<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 126 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 12 09.75 08.95 08.46 09.09 9.09 09.73 09.48 09.75
2 196 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 09.59 07.66 07.47 08.73 8.73 08.85 09.59 09.10
3 197 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 10 08.76 08.76 08.58 07.20 8.76 07.73 08.09 08.28
4 174 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 8 08.28 06.84 07.44 07.55 7.55 07.58 06.89 08.28
5 200 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 9 08.05 07.40 07.56 08.05 8.05 07.22 07.93 07.77
6 38 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 7 07.74 06.54 07.54 07.74 7.74 07.65 07.57 07.03
7 135 Tančin LukášTančin Lukáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 1 07.32 05.89 04.53 06.57 6.57 06.71 x 07.32
8 169 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 4 07.06 06.50 06.95 06.58 6.95 06.82 06.87 07.06
9 160 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 6 06.29 05.88 06.11 06.29 6.29
10 127 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 06.28 05.84 05.54 06.28 6.28
11 133 Paľa MarekPaľa Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 3 06.20 05.92 06.02 06.20 6.20
12 164 Tatár PeterTatár Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 2 05.49 04.54 05.49 05.30 5.49
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 14 07.85 x 07.25 07.00 7.25 05.98 07.00 07.85
2 27 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 2 07.32 05.81 06.36 07.06 7.06 07.32 07.12 07.32
3 148 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 11 06.97 06.97 06.42 06.59 6.97 06.30 06.38 06.17
4 202 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 06.81 06.58 06.46 06.75 6.75 06.81 06.69 06.51
5 210 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 13 06.65 06.40 05.90 06.62 6.62 06.57 06.65 06.61
6 50 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 12 06.65 06.12 06.29 06.28 6.29 06.65 05.80 06.41
7 149 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 9 06.52 06.52 05.28 05.72 6.52 05.92 05.92 06.35
8 89 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 10 06.18 06.00 x 05.40 6.00 05.33 06.18 06.00
9 44 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 8 05.93 04.64 05.75 05.93 5.93
10 150 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 5 05.85 05.80 05.53 05.85 5.85
11 47 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 7 05.63 05.05 05.63 05.63 5.63
12 43 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 6 05.61 04.72 05.15 05.61 5.61
13 187 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 1 05.19 x 04.36 05.19 5.19
14 48 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 3 04.20 x 04.20 03.39 4.20
Celkom 14 pretekárov