<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

1500 m - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 232 Mačanga FilipMačanga Filip 020320 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 5:41.42 11.00
2 233 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 030527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 5:55.63 9.00
MS 183 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 5:02.86
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 5:33.13 11.00
2 103 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 5:35.59 9.00
3 4 Kollár MatejKollár Matej 070304 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 5:56.39 8.00
4 44 Mruz ChristopherMruz Christopher 061026 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 16 5:57.96 7.00
5 151 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12 5:58.26 6.00
6 282 Demko ÁkosDemko Ákos 070101 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 6:00.90 5.00
7 272 Brehuv JakubBrehuv Jakub 070727 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 6:02.70 4.00
8 109 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 6:04.40 3.00
9 177 Jedinák JakubJedinák Jakub 070109 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 6:06.54 2.00
10 6 Schuller RichárdSchuller Richárd 080712 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 17 6:16.06 1.00
11 102 Kancír MarošKancír Maroš 070622 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 6:16.69
12 84 Holováč TobiasHolováč Tobias 080803 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 6:17.21
13 43 Miko NatanielMiko Nataniel 080612 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 14 6:20.22
14 110 Tančin LukášTančin Lukáš 070404 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 18 6:32.33
15 107 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 15 6:37.08
16 42 Mády PatrikMády Patrik 090812 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 13 6:53.19
105 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
145 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 18 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 5:12.18 11.00
2 237 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 5:52.13 9.00
3 255 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 6:36.72 8.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 94 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 5:24.45 11.00
2 92 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:31.18 9.00
3 278 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 12 5:34.70 8.00
4 144 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 5:47.68 7.00
5 116 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 6:01.93 6.00
6 12 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 6:27.88 5.00
7 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 070529 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 11 6:40.30 4.00
8 200 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 6:43.04 3.00
9 115 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 070525 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 6:45.83 2.00
10 78 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 070530 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 14 6:53.11 1.00
11 199 Haneková TamaraHaneková Tamara 060816 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 7:01.20
12 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 7:01.87
13 202 Kašperová DominikaKašperová Dominika 070115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 7:05.66
14 19 Takács AnnaTakács Anna 081015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 15 7:05.83
15 121 Nováková ClaudiaNováková Claudia 080317 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 7:10.09
Celkom 15 pretekárov