<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 170 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080810 5 07.69 06.8306.7407.1807.1807.2607.4807.69
2 17 Šuhaj DominikŠuhaj Dominik
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080314 8 07.45 05.45xx05.4506.2007.2807.45
3 161 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080109 1 07.28 06.94xx06.9406.3307.2807.28
4 13 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090805 9 05.73 05.7305.5505.0705.7305.2804.9004.81
5 1 Kaláb OskarKaláb Oskar
ABC HumennéABC Humenné
080221 3 05.52 05.1604.8305.2905.2904.8505.2605.52
6 124 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080511 2 05.51 05.5105.3305.2405.5104.65xx
7 94 Nováček MatejNováček Matej
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
090208 4 05.40 05.3005.40x05.4005.1004.03x
8 5 Sentivan MarkoSentivan Marko
ABC HumennéABC Humenné
100214 7 03.93 03.4103.3203.1403.41x03.8103.93
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 26 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080209 10 08.06 07.1207.4706.9307.4707.7407.5008.06
2 203 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080328 1 06.96 06.96x05.4406.96xx05.98
3 21 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080928 2 06.00 06.0004.95x06.0004.8504.4105.15
4 57 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080104 9 05.89 05.5805.8905.5705.8905.6805.3605.58
5 24 Rojáková SabinaRojáková Sabina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
090219 7 05.08 x05.0504.9405.05x04.5505.08
6 100 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
080302 3 04.72 04.2204.3204.3004.3204.7204.1704.54
7 105 Pitáková AdelaPitáková Adela
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
110611 6 04.30 03.7203.7103.7403.7404.2404.0204.30
8 147 Pavljuková EmmaPavljuková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080504 5 03.87 03.87x03.3203.8703.12x03.76
9 102 Papištová SáraPapištová Sára
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
111130 4 03.43 03.4303.32x03.43
55 Spišáková LianaSpišáková Liana
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
081112 8 DNS 0.0
Celkom 10 pretekárov