<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 179 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
2 171 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 170
3 227 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 170
Skok do výšky - Mladší žiaci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 99 Bednár AdamBednár Adam 060331 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 144
2 159 Uhľár MatejUhľár Matej 070417 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 130
3 146 Gazda AdamGazda Adam 061011 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 115
Skok do výšky - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 80 Sedláková SonjaSedláková Sonja 050916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 145
2 81 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 135
Skok do výšky - Mladšie žiačky (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 141
2 9 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 060406 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 138
3 119 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 125
Skok o žrdi - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 66 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 340
Skok o žrdi - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 200
2 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 190
Skok do diaľky - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 160 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 566
2 140 Sinčák DamirSinčák Damir 040425 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 547
3 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 543
Skok do diaľky - Mladší žiaci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 478
2 3 Kepes PeterKepes Peter 080103 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 439
3 56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 071010 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 436
Skok do diaľky - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 261 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 516
2 251 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 502
3 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 480
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 477
2 71 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 423
3 207 Macečková BožidaraMacečková Božidara 070117 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 419
Trojskok - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 244 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.81
2 243 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.47
3 256 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.75
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 180 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.94
2 186 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.52
3 190 Vagaský FrantišekVagaský František 070711 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.07
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 142 Marjová MonikaMarjová Monika 040413 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 12.67
2 27 Lenková DenisaLenková Denisa 020114 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 11.94
3 1 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava 040923 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.88
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.80
2 125 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 07.67
3 198 Geffertová TamaraGeffertová Tamara 060508 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.66
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 132 Baran GabrielBaran Gabriel 051123 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 08.78
Vrh guľou 4 kg - Ženy (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 25 Feďová AndreaFeďová Andrea 980211 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 10.50
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 134 Dudáš PatrikDudáš Patrik 030221 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 13.65
2 138 Ragan MartinRagan Martin 020314 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 11.87
3 188 Šima AndrejŠima Andrej 031125 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.03
Vrh guľou 6 kg - Juniori (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 22 Kozár MartinKozár Martin 010913 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 11.83
Vrh guľou 7,26 kg - Muži (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 131 Baran AdriánBaran Adrián 991214 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 16.37
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 132 Baran GabrielBaran Gabriel 051123 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 34.92
Hod diskom 1 kg - Ženy (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 25 Feďová AndreaFeďová Andrea 980211 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 35.21
2 201 Javorská SarahJavorská Sarah 010131 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.33
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 76 Lacková JulianaLacková Juliana 020518 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 27.90
2 142 Marjová MonikaMarjová Monika 040413 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 22.30
3 262 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 050127 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.84
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 134 Dudáš PatrikDudáš Patrik 030221 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 40.65
2 167 Artim FabiánArtim Fabián 030721 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.96
3 225 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.78
Hod diskom 2 kg - Muži (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 131 Baran AdriánBaran Adrián 991214 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 45.71
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 194 Vateha MatúšVateha Matúš 060110 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 50.40
2 103 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 49.80
3 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 49.10
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 82 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 50.98
2 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 39.43
3 125 Stanková KristínaStanková Kristína 060326 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 38.21
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 28 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 28.60
2 251 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 27.54
3 162 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 030924 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 25.28
Hod oštepom 600 g - Ženy (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 73 Hamráková KarolínaHamráková Karolína 990215 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 38.51
2 24 Džambová BarboraDžambová Barbora 001222 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 28.90
3 23 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 000202 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 28.52
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav 020910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.01
2 138 Ragan MartinRagan Martin 020314 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 41.22
3 171 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 34.57
Hod oštepom 800 g - Juniori (streda, 1.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 21 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel 000214 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 52.30