<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ jednotlivcov - mladší žiaci a najmladší žiaci

Michalovce (9. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 200 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 15 46.80 43.32 46.80 43.97 46.80 44.57 46.57 43.50
2 126 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 14 44.18 41.40 x 44.18 44.18 41.53 43.43 41.67
3 123 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 9 42.76 39.48 39.17 42.76 42.76 37.20 38.48 38.80
4 198 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 12 41.65 39.66 41.65 36.02 41.65 35.14 37.96 38.74
5 197 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 10 41.43 33.77 31.82 39.46 39.46 41.43 38.27 32.66
6 169 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 7 41.06 34.78 36.82 41.06 41.06 33.71 37.72 37.26
7 174 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 13 41.05 35.73 41.05 36.92 41.05 40.38 40.58 32.92
8 188 Babuščák TomášBabuščák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 39.27 39.27 39.02 34.45 39.27 38.63 35.43 x
9 38 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 8 37.61 34.70 37.61 x 37.61
10 160 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 1 34.98 28.48 32.63 34.98 34.98
11 125 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 32.88 32.88 30.02 30.24 32.88
12 164 Tatár PeterTatár Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 25.61 25.50 25.61 23.84 25.61
13 130 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 18.45 17.42 x 18.45 18.45
109 Haburaj MartinHaburaj Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 2 DNS
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 91 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 25 43.56 43.29 37.80 40.13 43.29 41.88 42.28 43.56
2 113 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 24 38.87 38.87 32.29 24.90 38.87 35.30 36.05 37.36
3 46 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 22 36.56 30.84 x 36.56 36.56 29.98 32.73 34.31
4 20 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 23 34.92 30.89 34.92 34.22 34.92 - - 30.94
5 89 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 17 33.94 31.72 31.30 33.94 33.94 28.42 30.00 x
6 206 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 19 33.36 31.73 24.86 33.36 33.36 x 27.63 27.43
7 148 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 20 32.13 32.13 31.14 29.12 32.13 27.40 30.83 24.61
8 49 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 10 31.71 31.30 31.50 31.71 31.71 30.96 30.27 28.04
9 202 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 21 31.09 31.09 30.67 29.25 31.09
10 143 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 12 31.05 31.05 26.57 27.12 31.05
11 204 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 9 29.31 29.31 28.91 27.15 29.31
12 44 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 2 29.28 29.28 28.83 27.77 29.28
13 47 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 18 28.53 23.65 23.35 28.53 28.53
14 78 Papcunová TerezaPapcunová Tereza
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 14 26.14 26.14 22.60 21.24 26.14
15 43 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 1 25.65 19.98 23.98 25.65 25.65
16 149 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 16 25.23 24.18 x 25.23 25.23
17 210 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 15 24.58 21.52 24.58 22.45 24.58
18 116 Haburajová ZuzanaHaburajová Zuzana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
07 07 4 22.72 22.06 20.16 22.72 22.72
19 52 Nagyová XéniaNagyová Xénia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 6 20.27 17.72 18.58 20.27 20.27
20 146 Osifová SoňaOsifová Soňa
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 7 20.25 20.25 18.93 18.14 20.25
21 71 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 5 19.63 19.63 14.41 15.74 19.63
22 144 Majirská PetraMajirská Petra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 15.63 15.63 15.52 15.40 15.63
187 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 11 DNS
Celkom 23 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 9.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 194 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 12 37.03 36.76 33.85 32.30 36.76 31.94 33.86 37.03
2 60 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 11 32.76 31.50 29.96 32.07 32.07 x 32.76 30.72
3 136 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 6 30.13 30.13 25.78 26.95 30.13 25.92 23.61 28.50
4 61 Eštok MichalEštok Michal
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 1 30.10 29.10 28.90 27.11 29.10 28.50 27.54 30.10
5 96 Šichta JánŠichta Ján
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
10 10 10 29.40 27.86 25.71 27.50 27.86 29.32 29.13 29.40
6 157 Borbeľ PeterBorbeľ Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 9 29.24 29.24 23.00 27.47 29.24 22.68 27.68 27.11
7 5 Sentivan MarkoSentivan Marko
ABC HumennéABC Humenné
10 10 4 24.70 20.58 23.48 24.70 24.70 20.66 20.62 21.36
8 170 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 8 20.13 20.13 18.13 19.56 20.13 16.84 18.44 19.78
9 39 Sitáš AronSitáš Aron
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
09 09 5 20.00 19.23 20.00 19.41 20.00
10 168 Nemčík DávidNemčík Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
09 09 3 15.88 - 13.65 15.88 15.88
11 68 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 7 10.28 08.50 10.28 08.68 10.28
11 Kapusta LeoKapusta Leo
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 2 DNS
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 9.6.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 26 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 13 34.25 32.33 33.90 34.25 34.25 29.23 29.53 32.70
2 25 Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 11 32.62 31.51 26.97 32.62 32.62 x 28.98 30.54
3 177 Barkaiová LauraBarkaiová Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 1 30.24 30.24 27.48 20.58 30.24 28.60 27.57 29.42
4 42 Bartalošová BoženaBartalošová Božena
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 12 26.16 x 19.33 25.57 25.57 25.53 24.34 26.16
5 57 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 9 25.58 25.58 24.96 24.31 25.58 - - -
6 80 Trcková SofiaTrcková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 8 23.01 17.89 21.94 23.01 23.01 21.63 r
7 21 Hudecová PetraHudecová Petra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 7 20.98 12.63 20.00 20.98 20.98 18.00 15.60 r
8 28 Šuhajová VanesaŠuhajová Vanesa
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
10 10 4 18.61 18.07 15.15 17.71 18.07 16.35 18.04 18.61
9 180 Lazárová ŠtefániaLazárová Štefánia
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
08 08 3 16.51 16.51 16.41 07.72 16.51
10 223 Kočerhová EmaKočerhová Ema
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
09 09 2 15.74 x 15.74 13.07 15.74
11 147 Pavljuková EmmaPavljuková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 6 14.38 14.19 13.42 14.38 14.38
12 99 Lagaňová LeaLagaňová Lea
Občianske združenie TABATAObčianske združenie TABATA
09 09 5 11.51 11.21 11.51 x 11.51
203 Haneková TímeaHaneková Tímea
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 10 NM x x x -
Celkom 13 pretekárov