<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140145150155160165170175180 Body
1 179 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030929 10 175 ----oooxoxx 11.00
2 171 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 8 170 ----oxooxxx 9.00
3 227 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 6 170 --oooxxoxxoxx 8.00
4 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
020910 5 165 ---ooxoxxx 7.00
5 181 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030514 7 165 ---oxoxxoxxx 6.00
6= 140 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040425 3 160 --xooxoxxx 4.50
6= 271 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030402 9 160 ooxooxoxxx 4.50
8 57 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040526 1 155 oxoxoxoxx- 3.00
9 222 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 4 150 oxoxxoxxx 2.00
60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
031227 2 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 115120125130135138141144147150 Body
1 99 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060331 5 144 oooooxoxooxxx 11.00
2 159 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070417 4 130 oooxoxxx 9.00
3 146 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061011 1 115 xoxxx 8.00
MS 284 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
050906 2 144 oooooxooxxoxxx
MS 101 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050922 6 147 oooooxoooxxoxxx
145 Bujdoš DávidBujdoš Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060216 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 130135140145150155 Body
1 80 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 2 145 oooxxoxxx
2 81 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 1 135 ooxxx
MS 23 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000202 3 150 o-ooxxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 110115120125130135138141144147150 Body
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 4 141 ---ooooxxox 11.00
2 9 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060406 3 138 -oooooxoxxx 9.00
3 119 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060810 1 125 oooxoxx 8.00
4 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070416 2 120 oooxxx 7.00
MS 126 Sučková TimeaSučková Timea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041203 5 147 --oooooooxxoxxx
Celkom 5 pretekárov