<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 180 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 15 08.94 08.74 07.64 08.23 8.74 07.54 07.90 08.94 11.00
2 186 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 16 08.52 08.52 08.00 x 8.52 08.22 07.35 07.78 9.00
3 190 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 08.07 x 07.49 07.20 7.49 08.07 06.82 07.27 8.00
4 194 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 13 08.02 07.46 07.63 07.36 7.63 07.32 07.96 08.02 7.00
5 159 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 12 07.89 06.21 07.54 07.89 7.89 07.22 07.58 6.00
6 5 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 9 07.82 07.03 07.82 07.41 7.82 07.26 06.99 07.41 5.00
7 146 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 11 07.13 07.09 x 06.59 7.09 07.13 x 06.83 4.00
8 104 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 10 07.10 06.98 05.85 06.94 6.98 07.10 x 07.07 3.00
9 4 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 14 06.95 06.11 06.95 x 6.95 2.00
10 191 Vaľko TomášVaľko Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 06.84 x x 06.84 6.84 1.00
11 154 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 4 06.56 00.55 05.96 06.56 6.56
12 173 Dubovecký DanielDubovecký Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 8 06.39 06.28 05.95 06.39 6.39
13 152 Mattina KevinMattina Kevin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 3 05.16 x 05.16 x 5.16
14 158 Tatár PeterTatár Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 5 04.70 x 03.44 04.70 4.70
15 100 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 2 04.53 x 03.93 04.53 4.53
16 283 Demko GergőDemko Gergő
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 1 04.41 04.06 04.41 04.20 4.41
MS 101 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 17 09.37 08.93 x 09.37 9.37
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 7 12.67 12.67 x 12.43 12.67 11.57 x 11.93 11.00
2 27 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 6 11.94 11.94 11.63 x 11.94 11.80 x 11.46 9.00
3 1 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 5 10.88 10.24 10.83 10.88 10.88 10.74 x 10.46 8.00
4 26 Jacková Anna NatháliaJacková Anna Nathália
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 4 10.83 10.15 09.36 10.44 10.44 09.58 10.47 10.83 7.00
5 251 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 1 09.09 09.09 08.98 x 9.09 08.73 x 07.55 6.00
6 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 08.83 08.02 07.90 07.72 8.02 08.03 08.15 08.83 5.00
7 262 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 07.38 07.30 07.38 07.24 7.38 06.95 07.07 07.33 4.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 3 07.80 07.80 07.39 07.32 7.80 x 07.64 07.36 11.00
2 125 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 15 07.67 07.10 07.67 07.47 7.67 07.36 x 07.00 9.00
3 198 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 10 07.66 06.86 06.85 06.93 6.93 07.34 07.66 07.28 8.00
4 9 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 14 07.16 06.10 06.62 06.90 6.90 06.89 07.16 07.06 7.00
5 217 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 16 07.14 06.70 x x 6.70 06.71 07.14 06.68 6.00
6 127 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 06.67 06.61 06.67 06.32 6.67 06.65 06.50 06.40 5.00
7 117 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 12 06.67 04.64 05.72 06.04 6.04 06.40 06.67 x 4.00
8 16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 11 06.09 05.42 05.59 06.08 6.08 05.72 05.83 06.09 3.00
9 128 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 9 05.90 05.90 05.50 05.00 5.90 2.00
10 266 Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 8 05.87 05.00 x 05.87 5.87 1.00
11 130 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 13 05.67 x 05.67 x 5.67
12 11 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 7 05.66 x 04.73 05.66 5.66
13 129 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 05.45 x 05.45 5.45
MS 196 Bodíková NinaBodíková Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 06.27 05.84 06.27 06.08 6.27
MS 112 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 1 07.60 07.46 07.60 07.18 7.60
15 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 4 NM x x x -
Celkom 16 pretekárov