<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.14 q
2 122 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 08.71 q
3 163 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.76 q
4 154 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.01
5 125 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.28
10 Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.37 q
2 36 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.14
3 127 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.29
4 158 Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.78
5 162 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.46
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.49 q
2 171 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.14
3 111 Radik FilipRadik Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.29
4 15 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.39
5 30 Horovčák JakubHorovčák Jakub 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 09.71
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.44 q
2 108 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.81
3 32 Veľk DávidVeľk Dávid 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 08.88
4 85 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.64
5 175 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.89
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Javorský LeonardJavorský Leonard 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.81
2 14 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.11
3 159 Gaľa MichalGaľa Michal 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.12
4 134 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.53
5 29 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.12
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 9.6.2019 - 11:00) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.88
2 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.08
3 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.21
4 172 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.53
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.14 q
2 40 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.37 q
3 196 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.44 q
4 189 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.49 q
5 122 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 08.71 q
6 163 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.76 q
7 108 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.81
7 153 Javorský LeonardJavorský Leonard 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 08.81
9 32 Veľk DávidVeľk Dávid 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 08.88
9 84 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.88
11 154 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.01
12 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.08
13 14 Siman MartinSiman Martin 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.11
14 159 Gaľa MichalGaľa Michal 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.12
15 36 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.14
15 171 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.14
17 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.21
18 127 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.29
18 111 Radik FilipRadik Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.29
20 15 Šturmankin JakubŠturmankin Jakub 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.39
21 134 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.53
22 85 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.64
23 30 Horovčák JakubHorovčák Jakub 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 09.71
24 158 Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.78
25 175 Zibura DavidZibura David 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.89
26 29 Kampczyk SimonKampczyk Simon 07 07 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.12
27 125 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.28
28 162 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.46
29 172 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.53
10 Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.22
2 40 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.31
3 189 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.51
4 196 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.61
5 122 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 08.94
6 163 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.99
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.41 q
2 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.83
3 49 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.89
4 155 Melegová SoňaMelegová Soňa 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 09.39
5 215 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.94
146 Osifová SoňaOsifová Soňa 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.52
2 222 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.80 q
3 176 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.96 q
4 138 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.02
5 51 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.16
Poznámky:
Na základe chybného priradenia časov pretekárka Vaňová (JUNPO) nepostúpila do finále.
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.49 q
2 47 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.74
3 90 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.85
4 98 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1 09.89
119 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
219 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.59 q
2 205 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.91
3 72 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.10
4 114 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.35
5 48 Gregušová VivianGregušová Vivian 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.88
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.77 q
2 97 Gburová DašaGburová Daša 06 06 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 08.93
3 33 Cibereová GalinaCibereová Galina 06 06 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 09.31
4 35 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 2 09.39
5 217 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.06
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 9.6.2019 - 10:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.16
2 204 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21
3 52 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.83
4 116 Haburajová ZuzanaHaburajová Zuzana 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.27
MS 87 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.38
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.38
2 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.41 q
3 211 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.49 q
4 151 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.52
5 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.59 q
6 212 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.77 q
7 222 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.80 q
8 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.83
9 49 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.89
10 205 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.91
11 97 Gburová DašaGburová Daša 06 06 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 08.93
12 176 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.96 q
13 138 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.02
14 72 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.10
15 51 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.16
15 179 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.16
17 204 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.21
18 33 Cibereová GalinaCibereová Galina 06 06 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 09.31
19 114 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.35
20 155 Melegová SoňaMelegová Soňa 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 09.39
20 35 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 07 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 2 09.39
22 47 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.74
23 52 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.83
24 90 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.85
25 48 Gregušová VivianGregušová Vivian 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 09.88
26 98 Labusová MelániaLabusová Melánia 06 06 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 1 09.89
27 215 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.94
28 217 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.06
29 116 Haburajová ZuzanaHaburajová Zuzana 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.27
146 Osifová SoňaOsifová Soňa 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
119 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
219 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 11:50) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.31
2 142 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.56
3 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.59
4 212 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.68
5 222 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.71
6 176 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.95
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.81 q
2 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.99 q
3 16 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.63 q
4 214 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.66
5 82 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.32
6 168 Nemčík DávidNemčík Dávid 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.73
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 08.89 q
2 12 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 09.41 q
3 167 Molnár JakubMolnár Jakub 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.65
4 121 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 10.04
5 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 5 10.33
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.46 q
2 59 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.91
3 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.06
4 39 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.50
5 64 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.96
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.81 q
2 93 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 08.89 q
3 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.99 q
4 12 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 09.41 q
5 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.46 q
6 16 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.63 q
7 167 Molnár JakubMolnár Jakub 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.65
8 214 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.66
9 59 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.91
10 121 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 10.04
11 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.06
12 82 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.32
13 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 5 10.33
14 39 Sitáš AronSitáš Aron 09 09 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.50
15 168 Nemčík DávidNemčík Dávid 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.73
16 64 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.96

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 11:40) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 08.70
2 93 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 4 08.78
3 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.00
4 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.03
5 12 Mihál DávidMihál Dávid 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 09.50
6 16 Šturmankin JurajŠturmankin Juraj 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.04
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.56 q
2 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 09.82
3 53 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 10.23
4 55 Spišáková LianaSpišáková Liana 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.51
5 223 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.77
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.6.2019 - 10:15) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.05 q
2 57 Valkayová BettinaValkayová Bettina 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.95
3 79 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.83
4 23 Mračnová MelániaMračnová Melánia 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.97
5 6 Biľová ZuzanaBiľová Zuzana 11 11 ABC HumennéABC Humenné 1 11.51
118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.6.2019 - 10:15) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24 q
2 73 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.73
3 181 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.26
4 74 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.41
5 77 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 11.30
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 9.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.16 q
2 209 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.58 q
3 139 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.10
4 180 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.86
5 7 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 ABC HumennéABC Humenné 5 11.28
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 9.6.2019 - 10:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.54 q
2 56 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.96
3 42 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.39
4 184 Nemčíková SimonaNemčíková Simona 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.59
5 99 Lagaňová LeaLagaňová Lea 09 09 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 13.33
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.05 q
2 75 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.16 q
3 76 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24 q
4 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.54 q
5 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 09.56 q
6 209 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.58 q
7 73 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.73
8 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 09.82
9 57 Valkayová BettinaValkayová Bettina 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.95
10 56 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.96
11 139 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.10
12 53 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 10.23
13 181 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.26
14 42 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.39
15 74 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.41
16 55 Spišáková LianaSpišáková Liana 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.51
17 184 Nemčíková SimonaNemčíková Simona 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.59
18 223 Kočerhová EmaKočerhová Ema 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.77
19 79 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.83
20 180 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.86
21 23 Mračnová MelániaMračnová Melánia 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 10.97
22 7 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 ABC HumennéABC Humenné 5 11.28
23 77 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 11.30
24 6 Biľová ZuzanaBiľová Zuzana 11 11 ABC HumennéABC Humenné 1 11.51
25 99 Lagaňová LeaLagaňová Lea 09 09 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 5 13.33
118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 11:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.97
2 76 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.14
3 75 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.15
4 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.32
5 25 Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 09.50
209 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
Celkom 6 pretekárov