<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 145 150 155 160 165 170 175 180 Body
1 179 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 10 175 - - - - o o o xo xx 11.00
2 171 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 8 170 - - - - o xo o xxx 9.00
3 227 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 170 - - o o o xxo xxo xx 8.00
4 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 5 165 - - - o o xo xxx 7.00
5 181 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 7 165 - - - o xo xxo xxx 6.00
6= 140 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 3 160 o o xo o xo xxx 4.50
6= 271 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 9 160 - - xo o xo xxx 4.50
8 57 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 1 155 o xo xo xo xx- 3.00
9 222 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 150 o xo xxo xxx 2.00
60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 2 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 138 141 144 147 150 Body
1 99 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 5 144 o o o o o xo xo o xxx 11.00
2 159 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 4 130 o o o xo xxx 9.00
3 146 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 1 115 xo xxx 8.00
MS 284 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 2 144 o o o o o xo o xxo xxx
MS 101 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 6 147 o o o o o xo o o xxo xxx
145 Bujdoš DávidBujdoš Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 Body
1 80 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 2 145 o o o xxo xxx
2 81 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 1 135 o o xxx
MS 23 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 3 150 o - o o xxo xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 138 141 144 147 150 Body
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 141 - - - o o o o xxo x 11.00
2 9 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 3 138 - o o o o o xo xxx 9.00
3 119 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 1 125 o o o xo xx 8.00
4 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 120 o o o xxx 7.00
MS 126 Sučková TimeaSučková Timea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 5 147 - - o o o o o o o xxo xxx
Celkom 5 pretekárov