<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:41.98
2 123 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:47.20
3 31 Sokira OliverSokira Oliver 070719 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 1:53.79
4 36 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 1:54.85
5 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:54.87
6 66 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 1:55.30
7 134 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.46
8 38 Kollár MatejKollár Matej 070304 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:05.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 1:54.64
2 188 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 070926 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:56.78
3 108 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:59.39
4 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:00.06
5 132 Olejár SamuelOlejár Samuel 060217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:04.18
6 110 Holováč TobiasHolováč Tobias 070803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:11.81
7 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:14.79
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:41.98
2 123 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:47.20
3 31 Sokira OliverSokira Oliver 070719 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 1:53.79
4 165 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 1:54.64
5 36 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 1:54.85
6 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:54.87
7 66 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 1:55.30
8 188 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 070926 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:56.78
9 108 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:59.39
10 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:00.06
11 134 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.46
12 132 Olejár SamuelOlejár Samuel 060217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:04.18
13 38 Kollár MatejKollár Matej 070304 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:05.97
14 110 Holováč TobiasHolováč Tobias 070803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:11.81
15 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:14.79

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 117 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:43.89
2 46 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 1:55.46
3 90 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 070530 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 9 2:00.89
4 45 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:03.48
5 71 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:04.87
6 34 Kováčová LeaKováčová Lea 060511 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 2:05.80
7 33 Cibereová GalinaCibereová Galina 060425 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 8 2:13.45
Celkom 7 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 1:56.51
2 2 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 1 1:58.53
3 67 Tobák AdamTobák Adam 090715 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:06.03
4 12 Mihál DávidMihál Dávid 091106 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:06.11
5 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 2:06.23
6 82 Berko EnricoBerko Enrico 090120 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 2:13.21
7 61 Eštok MichalEštok Michal 091015 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:13.97
8 213 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:24.45
9 9 Botto OndrejBotto Ondrej 110610 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 2:32.82
10 1 Kaláb OskarKaláb Oskar 080221 ABC HumennéABC Humenné 9 2:35.20
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Haneková TímeaHaneková Tímea 080328 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:08.39
2 118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 081204 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:13.80
3 139 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:15.06
4 56 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:17.80
5 8 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 100711 ABC HumennéABC Humenné 4 2:27.39
6 54 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:29.83
7 22 Levická StellaLevická Stella 090731 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 2:40.47
8 23 Mračnová MelániaMračnová Melánia 090908 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 2:52.66
Celkom 8 pretekárov