<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

100 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.77
2 55 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.96
3 61 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.98
4 183 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.12
5 135 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 98 98 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.38
6 69 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.51
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.77 qA
2 141 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 11.85 qA
3 57 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.18 qA
4 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 12.34 qA
5 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.48 qB
6 222 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.73 qB
7 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 13.05 qB
MS 86 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.63
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.17 qA
2 85 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.28 qA
3 140 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.36 qA
4 288 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.50 qB
5 88 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.55 qB
6 225 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.00 qB
7 37 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.76
228 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 NM
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.44 qA
2 58 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.57 qB
3 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.57 qB
4 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 13.16
5 60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.81
160 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
64 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DQ
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.63
2 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.77 qA
3 141 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 11.85 qA
4 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.17 qA
5 57 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.18 qA
6 85 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.28 qA
7 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 12.34 qA
8 140 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.36 qA
9 234 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.44 qA
10 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.48 qB
11 288 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.50 qB
12 88 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.55 qB
13 58 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.57 qB
13 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.57 qB
15 222 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.73 qB
16 225 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.00 qB
17 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 13.05 qB
18 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 13.16
19 37 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.76
20 60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.81
21 228 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 NM
160 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
64 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DQ

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.76 11.00
2 141 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 12.00 9.00
3 85 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.26 8.00
4 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.29 7.00
5 140 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 12.33 6.00
6 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 12.36 5.00
MS 86 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.74
57 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 288 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.31 4.00
2 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.33 3.00
3 234 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.38 2.00
4 58 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.39 1.00
5 88 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.43
6 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.62
7 228 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.73
8 222 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.80
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.31 qA
2 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.81 qA
3 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.84 qA
4 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.87 qA
5 76 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.92 qA
6 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.04 qA
7 268 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.07 qB
8 254 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.20 qB
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.20 qA
2 79 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 13.58 qA
3 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 14.16 qB
4 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.53 qB
5 164 Pilníková DianaPilníková Diana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.76 qB
6 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.83 qB
7 260 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.93 qB
8 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.73 qB
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.20 qA
2 256 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.31 qA
3 79 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 13.58 qA
4 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.81 qA
5 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.84 qA
6 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.87 qA
7 76 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.92 qA
8 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.04 qA
9 268 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.07 qB
10 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 14.16 qB
11 254 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.20 qB
12 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.53 qB
13 164 Pilníková DianaPilníková Diana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.76 qB
14 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.83 qB
15 260 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.93 qB
16 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.73 qB

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.44 11.00
2 256 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.53 9.00
3 79 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.84 8.00
4 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.04 7.00
5 76 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 14.33 6.00
6 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 14.34 5.00
7 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.50 4.00
8 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.05 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.08 2.00
2 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 14.37 1.00
3 268 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.49
4 254 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.75
5 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.04
6 164 Pilníková DianaPilníková Diana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 15.11
7 260 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.52
8 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.05
Celkom 8 pretekárov