<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.78
2 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.26
3 189 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.55
4 63 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.86
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.12
2 41 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.17
3 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 22.29
4 190 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.54
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 21.95
2 199 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.56
3 31 Sokira OliverSokira Oliver 070719 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 22.57
4 85 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 22.68
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.46
2 129 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.62
3 175 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.28
4 162 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 27.25
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 21.26
2 153 Javorský LeonardJavorský Leonard 060209 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.29
3 111 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.89
4 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 25.47
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Veľk DávidVeľk Dávid 070523 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 21.64
2 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.09
3 30 Horovčák JakubHorovčák Jakub 080425 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 23.91
4 110 Holováč TobiasHolováč Tobias 070803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.08
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 9.6.2019 - 14:10) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 163 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 22.18
2 172 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 27.60
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.78
2 40 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 20.26
3 189 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.55
4 201 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.12
5 41 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.17
6 122 Lazorik JurajLazorik Juraj 070524 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 21.26
7 32 Veľk DávidVeľk Dávid 070523 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 21.64
8 63 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.86
9 108 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 21.95
10 163 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 22.18
11 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 22.29
11 153 Javorský LeonardJavorský Leonard 060209 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.29
13 154 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.46
14 190 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.54
15 199 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.56
16 31 Sokira OliverSokira Oliver 070719 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 22.57
17 85 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 22.68
18 111 Radik FilipRadik Filip 061009 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.89
19 107 Babjarčík TobiašBabjarčík Tobiaš 061103 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.09
20 129 Mirón MatejMirón Matej 060312 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.62
21 30 Horovčák JakubHorovčák Jakub 080425 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 1 23.91
22 110 Holováč TobiasHolováč Tobias 070803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.08
23 175 Zibura DavidZibura David 080731 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 25.28
24 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 25.47
25 162 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 27.25
26 172 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 27.60

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 20.56
2 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 21.28
3 218 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.48
4 119 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.53
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.35
2 222 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.79
3 49 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.22
4 51 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.54
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.96
2 208 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.08
3 220 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.44
4 72 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.83
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.55
2 114 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.02
3 45 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 24.54
4 140 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.81
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 23.66
2 215 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 070929 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.65
3 52 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.76
4 44 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 25.03
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Labusová MelániaLabusová Melánia 061230 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 24.97
2 146 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.14
3 217 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.18
4 50 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.33
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.30
2 144 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 27.96
Celkom 2 pretekári
Beh 08 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.55
2 35 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 23.82
116 Haburajová ZuzanaHaburajová Zuzana 071213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (ne, 9.6.2019 - 13:50) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.62
2 34 Kováčová LeaKováčová Lea 060511 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 23.06
3 78 Papcunová TerezaPapcunová Tereza 061101 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.95
87 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 20.56
2 88 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 21.28
3 117 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.35
4 218 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.48
5 119 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 21.53
6 222 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.79
7 46 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 21.96
8 208 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.08
9 49 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 22.22
10 220 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.44
11 51 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.54
12 120 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.55
13 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 22.62
14 72 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.83
15 114 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.02
16 34 Kováčová LeaKováčová Lea 060511 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 23.06
17 141 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 23.55
18 156 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 23.66
19 35 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 4 23.82
20 45 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 24.54
21 215 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 070929 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.65
22 52 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 24.76
23 98 Labusová MelániaLabusová Melánia 061230 Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA 3 24.97
24 44 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 25.03
25 146 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.14
26 217 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.18
27 50 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 25.33
28 140 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.81
29 78 Papcunová TerezaPapcunová Tereza 061101 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.95
30 138 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.30
31 144 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 27.96
116 Haburajová ZuzanaHaburajová Zuzana 071213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
87 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.50
2 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.85
3 2 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 1 23.22
4 59 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.23
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.67
2 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.80
3 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Lazorik JakubLazorik Jakub 090326 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 24.98
2 136 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.45
3 64 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 27.25
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 13:30) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.49
2 39 Sitáš AronSitáš Aron 090707 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 27.74
3 68 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 29.17
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 080823 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 22.50
2 195 Kvočák TomášKvočák Tomáš 080825 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.85
3 2 Makovec PetrMakovec Petr 080801 ABC HumennéABC Humenné 1 23.22
4 59 Babuščák MarekBabuščák Marek 101105 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.23
5 166 Makkay TobiasMakkay Tobias 080815 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.67
6 62 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.80
7 65 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.00
8 121 Lazorik JakubLazorik Jakub 090326 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 24.98
9 214 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.49
10 136 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.45
11 64 Katoč TomášKatoč Tomáš 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 27.25
12 39 Sitáš AronSitáš Aron 090707 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 27.74
13 68 Trcka RonaldTrcka Ronald 120102 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 29.17

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:10) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.51
2 75 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.63
3 76 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.87
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:10) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.91
2 209 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.14
3 73 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.21
4 56 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.07
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 9.6.2019 - 13:10) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.11
2 80 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.51
3 53 Péter KittyPéter Kitty 080912 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.75
118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 081204 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 9.6.2019 - 13:10) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.32
2 54 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 27.14
3 79 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.49
4 77 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 30.83
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 9.6.2019 - 13:10) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 081111 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 24.45
2 55 Spišáková LianaSpišáková Liana 081112 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 27.05
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.51
2 75 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.63
3 76 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 22.87
4 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 081212 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.91
5 209 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.14
6 73 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.21
7 58 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 081111 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 24.45
8 56 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.07
9 139 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.11
10 80 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.51
11 53 Péter KittyPéter Kitty 080912 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 25.75
12 74 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.32
13 55 Spišáková LianaSpišáková Liana 081112 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 27.05
14 54 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 27.14
15 79 Riesová TamaraRiesová Tamara 100505 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.49
16 77 Orolova MartinaOrolova Martina 100711 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 30.83
118 Mandulová BarboraMandulová Barbora 081204 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS