<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 200 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060110 15 46.80 43.3246.8043.9746.8044.5746.5743.50
2 126 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060221 14 44.18 41.40x44.1844.1841.5343.4341.67
3 123 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060331 9 42.76 39.4839.1742.7642.7637.2038.4838.80
4 198 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070910 12 41.65 39.6641.6536.0241.6535.1437.9638.74
5 197 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060209 10 41.43 33.7731.8239.4639.4641.4338.2732.66
6 169 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060915 7 41.06 34.7836.8241.0641.0633.7137.7237.26
7 174 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070417 13 41.05 35.7341.0536.9241.0540.3840.5832.92
8 188 Babuščák TomášBabuščák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070926 11 39.27 39.2739.0234.4539.2738.6335.43x
9 38 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 8 37.61 34.7037.61x37.61
10 160 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061011 1 34.98 28.4832.6334.9834.98
11 125 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070622 6 32.88 32.8830.0230.2432.88
12 164 Tatár PeterTatár Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070223 25.61 25.5025.6123.8425.61
13 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070817 5 18.45 17.42x18.4518.45
109 Haburaj MartinHaburaj Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
061115 2 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 25 43.56 43.2937.8040.1343.2941.8842.2843.56
2 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060731 24 38.87 38.8732.2924.9038.8735.3036.0537.36
3 46 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 22 36.56 30.84x36.5636.5629.9832.7334.31
4 20 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
070607 23 34.92 30.8934.9234.2234.92--30.94
5 89 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 17 33.94 31.7231.3033.9433.9428.4230.00x
6 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 19 33.36 31.7324.8633.3633.36x27.6327.43
7 148 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070630 20 32.13 32.1331.1429.1232.1327.4030.8324.61
8 49 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
061015 10 31.71 31.3031.5031.7131.7130.9630.2728.04
9 202 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060816 21 31.09 31.0930.6729.2531.09
10 143 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 12 31.05 31.0526.5727.1231.05
11 204 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 9 29.31 29.3128.9127.1529.31
12 44 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070414 2 29.28 29.2828.8327.7729.28
13 47 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070508 18 28.53 23.6523.3528.5328.53
14 78 Papcunová TerezaPapcunová Tereza
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
061101 14 26.14 26.1422.6021.2426.14
15 43 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060215 1 25.65 19.9823.9825.6525.65
16 149 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 16 25.23 24.18x25.2325.23
17 210 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061129 15 24.58 21.5224.5822.4524.58
18 116 Haburajová ZuzanaHaburajová Zuzana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
071213 4 22.72 22.0620.1622.7222.72
19 52 Nagyová XéniaNagyová Xénia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060831 6 20.27 17.7218.5820.2720.27
20 146 Osifová SoňaOsifová Soňa
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070925 7 20.25 20.2518.9318.1420.25
21 71 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
071022 5 19.63 19.6314.4115.7419.63
22 144 Majirská PetraMajirská Petra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070813 8 15.63 15.6315.5215.4015.63
187 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070428 11 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 194 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080525 12 37.03 36.7633.8532.3036.7631.9433.8637.03
2 60 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 11 32.76 31.5029.9632.0732.07x32.7630.72
3 136 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080528 6 30.13 30.1325.7826.9530.1325.9223.6128.50
4 61 Eštok MichalEštok Michal
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
091015 1 30.10 29.1028.9027.1129.1028.5027.5430.10
5 96 Šichta JánŠichta Ján
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
100506 10 29.40 27.8625.7127.5027.8629.3229.1329.40
6 157 Borbeľ PeterBorbeľ Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080603 9 29.24 29.2423.0027.4729.2422.6827.6827.11
7 5 Sentivan MarkoSentivan Marko
ABC HumennéABC Humenné
100214 4 24.70 20.5823.4824.7024.7020.6620.6221.36
8 170 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080810 8 20.13 20.1318.1319.5620.1316.8418.4419.78
9 39 Sitáš AronSitáš Aron
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
090707 5 20.00 19.2320.0019.4120.00
10 168 Nemčík DávidNemčík Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090316 3 15.88 -13.6515.8815.88
11 68 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
120102 7 10.28 08.5010.2808.6810.28
11 Kapusta LeoKapusta Leo
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
091208 2 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 26 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080209 13 34.25 32.3333.9034.2534.2529.2329.5332.70
2 25 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080403 11 32.62 31.5126.9732.6232.62x28.9830.54
3 177 Barkaiová LauraBarkaiová Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081108 1 30.24 30.2427.4820.5830.2428.6027.5729.42
4 42 Bartalošová BoženaBartalošová Božena
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080308 12 26.16 x19.3325.5725.5725.5324.3426.16
5 57 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080104 9 25.58 25.5824.9624.3125.58---
6 80 Trcková SofiaTrcková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
090224 8 23.01 17.8921.9423.0123.0121.63r
7 21 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
080928 7 20.98 12.6320.0020.9820.9818.0015.60r
8 28 Šuhajová VanesaŠuhajová Vanesa
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
100205 4 18.61 18.0715.1517.7118.0716.3518.0418.61
9 180 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
081220 3 16.51 16.5116.4107.7216.51
10 223 Kočerhová EmaKočerhová Ema
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
090427 2 15.74 x15.7413.0715.74
11 147 Pavljuková EmmaPavljuková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080504 6 14.38 14.1913.4214.3814.38
12 99 Lagaňová LeaLagaňová Lea
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
090915 5 11.51 11.2111.51x11.51
203 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080328 10 NM xxx0.0
Celkom 13 pretekárov