<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.33 11.00
2 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.48 9.00
3 39 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.29 8.00
4 195 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.84 7.00
5 67 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 21.91 6.00
6 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.97 5.00
7 99 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.52
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.29 4.00
2 2 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.68 3.00
3 189 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.84 1.00
4 155 Olexa LukášOlexa Lukáš 070519 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.16
5 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.70
6 89 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.14
7 43 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.87
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Vasilišin MartinVasilišin Martin 060407 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.83
2 174 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.90
3 41 Korfant ErichKorfant Erich 071124 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.64
4 229 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.01
5 148 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.64
235 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
45 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 070131 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.71 2.00
2 187 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.31
3 153 Mráz TomášMráz Tomáš 060507 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.47
4 184 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.93
5 147 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 26.94
6 224 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.08
2 139 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.37
3 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.10
4 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 26.49
5 220 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 090801 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.69
226 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 080328 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.33 11.00
2 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.48 9.00
3 39 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.29 8.00
4 195 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.84 7.00
5 67 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 21.91 6.00
6 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.97 5.00
7 8 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.29 4.00
8 2 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.68 3.00
9 87 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.71 2.00
10 189 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.84 1.00
11 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.08
12 155 Olexa LukášOlexa Lukáš 070519 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.16
13 187 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.31
14 139 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.37
15 153 Mráz TomášMráz Tomáš 060507 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.47
16 99 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.52
17 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.70
18 193 Vasilišin MartinVasilišin Martin 060407 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.83
19 184 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.93
20 89 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.14
21 43 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.87
22 174 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.90
23 41 Korfant ErichKorfant Erich 071124 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.64
24 229 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.01
25 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.10
26 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 26.49
27 220 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 090801 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.69
28 147 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 26.94
29 148 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.64
30 224 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.50
235 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
45 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 070131 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
226 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 080328 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= 82 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 21.41 10.00
1= 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.41 10.00
3 267 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.25 7.00
4 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.97 1.00
5 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 23.13
6 13 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 23.54
7 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 23.67
8 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 24.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.44 5.00
2 206 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.74 4.00
3 51 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.89 3.00
4 52 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.94 2.00
5 209 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.14
6 249 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.50
7 12 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 24.60
MS 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 070808 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
2 19 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.26
3 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 25.37
4 98 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 070508 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.47
5 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.55
6 16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 25.72
7 216 Ševcová ZinaŠevcová Zina 061228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.23
8 165 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 21.97 8.00
2 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.30
3 274 Fejková LianaFejková Liana 060531 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.02
4 49 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.25
5 166 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 26.14
6 273 Fodorová líviaFodorová lívia 080228 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.99
7 50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.51
8 265 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 070929 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.91
2 114 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 25.52
3 240 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.56
4 122 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 26.28
5 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 26.86
6 72 Greššová IvanaGreššová Ivana 071230 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 27.34
7 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 070529 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 27.67
8 120 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 27.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.39 6.00
2 204 Koščová MelissaKoščová Melissa 060925 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.34
3 280 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.64
4 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 25.32
5 54 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.01
6 287 Jasová NatáliaJasová Natália 080101 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 26.82
7 203 Kocúrová LeaKocúrová Lea 060227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.14
8 286 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 100421 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.81
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 21.41 10.00
1 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.41 10.00
3 94 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 21.97 8.00
4 267 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.25 7.00
5 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.39 6.00
6 264 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.44 5.00
7 206 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.74 4.00
8 51 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.89 3.00
9 52 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.94 2.00
10 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.97 1.00
11 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 23.13
12 209 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.14
13 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.30
14 204 Koščová MelissaKoščová Melissa 060925 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.34
15 13 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 23.54
16 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 23.67
16 210 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 070808 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
18 274 Fejková LianaFejková Liana 060531 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.02
19 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 24.11
20 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.34
21 249 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.50
22 12 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 24.60
23 280 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.64
24 238 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 070929 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.91
25 49 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.25
26 19 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.26
27 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 25.32
28 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 25.37
29 98 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 070508 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.47
30 114 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 25.52
31 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.55
32 240 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.56
33 16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 25.72
34 54 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.01
35 166 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 26.14
36 216 Ševcová ZinaŠevcová Zina 061228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.23
37 122 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 26.28
38 287 Jasová NatáliaJasová Natália 080101 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 26.82
39 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 26.86
40 273 Fodorová líviaFodorová lívia 080228 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.99
41 203 Kocúrová LeaKocúrová Lea 060227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.14
42 72 Greššová IvanaGreššová Ivana 071230 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 27.34
43 50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.51
44 165 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.63
45 265 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.65
46 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 070529 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 27.67
47 120 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 27.91
48 286 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 100421 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.81