<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 194 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 28 50.40 48.40 48.40 50.40 11.00
2 103 Kancír TomášKancír Tomáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 27 49.80 49.80 49.80 45.75 9.00
3 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 29 49.10 49.10 49.10 47.85 8.00
4 159 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 24 47.68 42.10 42.10 47.68 7.00
5 187 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 12 47.15 42.57 42.57 47.15 6.00
6 5 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 25 45.34 44.30 44.30 45.34 5.00
7 190 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 23 43.89 41.45 41.45 43.89 4.00
8 186 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 22 43.35 41.40 41.40 43.35 3.00
9 4 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 26 40.80 40.80 40.80 2.00
10 180 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 21 40.43 40.43 40.43 1.00
11 154 Očko MartinOčko Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 10 37.90 37.90 37.90
12 178 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 37.75 37.75 37.75
13 168 Baran MatejBaran Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 20 36.03 36.03 36.03
14 36 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 18 35.30 35.30 35.30
15 108 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 9 34.70 34.70 34.70
16 104 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 3 32.70 32.70 32.70
17 152 Mattina KevinMattina Kevin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 7 31.58 31.58 31.58
18 191 Vaľko TomášVaľko Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 16 30.08 30.08 30.08
19 283 Demko GergőDemko Gergő
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 1 28.96 28.96 28.96
20 110 Tančin LukášTančin Lukáš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 14 27.93 27.93 27.93
21 102 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 2 27.47 27.47 27.47
22 6 Schuller RichárdSchuller Richárd
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 17 26.60 26.60 26.60
23 107 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 21.61 21.61 21.61
24 40 Kolesár JakubKolesár Jakub
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 5 21.36 21.36 21.36
25 281 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 15 06.54 06.54 6.54
MS 172 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 19 42.60 42.60 42.60
MS 284 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 11 57.02 57.02 57.02
105 Korečko AdamKorečko Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 6 DNS
109 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 13 NM x -
Celkom 29 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 82 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 31 50.98 50.98 50.98 48.00 11.00
2 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 3 39.43 37.75 37.75 39.43 9.00
3 125 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 29 38.21 32.52 32.52 38.21 8.00
4 199 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 24 36.77 33.02 33.02 36.77 7.00
5 198 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 28 36.16 36.16 36.16 35.23 6.00
6 207 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 27 34.93 33.68 33.68 34.93 5.00
7 92 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 1 34.81 34.81 34.81 4.00
8 117 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 25 33.26 33.26 33.26 32.00 3.00
9 9 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 26 31.92 31.92 31.92 2.00
10 71 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 30 31.60 31.60 31.60 1.00
11 127 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 22 31.50 31.50 31.50
12 128 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 16 30.69 30.69 30.69
13 217 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 20 30.40 30.40 30.40
14 14 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 4 29.60 29.60 29.60
15 213 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 18 28.73 28.73 28.73
16 53 Papcunová TerezaPapcunová Tereza
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 9 28.60 28.60 28.60
17 15 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 5 27.87 27.87 27.87
18 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 23 25.29 25.29 25.29
19 20 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 14 24.77 24.77 24.77
20 266 Vargová GabrielaVargová Gabriela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 21 20.56 20.56 20.56
21 129 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 12 20.32 20.32 20.32
22 54 Trcková SofiaTrcková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 15 19.30 19.30 19.30
23 124 Rijaková KarolínaRijaková Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 11 16.80 16.80 16.80
24 49 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 6 15.40 15.40 15.40
25 123 Pavljuková EmmaPavljuková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
08 08 10 14.50 14.50 14.50
MS 196 Bodíková NinaBodíková Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 17 20.80 20.80 20.80
MS 208 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 20.42 20.42 20.42
MS 112 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 2 30.53 30.53 30.53
98 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
07 07 13 DNS
166 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 19 DNS
122 Osifová SoňaOsifová Soňa
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 NM x -
Celkom 31 pretekárov