<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 138 141 145 150 153
1 123 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 4 150 - o o o o o o o o xxx
2 174 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 2 138 o o o o o xo xxx
3 41 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 3 125 o o o xxx
4 127 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 1 115 o xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 133 136 139 142 145
1 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 142 - - - o xo o o xxo o xxx
2 51 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 9 139 - - o o o xo xo xo xx
3 179 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 7 133 - o o xo xxo xo xxx
4 155 Melegová SoňaMelegová Soňa
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
06 06 2 130 o o o o xo xxx
5 207 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 130 o o o xo xo xxx
6 143 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 120 o xo o xxx
7= 19 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 4 115 o o xxx
7= 86 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 1 115 - o xxx
48 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 3 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 90 95 100 105 110 115 120 125 128
1 161 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 2 125 - - o o xo o xo xxo xxx
2 136 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 3 115 - - xo xo o o xxx
3 92 Beniač MatejBeniač Matej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
10 10 1 105 - - o xo xr
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100 105 110 115
1 42 Bartalošová BoženaBartalošová Božena
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 1 110 o o o xxx
2 145 Nováková ClaudiaNováková Claudia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 4 110 o o xxo xxx
3 104 Pavlová MichaelaPavlová Michaela
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
08 08 3 105 o o xxx
Celkom 3 pretekárov