<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:41.98
2 123 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:47.20
3 31 Sokira OliverSokira Oliver 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 1:53.79
4 36 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 1:54.85
5 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:54.87
6 66 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 1:55.30
7 134 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.46
8 38 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:05.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 1:54.64
2 188 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:56.78
3 108 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:59.39
4 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:00.06
5 132 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:04.18
6 110 Holováč TobiasHolováč Tobias 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:11.81
7 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:14.79
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 1:41.98
2 123 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:47.20
3 31 Sokira OliverSokira Oliver 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 1:53.79
4 165 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 1:54.64
5 36 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 1:54.85
6 191 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:54.87
7 66 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 1:55.30
8 188 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:56.78
9 108 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:59.39
10 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:00.06
11 134 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:00.46
12 132 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:04.18
13 38 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 2:05.97
14 110 Holováč TobiasHolováč Tobias 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:11.81
15 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:14.79

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 117 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:43.89
2 46 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 1:55.46
3 90 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 9 2:00.89
4 45 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:03.48
5 71 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:04.87
6 34 Kováčová LeaKováčová Lea 06 06 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 6 2:05.80
7 33 Cibereová GalinaCibereová Galina 06 06 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 8 2:13.45
Celkom 7 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 1:56.51
2 2 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 1 1:58.53
3 67 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:06.03
4 12 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:06.11
5 65 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 2:06.23
6 82 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 2:13.21
7 61 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:13.97
8 213 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:24.45
9 9 Botto OndrejBotto Ondrej 11 11 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 2:32.82
10 1 Kaláb OskarKaláb Oskar 08 08 ABC HumennéABC Humenné 9 2:35.20
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Haneková TímeaHaneková Tímea 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:08.39
2 118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:13.80
3 139 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:15.06
4 56 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 2:17.80
5 8 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 4 2:27.39
6 54 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 2:29.83
7 22 Levická StellaLevická Stella 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 2:40.47
8 23 Mračnová MelániaMračnová Melánia 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 8 2:52.66
Celkom 8 pretekárov