<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)
60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.22
2 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.31
3 189 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.51
60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 211 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31
2 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.56
3 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.59
60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 37 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.70
2 93 Lukáš MichalLukáš Michal 080318 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 08.78
3 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.00
60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.97
2 76 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.14
3 75 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.15
600 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 117 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:43.89
2 46 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1:55.46
3 90 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 070530 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2:00.89
600 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 37 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1:56.51
2 2 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 1:58.53
3 67 Tobák AdamTobák Adam 090715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:06.03
600 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 203 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:08.39
2 118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 081204 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:13.80
3 139 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:15.06
1000 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 194 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián 080525 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3:36.27
2 96 Šichta JánŠichta Ján 100506 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4:34.90
3 17 Šuhaj DominikŠuhaj Dominik 080314 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4:41.77
1000 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 104 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 080405 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4:08.62
2 145 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4:13.15
3 18 Bottová HanaBottová Hana 080106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4:14.18
1500 m - Mladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 126 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5:15.06
2 84 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5:26.53
3 192 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5:27.17
1500 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 120 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5:28.00
2 156 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5:47.89
3 141 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6:03.68
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.9
2= 208 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.6
2= 86 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.6
Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 124 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel 080511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 07:18.63
2 94 Nováček MatejNováček Matej 090208 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 07:33.83
3 4 Petrik AdamPetrik Adam 100129 ABC HumennéABC Humenné 07:35.32
Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 8 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 ABC HumennéABC Humenné 07:11.75
2 147 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 080504 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 07:15.15
3 99 Lagaňová LeaLagaňová Lea 090915 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 08:18.60
Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 131 Novák DenisNovák Denis 060407 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:44.96
2 129 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14:00.99
3 133 Paľa MarekPaľa Marek 060215 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 15:10.22
Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.6.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 060511 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12:58.58
2 216 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13:26.13
3 150 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:50.85