<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)
Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 123 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 150
2 174 Uhľár MatejUhľár Matej 070417 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 138
3 41 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 125
Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 142
2 51 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 139
3 179 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 133
Skok do výšky - Najmladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 161 Harman JánHarman Ján 080109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 125
2 136 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 115
3 92 Beniač MatejBeniač Matej 100329 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 105
Skok do výšky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 42 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 110
2 145 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 110
3 104 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 080405 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 105
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 502
2 81 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 472
3 201 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 430
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 494
2 211 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 461
3 86 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 440
Skok do diaľky - Najmladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 37 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 448
2 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 422
3 93 Lukáš MichalLukáš Michal 080318 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 418
Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 382
2 53 Péter KittyPéter Kitty 080912 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 362
3 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 081111 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 341
Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 170 Paľovčík RichardPaľovčík Richard 080810 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 07.69
2 17 Šuhaj DominikŠuhaj Dominik 080314 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 07.45
3 161 Harman JánHarman Ján 080109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 07.28
Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 26 Simanová SofiaSimanová Sofia 080209 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.06
2 203 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.96
3 21 Hudecová PetraHudecová Petra 080928 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 06.00
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 126 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.75
2 196 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.59
3 197 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.76
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.85
2 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 060511 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 07.32
3 148 Svatová LíviaSvatová Lívia 070630 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 06.97
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 200 Vateha MatúšVateha Matúš 060110 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.80
2 126 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 44.18
3 123 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 42.76
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 43.56
2 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 38.87
3 46 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 36.56
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 194 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.03
2 60 Baran SamuelBaran Samuel 080115 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 32.76
3 136 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 30.13
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 26 Simanová SofiaSimanová Sofia 080209 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 34.25
2 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 080403 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 32.62
3 177 Barkaiová LauraBarkaiová Laura 081108 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 30.24