<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.29 qA
2 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39 qA
3 153 Mráz TomášMráz Tomáš 060507 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.24 qB
4 175 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.53
5 62 Kobularčík PeterKobularčík Peter 060607 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.75
6 102 Kancír MarošKancír Maroš 070622 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.37
7 224 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.13
226 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 080328 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.22 qA
2 139 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.12 qB
3 109 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.61
4 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.69
5 89 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.79
6 41 Korfant ErichKorfant Erich 071124 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.98
7 147 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.41
8 158 Tatár PeterTatár Peter 070223 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 11.34
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 1.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.62 qA
2 3 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.96 qA
3 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.19 qB
4 38 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.92
5 168 Baran MatejBaran Matej 070418 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.96
6 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.22
7 148 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.99
45 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 070131 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 1.5.2019 - 11:00) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.73 qA
2 67 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.85 qA
3 87 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.97 qB
4 56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.03 qB
5 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.50 qB
6 182 Mihalčin MarekMihalčin Marek 060702 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.85
7 84 Holováč TobiasHolováč Tobias 080803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 10.07
MS 185 Priščák ViliamPriščák Viliam 061113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.83
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (st, 1.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.48 qA
2 104 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.34 qB
3 151 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.44 qB
4 110 Tančin LukášTančin Lukáš 070404 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.91
5 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.56
6 220 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 090801 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.79
235 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.22 qA
2 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.29 qA
3 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39 qA
4 103 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.48 qA
5 39 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.62 qA
6 195 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.73 qA
7 67 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.85 qA
8 3 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.96 qA
9 87 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.97 qB
10 56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.03 qB
11 139 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.12 qB
12 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.19 qB
13 153 Mráz TomášMráz Tomáš 060507 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.24 qB
14 104 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.34 qB
15 151 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.44 qB
16 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.50 qB
17 175 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.53
18 109 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.61
19 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 060803 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.69
20 62 Kobularčík PeterKobularčík Peter 060607 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.75
21 89 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.79
22 185 Priščák ViliamPriščák Viliam 061113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.83
23 182 Mihalčin MarekMihalčin Marek 060702 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.85
24 110 Tančin LukášTančin Lukáš 070404 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.91
25 38 Hogya ZoltánHogya Zoltán 080818 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.92
26 168 Baran MatejBaran Matej 070418 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.96
27 41 Korfant ErichKorfant Erich 071124 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.98
28 84 Holováč TobiasHolováč Tobias 080803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 10.07
29 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.22
30 102 Kancír MarošKancír Maroš 070622 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.37
31 147 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.41
32 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.56
33 220 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 090801 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.79
34 148 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.99
35 224 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.13
36 158 Tatár PeterTatár Peter 070223 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 11.34
226 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 080328 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
45 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 070131 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
235 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.15 11.00
2 7 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.19 9.00
3 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.33 8.00
4 103 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.61 7.00
5 195 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.66 6.00
6 39 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.69 5.00
7 3 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.86 4.00
8 67 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.03 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.98 2.00
2 153 Mráz TomášMráz Tomáš 060507 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.24 1.00
3 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.24
4 104 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.25
5 139 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.34
6 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.43
7 151 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.56
56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.67 qA
2 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.18 qB
3 200 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.18 qB
4 205 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.45
5 75 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.89
6 15 Gregušová VivianGregušová Vivian 070927 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.17
7 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.19
8 113 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.72
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.62 qA
2 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.07 qB
3 204 Koščová MelissaKoščová Melissa 060925 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.37
4 206 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43
5 280 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.58
6 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 09.88
7 20 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.25
MS 208 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 071126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.99
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.55 qA
2 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 qA
3 161 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.11 qB
4 116 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.54
5 78 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 070530 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.71
6 50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.33
7 72 Greššová IvanaGreššová Ivana 071230 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.45
8 273 Fodorová líviaFodorová lívia 080228 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.67
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.78 qA
2 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.06 qB
3 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.06 qB
4 274 Fejková LianaFejková Liana 060531 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.34
5 14 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.57
6 98 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 070508 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.99
7 165 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.38
287 Jasová NatáliaJasová Natália 080101 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 NM
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.96 qA
2 13 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.96 qB
3 209 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43
4 143 Melegová SoňaMelegová Soňa 060325 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.45
5 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 070416 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.98
6 275 Hariňová NikolaHariňová Nikola 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.36
7 265 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.66
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.88 qA
2 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.37
3 119 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.73
4 276 Filová KatarínaFilová Katarína 070903 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.90
5 127 Svatová LíviaSvatová Lívia 070630 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.28
6 203 Kocúrová LeaKocúrová Lea 060227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.72
MS 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.83
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.55
2 144 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.73
3 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.07
4 197 Fecková LauraFecková Laura 070510 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.31
5 121 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.67
6 286 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 100421 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.38
MS 112 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.08
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 08 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 267 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.83 qA
2 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.22
3 249 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.78
4 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.49
5 240 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.72
6 124 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 071228 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.91
MS 126 Sučková TimeaSučková Timea 041203 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.47
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 09 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 09.04 qB
2 51 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.53
3 12 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.75
4 278 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.84
5 166 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.26
6 114 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.46
7 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 070529 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 10.92
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.55 qA
2 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.62 qA
3 218 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.67 qA
4 92 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.78 qA
5 267 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.83 qA
6 219 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.88 qA
7 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 qA
8 259 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.96 qA
8 13 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.96 qB
10 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 09.04 qB
11 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.06 qB
11 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.06 qB
13 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.07 qB
14 112 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.08
15 161 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.11 qB
16 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.18 qB
16 200 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.18 qB
18 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.22
19 274 Fejková LianaFejková Liana 060531 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.34
20 204 Koščová MelissaKoščová Melissa 060925 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.37
20 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.37
22 206 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43
22 209 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43
24 205 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.45
24 143 Melegová SoňaMelegová Soňa 060325 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.45
26 126 Sučková TimeaSučková Timea 041203 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.47
27 51 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.53
28 116 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.54
29 52 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.55
30 14 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.57
31 280 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.58
32 78 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 070530 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.71
33 119 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.73
33 144 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.73
35 12 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.75
36 249 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.78
37 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.83
38 278 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.84
39 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 09.88
40 75 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.89
41 276 Filová KatarínaFilová Katarína 070903 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.90
42 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 070416 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.98
43 208 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 071126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.99
43 98 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 070508 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.99
45 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.07
46 15 Gregušová VivianGregušová Vivian 070927 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.17
47 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.19
48 20 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.25
49 166 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.26
50 127 Svatová LíviaSvatová Lívia 070630 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.28
51 197 Fecková LauraFecková Laura 070510 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.31
52 50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.33
53 275 Hariňová NikolaHariňová Nikola 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.36
54 165 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.38
55 72 Greššová IvanaGreššová Ivana 071230 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.45
56 114 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.46
57 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.49
58 265 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.66
59 273 Fodorová líviaFodorová lívia 080228 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.67
59 121 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.67
61 113 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.72
61 203 Kocúrová LeaKocúrová Lea 060227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.72
61 240 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.72
64 124 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 071228 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.91
65 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 070529 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 10.92
66 286 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 100421 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.38
67 287 Jasová NatáliaJasová Natália 080101 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 NM

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 12:20) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.45 11.00
2 218 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.50 9.00
3 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.60 8.00
4 92 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.79 7.00
5 267 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.87 6.00
6 219 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.90 5.00
7 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.16 4.00
8 259 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.23 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2019 - 12:20) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.96 2.00
2 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.13 1.00
3 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.13
4 200 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.18
5 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.18
6 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.27
7 13 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.32
8 161 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.47
Celkom 8 pretekárov

100 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.77
2 55 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.96
3 61 Hudy JozefHudy Jozef 010130 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.98
4 183 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.12
5 135 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 980807 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.38
6 69 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.51
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.77 qA
2 141 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 11.85 qA
3 57 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.18 qA
4 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav 020910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 12.34 qA
5 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.48 qB
6 222 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.73 qB
7 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 040220 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 13.05 qB
MS 86 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.63
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.17 qA
2 85 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.28 qA
3 140 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.36 qA
4 288 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.50 qB
5 88 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.55 qB
6 225 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.00 qB
7 37 Harčár BrianHarčár Brian 030517 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.76
228 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 NM
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.44 qA
2 58 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.57 qB
3 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.57 qB
4 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 13.16
5 60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.81
160 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
64 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DQ
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.63
2 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.77 qA
3 141 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 11.85 qA
4 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.17 qA
5 57 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.18 qA
6 85 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.28 qA
7 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav 020910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 12.34 qA
8 140 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.36 qA
9 234 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.44 qA
10 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.48 qB
11 288 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.50 qB
12 88 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.55 qB
13 58 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.57 qB
13 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.57 qB
15 222 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.73 qB
16 225 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.00 qB
17 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 040220 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 13.05 qB
18 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 13.16
19 37 Harčár BrianHarčár Brian 030517 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.76
20 60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.81
21 228 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 NM
160 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
64 Kubáni SamuelKubáni Samuel 040516 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DQ

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.76 11.00
2 141 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 12.00 9.00
3 85 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.26 8.00
4 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.29 7.00
5 140 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 12.33 6.00
6 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav 020910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 12.36 5.00
MS 86 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.74
57 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 288 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.31 4.00
2 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.33 3.00
3 234 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.38 2.00
4 58 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.39 1.00
5 88 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.43
6 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.62
7 228 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.73
8 222 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.80
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.31 qA
2 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.81 qA
3 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.84 qA
4 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.87 qA
5 76 Lacková JulianaLacková Juliana 020518 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.92 qA
6 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.04 qA
7 268 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.07 qB
8 254 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.20 qB
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.20 qA
2 79 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 13.58 qA
3 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 14.16 qB
4 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.53 qB
5 164 Pilníková DianaPilníková Diana 030109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.76 qB
6 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.83 qB
7 260 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.93 qB
8 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.73 qB
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.20 qA
2 256 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.31 qA
3 79 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 13.58 qA
4 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.81 qA
5 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.84 qA
6 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.87 qA
7 76 Lacková JulianaLacková Juliana 020518 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.92 qA
8 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.04 qA
9 268 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.07 qB
10 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 14.16 qB
11 254 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.20 qB
12 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.53 qB
13 164 Pilníková DianaPilníková Diana 030109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.76 qB
14 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.83 qB
15 260 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.93 qB
16 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.73 qB

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.44 11.00
2 256 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.53 9.00
3 79 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.84 8.00
4 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.04 7.00
5 76 Lacková JulianaLacková Juliana 020518 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 14.33 6.00
6 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 14.34 5.00
7 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.50 4.00
8 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.05 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vietor: +2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.08 2.00
2 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 14.37 1.00
3 268 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.49
4 254 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.75
5 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.04
6 164 Pilníková DianaPilníková Diana 030109 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 15.11
7 260 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.52
8 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.05
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.33 11.00
2 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.48 9.00
3 39 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.29 8.00
4 195 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.84 7.00
5 67 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 21.91 6.00
6 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.97 5.00
7 99 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.52
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.29 4.00
2 2 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.68 3.00
3 189 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.84 1.00
4 155 Olexa LukášOlexa Lukáš 070519 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.16
5 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.70
6 89 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.14
7 43 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.87
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Vasilišin MartinVasilišin Martin 060407 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.83
2 174 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.90
3 41 Korfant ErichKorfant Erich 071124 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.64
4 229 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.01
5 148 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.64
235 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
45 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 070131 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.71 2.00
2 187 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.31
3 153 Mráz TomášMráz Tomáš 060507 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.47
4 184 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.93
5 147 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 26.94
6 224 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.08
2 139 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.37
3 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.10
4 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 26.49
5 220 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 090801 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.69
226 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 080328 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.33 11.00
2 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.48 9.00
3 39 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.29 8.00
4 195 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.84 7.00
5 67 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 21.91 6.00
6 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.97 5.00
7 8 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.29 4.00
8 2 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.68 3.00
9 87 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.71 2.00
10 189 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.84 1.00
11 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.08
12 155 Olexa LukášOlexa Lukáš 070519 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.16
13 187 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.31
14 139 Ruščák MartinRuščák Martin 070511 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.37
15 153 Mráz TomášMráz Tomáš 060507 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.47
16 99 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.52
17 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.70
18 193 Vasilišin MartinVasilišin Martin 060407 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.83
19 184 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.93
20 89 Macko MarekMacko Marek 060830 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.14
21 43 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.87
22 174 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.90
23 41 Korfant ErichKorfant Erich 071124 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.64
24 229 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.01
25 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.10
26 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 26.49
27 220 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 090801 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.69
28 147 Horváth JakubHorváth Jakub 070301 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 26.94
29 148 Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.64
30 224 Čižmár BrankoČižmár Branko 090626 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.50
235 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
45 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 070131 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
226 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 080328 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= 82 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 21.41 10.00
1= 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.41 10.00
3 267 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.25 7.00
4 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.97 1.00
5 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 23.13
6 13 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 23.54
7 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 23.67
8 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 24.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.44 5.00
2 206 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.74 4.00
3 51 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.89 3.00
4 52 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.94 2.00
5 209 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.14
6 249 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.50
7 12 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 24.60
MS 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 070808 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
2 19 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.26
3 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 25.37
4 98 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 070508 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.47
5 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.55
6 16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 25.72
7 216 Ševcová ZinaŠevcová Zina 061228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.23
8 165 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 21.97 8.00
2 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.30
3 274 Fejková LianaFejková Liana 060531 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.02
4 49 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.25
5 166 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 26.14
6 273 Fodorová líviaFodorová lívia 080228 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.99
7 50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.51
8 265 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 070929 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.91
2 114 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 25.52
3 240 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.56
4 122 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 26.28
5 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 26.86
6 72 Greššová IvanaGreššová Ivana 071230 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 27.34
7 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 070529 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 27.67
8 120 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 27.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.39 6.00
2 204 Koščová MelissaKoščová Melissa 060925 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.34
3 280 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.64
4 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 25.32
5 54 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.01
6 287 Jasová NatáliaJasová Natália 080101 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 26.82
7 203 Kocúrová LeaKocúrová Lea 060227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.14
8 286 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 100421 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.81
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 21.41 10.00
1 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.41 10.00
3 94 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 21.97 8.00
4 267 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.25 7.00
5 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.39 6.00
6 264 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.44 5.00
7 206 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.74 4.00
8 51 Kucáková NelaKucáková Nela 100130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.89 3.00
9 52 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 080701 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.94 2.00
10 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.97 1.00
11 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 23.13
12 209 Nemcová LindaNemcová Linda 060626 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.14
13 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.30
14 204 Koščová MelissaKoščová Melissa 060925 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.34
15 13 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 23.54
16 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 070419 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 23.67
16 210 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 070808 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
18 274 Fejková LianaFejková Liana 060531 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.02
19 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 080106 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 24.11
20 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma 071115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.34
21 249 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 090829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.50
22 12 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 24.60
23 280 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 071127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.64
24 238 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 070929 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.91
25 49 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.25
26 19 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.26
27 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 25.32
28 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 25.37
29 98 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 070508 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.47
30 114 Fričová DianaFričová Diana 080627 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 25.52
31 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.55
32 240 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 060802 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.56
33 16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 25.72
34 54 Trcková SofiaTrcková Sofia 090224 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.01
35 166 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 26.14
36 216 Ševcová ZinaŠevcová Zina 061228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.23
37 122 Osifová SoňaOsifová Soňa 070925 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 26.28
38 287 Jasová NatáliaJasová Natália 080101 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 26.82
39 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 26.86
40 273 Fodorová líviaFodorová lívia 080228 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.99
41 203 Kocúrová LeaKocúrová Lea 060227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.14
42 72 Greššová IvanaGreššová Ivana 071230 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 27.34
43 50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 110810 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.51
44 165 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.63
45 265 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.65
46 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 070529 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 27.67
47 120 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 27.91
48 286 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 100421 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.81

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 13:45) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.24 11.00
2 85 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 25.10 9.00
3 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.55 8.00
4 228 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.82 6.00
MS 70 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.91
55 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
234 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 13:45) official Vietor: -4.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.59 5.00
2 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 27.07 3.00
3 167 Artim FabiánArtim Fabián 030721 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.46
4 181 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 28.31
5 179 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 29.43
6 231 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2019 - 13:45) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 25.61 7.00
2 227 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.81 4.00
3 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 040220 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 27.11 2.00
4 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 27.20 1.00
5 37 Harčár BrianHarčár Brian 030517 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 29.36
MS 86 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.25
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.91
2 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.24 11.00
3 86 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.25
4 85 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 25.10 9.00
5 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.55 8.00
6 141 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 25.61 7.00
7 228 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.82 6.00
8 58 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.59 5.00
9 227 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.81 4.00
10 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 27.07 3.00
11 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 040220 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 27.11 2.00
12 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 27.20 1.00
13 167 Artim FabiánArtim Fabián 030721 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.46
14 181 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 28.31
15 37 Harčár BrianHarčár Brian 030517 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 29.36
16 179 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 29.43
17 231 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.85
55 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
234 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 14:00) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 28.34 11.00
2 247 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.69 6.00
3 97 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 30.92 5.00
4 252 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.58 4.00
5 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 31.67 3.00
6 260 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 32.20 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 14:00) official Vietor: -3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 28.50 9.00
2 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.79 8.00
3 95 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 29.83 7.00
4 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 33.61 1.00
MS 31 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 28.71
MS 277 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 001121 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 29.34
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 28.34 11.00
2 28 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 28.50 9.00
3 31 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 28.71
4 277 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 001121 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 29.34
5 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.79 8.00
6 95 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 29.83 7.00
7 247 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.69 6.00
8 97 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 30.92 5.00
9 252 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.58 4.00
10 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 31.67 3.00
11 260 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 32.20 2.00
12 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 33.61 1.00

400 m - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 58.29 11.00
2 236 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 59.36 9.00
3 231 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:06.15 8.00
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:03.19 11.00
2 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:07.53 9.00
3 97 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:08.72 8.00
4 252 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:09.29 7.00
5 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:09.46 6.00
6 254 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:09.49 5.00
MS 277 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 001121 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:04.69
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 232 Mačanga FilipMačanga Filip 020320 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 5:41.42 11.00
2 233 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 030527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 5:55.63 9.00
MS 183 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 5:02.86
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 5:33.13 11.00
2 103 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 5:35.59 9.00
3 4 Kollár MatejKollár Matej 070304 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 5:56.39 8.00
4 44 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 16 5:57.96 7.00
5 151 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12 5:58.26 6.00
6 282 Demko ÁkosDemko Ákos 070101 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 6:00.90 5.00
7 272 Brehuv JakubBrehuv Jakub 070727 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 6:02.70 4.00
8 109 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 6:04.40 3.00
9 177 Jedinák JakubJedinák Jakub 070109 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 6:06.54 2.00
10 6 Schuller RichárdSchuller Richárd 080712 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 17 6:16.06 1.00
11 102 Kancír MarošKancír Maroš 070622 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 6:16.69
12 84 Holováč TobiasHolováč Tobias 080803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 6:17.21
13 43 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 14 6:20.22
14 110 Tančin LukášTančin Lukáš 070404 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 18 6:32.33
15 107 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 15 6:37.08
16 42 Mády PatrikMády Patrik 090812 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 13 6:53.19
105 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
145 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 18 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 5:12.18 11.00
2 237 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 5:52.13 9.00
3 255 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 6:36.72 8.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 94 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 5:24.45 11.00
2 92 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:31.18 9.00
3 278 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 12 5:34.70 8.00
4 144 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 5:47.68 7.00
5 116 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 6:01.93 6.00
6 12 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 6:27.88 5.00
7 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 070529 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 11 6:40.30 4.00
8 200 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 6:43.04 3.00
9 115 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 6:45.83 2.00
10 78 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 070530 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 14 6:53.11 1.00
11 199 Haneková TamaraHaneková Tamara 060816 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 7:01.20
12 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 7:01.87
13 202 Kašperová DominikaKašperová Dominika 070115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 7:05.66
14 19 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 15 7:05.83
15 121 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 7:10.09
Celkom 15 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.99 11.00
2 180 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.17 9.00
3 175 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.22 8.00
4 99 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 11.29 7.00
MS 101 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.73
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vietor: +2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 11.83 5.00
2 105 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.60 3.00
3 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.79 2.00
5 229 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.58
4 189 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.98 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.48 6.00
2 193 Vasilišin MartinVasilišin Martin 060407 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.95 4.00
3 174 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.17
MS 185 Priščák ViliamPriščák Viliam 061113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 13.07
56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DQ
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050922 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.73
2 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.99 11.00
3 180 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.17 9.00
4 175 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.22 8.00
5 99 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 11.29 7.00
6 184 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.48 6.00
7 2 Elek MarkoElek Marko 060310 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 11.83 5.00
8 193 Vasilišin MartinVasilišin Martin 060407 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.95 4.00
9 105 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.60 3.00
10 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.79 2.00
11 189 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.98 1.00
12 185 Priščák ViliamPriščák Viliam 061113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 13.07
13 174 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.17
14 229 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.58
56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DQ

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 10:30) official Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.55 11.00
2 130 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.68 9.00
3 207 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.30 6.00
4 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 11.47 5.00
5 119 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.26 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 10:30) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.86 8.00
2 215 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.24 7.00
3 205 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.54 4.00
4 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 070416 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.28 2.00
5 115 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 14.29 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.55 11.00
2 130 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.68 9.00
3 71 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.86 8.00
4 215 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.24 7.00
5 207 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.30 6.00
6 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 11.47 5.00
7 205 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.54 4.00
8 119 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.26 3.00
9 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 070416 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.28 2.00
10 115 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 14.29 1.00

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 10:10) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.99 11.00
2 261 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.01 9.00
3 28 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 15.02 8.00
4 245 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.34 7.00
MS 31 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 16.28
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.89 11.00
2 271 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 16.79 9.00
3 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.30 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 155 Olexa LukášOlexa Lukáš 070519 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 12:32.0 11.00
2 157 Štefan Simon JozefŠtefan Simon Jozef 060225 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 12:42.2 9.00
3 108 Novák DenisNovák Denis 060407 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13:32.5 8.00
4 3 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14:22.3 7.00
5 5 Komjáti RolandKomjáti Roland 061016 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 14:37.9 6.00
6 8 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 14:43.3 5.00
7 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 080528 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 15:23.5 4.00
8 100 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel 080511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 15:48.9 3.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 250 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12:44.3 11.00
2 129 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13:20.2 9.00
3 117 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14:20.6 8.00
4 120 Majirská PetraMajirská Petra 070813 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 14:38.2 7.00
5 16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 14:55.4 6.00
6 11 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 060215 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 15:03.1 5.00
7 123 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 080504 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 15:29.7 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140145150155160165170175180 Body
1 179 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030929 10 175 ----oooxoxx 11.00
2 171 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 8 170 ----oxooxxx 9.00
3 227 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 6 170 --oooxxoxxoxx 8.00
4 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
020910 5 165 ---ooxoxxx 7.00
5 181 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030514 7 165 ---oxoxxoxxx 6.00
6= 140 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040425 3 160 --xooxoxxx 4.50
6= 271 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030402 9 160 ooxooxoxxx 4.50
8 57 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040526 1 155 oxoxoxoxx- 3.00
9 222 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 4 150 oxoxxoxxx 2.00
60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
031227 2 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 115120125130135138141144147150 Body
1 99 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060331 5 144 oooooxoxooxxx 11.00
2 159 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070417 4 130 oooxoxxx 9.00
3 146 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061011 1 115 xoxxx 8.00
MS 284 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050906 2 144 oooooxooxxoxxx
MS 101 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050922 6 147 oooooxoooxxoxxx
145 Bujdoš DávidBujdoš Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060216 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155 Body
1 80 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 2 145 oooxxoxxx
2 81 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 1 135 ooxxx
MS 23 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000202 3 150 o-ooxxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 110115120125130135138141144147150 Body
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 4 141 ---ooooxxox 11.00
2 9 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060406 3 138 -oooooxoxxx 9.00
3 119 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 1 125 oooxoxx 8.00
4 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070416 2 120 oooxxx 7.00
MS 126 Sučková TimeaSučková Timea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041203 5 147 --oooooooxxoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 260280300320340360370390 Body
1 66 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 2 340 ---oxxoxx
MS 285 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 3 370 ------xoxx-
MS 183 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 1 280 oxox
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 190200210 Body
1 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031116 1 200 oxoxxx
2 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040907 2 190 xoxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Varga ŠimonVarga Šimon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
031016 9 566 +1.7 m/s 566  +1.7459  +1.4502  +0.8566491  +2.5519  +3.9530  +4.2 11.00
2 140 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040425 10 547 +2.7 m/s 537 -0.3 m/s x521  +1.7537  -0.3537517  +2.3547  +2.7533  +1.8 9.00
3 230 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 6 543 +2.0 m/s 508  +2.4529  +1.8495  +2.1529xx543  +2.0 8.00
4 141 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030326 8 532 +5.5 m/s 516 +1.9 m/s 528  +2.8500  +1.1532  +5.5532516  +1.9-- 7.00
5 171 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 7 532 +0.4 m/s 532  +0.4x514  +1.6532519  +4.4513  +3.8- 6.00
6 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040125 2 520 +2.2 m/s 510 +2.0 m/s 520  +2.2xx520510  +2.0xx 5.00
7 288 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040625 3 520 +3.8 m/s 509 +1.8 m/s 480  -3.2520  +3.8493  +3.3520452  +2.7466  +5.1509  +1.8 4.00
8 221 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 4 491 +2.9 m/s 461 +1.8 m/s 442  -3.1491  +2.9487  +4.1491438  +1.6461  +1.8x 3.00
9 225 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 5 488 +3.7 m/s x488  +3.7482  +2.5488 2.00
10 60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
031227 1 437 +1.0 m/s x411  +0.8437  +1.0437 1.00
MS 135 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
980807 13 615 +5.3 m/s 577 +0.9 m/s 614  +4.5xx614577  +0.9615  +5.3x
MS 69 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
770811 12 550 +3.1 m/s 539 -2.9 m/s 539  -2.9526  +1.1x539533  +0.8550  +3.1531  +3.9
MS 61 Hudy JozefHudy Jozef
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010130 11 547 +3.3 m/s xx547  +3.3547
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060207 28 478 -2.9 m/s 478  -2.9464  +0.2478462  -3.4x465  +0.7 11.00
2 3 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080103 25 439 +1.2 m/s 427  +3.3393  +3.0427405  -2.6x439  +1.2 9.00
3 56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
071010 26 436 +2.6 m/s 420 +1.6 m/s 420  +1.6436  +2.6436x402  +2.2403  +2.8 8.00
4 195 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070718 27 427 -0.3 m/s x427  -0.3427390  -1.5389  -3.3418  -0.9 7.00
5 139 Ruščák MartinRuščák Martin
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
070511 17 423 +1.9 m/s 398  +2.0423  +1.9423348  -1.9391  -2.8407  -1.3 6.00
6 39 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
071003 24 418 +0.3 m/s 418  +0.3373  +3.4418375  +1.6366  -0.5- 5.00
7 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060623 12 407 -1.7 m/s 298  -0.2407  -1.7407377  +0.7347  -2.0362  +0.2 4.00
8 187 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070910 23 404 +3.5 m/s 404 +0.8 m/s x404  +3.5404382  -1.3404  +0.8384  +4.9 3.00
9 175 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061216 18 400 +1.2 m/s x400  +1.2400 2.00
10 87 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060623 3 384 +1.8 m/s 384  +1.8x384 1.00
11 2 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060310 22 369 +1.8 m/s 362  -0.3369  +1.8369
12 178 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061018 7 361 +0.2 m/s 361  +0.2352  +2.3361
13 89 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060830 21 361 +1.6 m/s x361  +1.6361
14 177 Jedinák JakubJedinák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070109 6 354 +1.9 m/s 354  +1.9330  +1.7354
15 282 Demko ÁkosDemko Ákos
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070101 11 346 -1.4 m/s 346  -1.4342  -2.0346
16 62 Kobularčík PeterKobularčík Peter
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060607 16 345 -1.8 m/s 345  -1.8x345
17 173 Dubovecký DanielDubovecký Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060413 13 339 -0.1 m/s 339  -0.1x339
18 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
060930 9 328 +1.6 m/s 328  +1.6x328
19 108 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060407 10 303 +2.8 m/s 261 -1.5 m/s 261  -1.5303  +2.8303
20 182 Mihalčin MarekMihalčin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060702 15 301 -1.3 m/s 301  -1.3249  +2.4301
21 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 4 298 -1.7 m/s 298  -1.7x298
22 272 Brehuv JakubBrehuv Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070727 20 291 -3.9 m/s 291  -3.9x291
23= 59 Handžák MatúšHandžák Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060803 19 284 +0.9 m/s x284  +2.2284
23= 36 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 14 284 +2.2 m/s 284  +0.9x284
25 38 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080818 5 276 +1.5 m/s 252  -3.2276  +1.5276
26 107 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070817 8 235 +6.0 m/s 225 +1.9 m/s 225  +1.9235  +6.0235
MS 172 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060708 2 330 -1.2 m/s 330  -1.2259  +1.6330
MS 284 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050906 1 421 -0.8 m/s 421  -0.8375  -2.2421
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 261 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 9 516 +1.1 m/s 516  +1.1512  +0.3516  +3.2516484  +2.4x516  +2.8 11.00
2 251 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 2 502 +4.1 m/s 494 +0.9 m/s 419  +0.9498  +4.0490  +1.0498499  +6.5494  +0.9502  +4.1 9.00
3 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 8 480 +0.9 m/s 470  +2.5480  +0.9467  +3.3480464  +3.1451  +2.2x 8.00
4 241 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 7 468 +2.5 m/s 455 +0.2 m/s 447  +0.2453  +0.2455  +0.2455468  +2.5433  +0.3x 7.00
5 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050818 5 439 +3.0 m/s 384 +1.6 m/s 432  +2.7384  +1.6x432373  +3.3371  -1.7439  +3.0 6.00
6 83 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050703 6 438 +0.9 m/s 409  +0.3438  +0.9423  +0.3438401  +2.1397  -0.1436  +4.5 5.00
7 80 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 3 416 +5.1 m/s 377 +0.8 m/s xx361  +2.7361416  +5.1x377  +0.8 4.00
8 164 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
030109 4 393 +1.3 m/s xx393  +1.3393xxx 3.00
MS 31 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
010111 1 455 +1.9 m/s x455  +1.9423  +0.3455438  +4.2435  -1.0416  -0.6
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060122 36 477 -0.9 m/s 477  -0.9444  +3.3477424  -1.2453  -0.1x 11.00
2 71 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060720 33 423 -0.7 m/s 401  +2.3423  -0.7423404  -1.7418  -2.3423  -0.7 9.00
3 207 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070117 32 419 +0.6 m/s 400  +0.7402  +0.7402402  +1.2419  +0.6x 8.00
4 259 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071215 34 419 -3.6 m/s 368  +1.1419  -3.6419293  +3.6357  -5.7x 7.00
5 143 Melegová SoňaMelegová Soňa
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
060325 7 399 +4.1 m/s 383 +0.7 m/s 379  +3.0x379383  +0.7399  +4.1358  +3.6 6.00
6 219 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060616 25 393 +8.5 m/s 374 -0.4 m/s 330  -0.3374  -0.4374xx393  +8.5 5.00
7 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060629 14 380 -2.5 m/s 380  -2.5355  +1.0380--358  -2.8 4.00
8 13 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 28 378 -3.7 m/s 375  -2.0x375--378  -3.7 3.00
9 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070223 21 370 -0.4 m/s 344  -1.1370  -0.4370 2.00
10 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080106 24 362 +0.2 m/s 362  +0.2340  -0.6362 1.00
11 210 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070808 29 361 +0.2 m/s 361  +0.2x361
12 130 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 20 358 -0.5 m/s 358  -0.5358
13 161 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070618 18 348 +1.1 m/s 348  +1.1329  -4.9348
14 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
060619 5 348 -2.2 m/s 348  -2.2327  +1.3348
15 264 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 31 345 +4.2 m/s 336 +0.6 m/s 336  +0.6345  +4.2345
16 128 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 22 343 +2.0 m/s 343  +2.0334  +1.1343
17 215 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070306 27 341 -3.3 m/s 341  -3.3301  -2.5341
18 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
070419 11 340 -2.5 m/s 339  +1.7340  -2.5340
19 75 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
090502 26 332 -0.1 m/s 332  -0.1297  -2.5332
20 213 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070513 9 332 +0.9 m/s 332  +0.9287  -2.8332
21 276 Filová KatarínaFilová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
070903 2 319 -1.1 m/s 319  -1.1277  -1.2319
22 250 Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060914 13 316 -2.4 m/s 316  -2.4316
23 125 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060326 19 314 +0.6 m/s 314  +0.6290  -3.2314
24 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060831 8 313 -1.6 m/s x313  -1.6313
25 275 Hariňová NikolaHariňová Nikola
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
080613 4 305 +2.0 m/s 254  -2.0305  +2.0305
26 238 Blichová AlexandraBlichová Alexandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
070929 15 300 -1.4 m/s 300  -1.4295  -2.7300
27 197 Fecková LauraFecková Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070510 16 296 -0.7 m/s 296  -0.7288  -1.6296
28 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
070409 6 283 -1.3 m/s 283  -1.3281  +1.3283
29 19 Takács AnnaTakács Anna
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
081015 12 243 -3.5 m/s 243  -3.5240  -2.5243
30 113 Čorňáková SandraČorňáková Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070619 1 210 -3.6 m/s x210  -3.6210
MS 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
071115 10 365 +2.8 m/s 365  +2.8365
MS 208 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
071126 23 312 +2.0 m/s 312  +2.0259  +1.0312
218 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 35 NM xx0.0
216 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061228 17 NM xx0.0
217 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061129 30 NM xx0.0
72 Greššová IvanaGreššová Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
071230 3 NM xx0.0
Celkom 36 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 244 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 6 10.81 -0.1 m/s xxx0.010.81  -0.1xx
2 243 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 2 10.47 +1.3 m/s 09.61  +0.410.13  +3.710.09  -0.710.1310.28  +0.610.47  +1.310.40  +4.3
3 256 Kuczik MáriaKuczik Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020520 4 08.75 -0.1 m/s xx08.75  -0.108.7508.62  -0.2xx
246 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030503 3 DNS 0.0
242 Devaldová KarinDevaldová Karin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030712 1 NM xxx0.0xxx
257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031116 5 NM xxx0.0xxx
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 180 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 15 08.94 08.7407.6408.2308.7407.5407.9008.94 11.00
2 186 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060209 16 08.52 08.5208.00x08.5208.2207.3507.78 9.00
3 190 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070711 6 08.07 x07.4907.2007.4908.0706.8207.27 8.00
4 194 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060110 13 08.02 07.4607.6307.3607.6307.3207.9608.02 7.00
5 159 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070417 12 07.89 06.2107.5407.8907.8907.2207.58 6.00
6 5 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
061016 9 07.82 07.0307.8207.4107.8207.2606.9907.41 5.00
7 146 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061011 11 07.13 07.09x06.5907.0907.13x06.83 4.00
8 104 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070511 10 07.10 06.9805.8506.9406.9807.10x07.07 3.00
9 4 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 14 06.95 06.1106.95x06.95 2.00
10 191 Vaľko TomášVaľko Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060318 7 06.84 xx06.8406.84 1.00
11 154 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060915 4 06.56 00.5505.9606.5606.56
12 173 Dubovecký DanielDubovecký Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060413 8 06.39 06.2805.9506.3906.39
13 152 Mattina KevinMattina Kevin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070725 3 05.16 x05.16x05.16
14 158 Tatár PeterTatár Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070223 5 04.70 x03.4404.7004.70
15 100 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080511 2 04.53 x03.9304.5304.53
16 283 Demko GergőDemko Gergő
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070318 1 04.41 04.0604.4104.2004.41
MS 101 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050922 17 09.37 08.93x09.3709.37
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 7 12.67 12.67x12.4312.6711.57x11.93 11.00
2 27 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 6 11.94 11.9411.63x11.9411.80x11.46 9.00
3 1 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
040923 5 10.88 10.2410.8310.8810.8810.74x10.46 8.00
4 26 Jacková Anna NatháliaJacková Anna Nathália
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020702 4 10.83 10.1509.3610.4410.4409.5810.4710.83 7.00
5 251 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 1 09.09 09.0908.98x09.0908.73x07.55 6.00
6 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030102 3 08.83 08.0207.9007.7208.0208.0308.1508.83 5.00
7 262 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 2 07.38 07.3007.3807.2407.3806.9507.0707.33 4.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060731 3 07.80 07.8007.3907.3207.80x07.6407.36 11.00
2 125 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060326 15 07.67 07.1007.6707.4707.6707.36x07.00 9.00
3 198 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060508 10 07.66 06.8606.8506.9306.9307.3407.6607.28 8.00
4 9 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060406 14 07.16 06.1006.6206.9006.9006.8907.1607.06 7.00
5 217 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061129 16 07.14 06.70xx06.7006.7107.1406.68 6.00
6 127 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070630 5 06.67 06.6106.6706.3206.6706.6506.5006.40 5.00
7 117 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070107 12 06.67 04.6405.7206.0406.0406.4006.67x 4.00
8 16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060411 11 06.09 05.4205.5906.0806.0805.7205.8306.09 3.00
9 128 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 9 05.90 05.9005.5005.0005.90 2.00
10 266 Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060625 8 05.87 05.00x05.8705.87 1.00
11 130 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 13 05.67 x05.67x05.67
12 11 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060215 7 05.66 x04.7305.6605.66
13 129 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060405 6 05.45 x05.4505.45
MS 196 Bodíková NinaBodíková Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060804 2 06.27 05.8406.2706.0806.27
MS 112 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041107 1 07.60 07.4607.6007.1807.60
15 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070927 4 NM xxx0.0
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 1 08.78 08.78x07.8308.7808.71xx
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
980211 1 10.50 10.50xx10.50xxx
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 134 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030221 6 13.65 12.6412.9513.6513.65xx13.09 11.00
2 138 Ragan MartinRagan Martin