m/s 383  1,50 382  0,20 397  2,20 397 375  2,20 394  1,80 380  1,40
5 12 Mihál DávidMihál Dávid
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 12 377 -1.4 m/s 368  -0,50 364  2,10 370  0,70 370 377  -1,40 362  3,30 x
6 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 11 373 +2.7 m/s 365 +1.6 m/s 357  0,80 373  2,70 365  1,60 373 352  1,20 x 372  4,70
7 2 Makovec PetrMakovec Petr
ABC HumennéABC Humenné
08 08 10 366 +3.0 m/s 361 +0.4 m/s x 351  -0,20 361  0,40 361 351  0,30 363  2,40 366  3,00
8 16 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 6 351 +2.4 m/s 344 -0.7 m/s x 342  -1,00 351  2,40 351 331  2,30 343  1,60 344  -0,70
9 167 Molnár JakubMolnár Jakub
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 332 -0.1 m/s 317  -1,40 332  -0,10 302  1,40 332
10 214 Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 8 327 -0.4 m/s 310  2,30 327  -0,40 303  1,10 327
11 213 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 9 320 -0.9 m/s 314  1,00 320  -0,90 316  0,80 320
12 3 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
10 10 5 305 +1.0 m/s 305  1,00 287  0,30 298  1,70 305
13 13 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 3 274 +3.3 m/s 243 +0.2 m/s 243  0,20 225  -1,20 274  3,30 274
14 4 Petrik AdamPetrik Adam
ABC HumennéABC Humenné
10 10 4 257 +0.9 m/s 246  1,40 257  0,90 257  0,90 257
15 9 Botto OndrejBotto Ondrej
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
11 11 1 242 +1.3 m/s 216  -0,30 242  1,30 208  -0,30 242
166 Makkay TobiasMakkay Tobias
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 7 DNS
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 25 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 12 382 +0.3 m/s x 380  -2,70 346  3,40 380 382  0,30 357  -1,40 369  1,10
2 53 Péter KittyPéter Kitty
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 10 362 -0.1 m/s 362  0,20 362  -0,10 346  -0,90 362 351  2,20 340  1,50 332  1,60
3 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 8 341 +1.7 m/s 307  -1,60 340  2,20 339  1,60 340 295  0,40 302  1,10 341  1,70
4 28 Šuhajová VanesaŠuhajová Vanesa
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
10 10 7 326 +1.4 m/s 313  -0,20 - 326  1,40 326 307  1,60 304  2,80 302  -1,70
5 18 Bottová HanaBottová Hana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 11 312 +1.7 m/s 312  1,70 267  2,30 283  1,90 312 296  -0,50 248  2,10 308  1,70
6 54 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 6 310 +1.1 m/s 297  0,50 190  1,50 296  1,30 297 301  1,10 306  1,40 310  1,10
7 181 Malá TimeaMalá Timea
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
09 09 4 308 +1.0 m/s 296  2,90 300  2,90 279  0,50 300 302  2,60 308  1,00 304  -0,10
8 22 Levická StellaLevická Stella
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 3 307 +0.9 m/s 256  1,80 280  1,70 284  0,20 284 285  0,20 295  2,30 307  0,90
9 6 Biľová ZuzanaBiľová Zuzana
ABC HumennéABC Humenné
11 11 1 270 +0.2 m/s 223  0,40 267  -0,10 270  0,20 270
10 7 Halická LuciaHalická Lucia
ABC HumennéABC Humenné
12 12 2 269 -0.6 m/s 246  0,40 269  -0,60 263  0,20 269
11 23 Mračnová MelániaMračnová Melánia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 5 233 +2.1 m/s 232 +1.2 m/s x 232  1,20 233  2,10 233
Celkom 11 pretekárov