<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 126 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 12 09.75 08.9508.4609.0909.0909.7309.4809.75
2 196 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 11 09.59 07.6607.4708.7308.7308.8509.5909.10
3 197 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060209 10 08.76 08.7608.5807.2008.7607.7308.0908.28
4 174 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070417 8 08.28 06.8407.4407.5507.5507.5806.8908.28
5 200 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060110 9 08.05 07.4007.5608.0508.0507.2207.9307.77
6 38 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 7 07.74 06.5407.5407.7407.7407.6507.5707.03
7 135 Tančin LukášTančin Lukáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070404 1 07.32 05.8904.5306.5706.5706.71x07.32
8 169 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060915 4 07.06 06.5006.9506.5806.9506.8206.8707.06
9 160 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061011 6 06.29 05.8806.1106.2906.29
10 127 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070511 5 06.28 05.8405.5406.2806.28
11 133 Paľa MarekPaľa Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060215 3 06.20 05.9206.0206.2006.20
12 164 Tatár PeterTatár Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070223 2 05.49 04.5405.4905.3005.49
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060731 14 07.85 x07.2507.0007.2505.9807.0007.85
2 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
060511 2 07.32 05.8106.3607.0607.0607.3207.1207.32
3 148 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070630 11 06.97 06.9706.4206.5906.9706.3006.3806.17
4 202 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060816 4 06.81 06.5806.4606.7506.7506.8106.6906.51
5 210 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061129 13 06.65 06.4005.9006.6206.6206.5706.6506.61
6 50 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060411 12 06.65 06.1206.2906.2806.2906.6505.8006.41
7 149 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 9 06.52 06.5205.2805.7206.5205.9205.9206.35
8 89 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 10 06.18 06.00x05.4006.0005.3306.1806.00
9 44 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070414 8 05.93 04.6405.7505.9305.93
10 150 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060405 5 05.85 05.8005.5305.8505.85
11 47 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070508 7 05.63 05.0505.6305.6305.63
12 43 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060215 6 05.61 04.7205.1505.6105.61
13 187 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070428 1 05.19 x04.3605.1905.19
14 48 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070927 3 04.20 x04.2003.3904.20
Celkom 14 pretekárov