<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 180 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070408 15 08.94 08.7407.6408.2308.7407.5407.9008.94 11.00
2 186 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060209 16 08.52 08.5208.00x08.5208.2207.3507.78 9.00
3 190 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070711 6 08.07 x07.4907.2007.4908.0706.8207.27 8.00
4 194 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060110 13 08.02 07.4607.6307.3607.6307.3207.9608.02 7.00
5 159 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070417 12 07.89 06.2107.5407.8907.8907.2207.58 6.00
6 5 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
061016 9 07.82 07.0307.8207.4107.8207.2606.9907.41 5.00
7 146 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061011 11 07.13 07.09x06.5907.0907.13x06.83 4.00
8 104 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070511 10 07.10 06.9805.8506.9406.9807.10x07.07 3.00
9 4 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 14 06.95 06.1106.95x06.95 2.00
10 191 Vaľko TomášVaľko Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060318 7 06.84 xx06.8406.84 1.00
11 154 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
060915 4 06.56 00.5505.9606.5606.56
12 173 Dubovecký DanielDubovecký Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060413 8 06.39 06.2805.9506.3906.39
13 152 Mattina KevinMattina Kevin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070725 3 05.16 x05.16x05.16
14 158 Tatár PeterTatár Peter
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070223 5 04.70 x03.4404.7004.70
15 100 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080511 2 04.53 x03.9304.5304.53
16 283 Demko GergőDemko Gergő
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070318 1 04.41 04.0604.4104.2004.41
MS 101 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050922 17 09.37 08.93x09.3709.37
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 7 12.67 12.67x12.4312.6711.57x11.93 11.00
2 27 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 6 11.94 11.9411.63x11.9411.80x11.46 9.00
3 1 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
040923 5 10.88 10.2410.8310.8810.8810.74x10.46 8.00
4 26 Jacková Anna NatháliaJacková Anna Nathália
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020702 4 10.83 10.1509.3610.4410.4409.5810.4710.83 7.00
5 251 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 1 09.09 09.0908.98x09.0908.73x07.55 6.00
6 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030102 3 08.83 08.0207.9007.7208.0208.0308.1508.83 5.00
7 262 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 2 07.38 07.3007.3807.2407.3806.9507.0707.33 4.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
060731 3 07.80 07.8007.3907.3207.80x07.6407.36 11.00
2 125 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060326 15 07.67 07.1007.6707.4707.6707.36x07.00 9.00
3 198 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060508 10 07.66 06.8606.8506.9306.9307.3407.6607.28 8.00
4 9 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060406 14 07.16 06.1006.6206.9006.9006.8907.1607.06 7.00
5 217 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061129 16 07.14 06.70xx06.7006.7107.1406.68 6.00
6 127 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070630 5 06.67 06.6106.6706.3206.6706.6506.5006.40 5.00
7 117 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070107 12 06.67 04.6405.7206.0406.0406.4006.67x 4.00
8 16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060411 11 06.09 05.4205.5906.0806.0805.7205.8306.09 3.00
9 128 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070809 9 05.90 05.9005.5005.0005.90 2.00
10 266 Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
060625 8 05.87 05.00x05.8705.87 1.00
11 130 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070616 13 05.67 x05.67x05.67
12 11 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060215 7 05.66 x04.7305.6605.66
13 129 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060405 6 05.45 x05.4505.45
MS 196 Bodíková NinaBodíková Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060804 2 06.27 05.8406.2706.0806.27
MS 112 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041107 1 07.60 07.4607.6007.1807.60
15 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070927 4 NM xxx0.0
Celkom 16 pretekárov