<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:05) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.32
2 190 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.88
3 199 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.67
4 111 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.63
5 109 Haburaj MartinHaburaj Martin 061115 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 13.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:05) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.09
2 36 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 11.45
3 81 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.28
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.32
2 190 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.88
3 198 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.09
4 36 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 11.45
5 199 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.67
6 81 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.28
7 111 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.63
8 109 Haburaj MartinHaburaj Martin 061115 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 13.82

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 9.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.21
2 86 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.77
3 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.56
4 101 Melcherová HanaMelcherová Hana 061219 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 15.19
Celkom 4 pretekári
Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.9
2 86 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.6
3 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.2
101 Melcherová HanaMelcherová Hana 061219 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 15.3
Poznámky:
Ručné časy.
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.6
2 205 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.2
3 106 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 070615 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 13.0
4 103 Pápištová NoémiPápištová Noémi 061026 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 13.9
Poznámky:
Ručné časy.
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.9
2 86 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.6
2 208 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.6
4 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.2
5 205 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.2
6 106 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 070615 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 13.0
7 103 Pápištová NoémiPápištová Noémi 061026 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 2 13.9
8 101 Melcherová HanaMelcherová Hana 061219 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 15.3

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.9
2= 208 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.6
2= 86 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.6
4 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.2
5 205 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.2
6 106 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona 070615 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 13.0
7 103 Pápištová NoémiPápištová Noémi 061026 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 13.9
8 101 Melcherová HanaMelcherová Hana 061219 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 15.3
Poznámky:
Ručné časy.
Celkom 8 pretekárov