<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Varga ŠimonVarga Šimon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 9 566 +1.7 m/s 566  1,70 459  1,40 502  0,80 566 491  2,50 519  3,90 530  4,20 11.00
2 140 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 10 547 +2.7 m/s 537 -0.3 m/s x 521  1,70 537  -0,30 537 517  2,30 547  2,70 533  1,80 9.00
3 230 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 543 +2.0 m/s 508  2,40 529  1,80 495  2,10 529 x x 543  2,00 8.00
4 141 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 8 532 +5.5 m/s 516 +1.9 m/s 528  2,80 500  1,10 532  5,50 532 516  1,90 - - 7.00
5 171 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 7 532 +0.4 m/s 532  0,40 x 514  1,60 532 519  4,40 513  3,80 - 6.00
6 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 2 520 +2.2 m/s 510 +2.0 m/s 520  2,20 x x 520 510  2,00 x x 5.00
7 288 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 520 +3.8 m/s 509 +1.8 m/s 480  -3,20 520  3,80 493  3,30 520 452  2,70 466  5,10 509  1,80 4.00
8 221 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 491 +2.9 m/s 461 +1.8 m/s 442  -3,10 491  2,90 487  4,10 491 438  1,60 461  1,80 x 3.00
9 225 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 488 +3.7 m/s x 488  3,70 482  2,50 488 2.00
10 60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 1 437 +1.0 m/s x 411  0,80 437  1,00 437 1.00
MS 135 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
98 98 13 615 +5.3 m/s 577 +0.9 m/s 614  4,50 x x 614 577  0,90 615  5,30 x
MS 69 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
77 77 12 550 +3.1 m/s 539 -2.9 m/s 539  -2,90 526  1,10 x 539 533  0,80 550  3,10 531  3,90
MS 61 Hudy JozefHudy Jozef
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 11 547 +3.3 m/s x x 547  3,30 547
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 28 478 -2.9 m/s 478  -2,90 464  0,20 478 462  -3,40 x 465  0,70 11.00
2 3 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 25 439 +1.2 m/s 427  3,30 393  3,00 427 405  -2,60 x 439  1,20 9.00
3 56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 26 436 +2.6 m/s 420 +1.6 m/s 420  1,60 436  2,60 436 x 402  2,20 403  2,80 8.00
4 195 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 27 427 -0.3 m/s x 427  -0,30 427 390  -1,50 389  -3,30 418  -0,90 7.00
5 139 Ruščák MartinRuščák Martin
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
07 07 17 423 +1.9 m/s 398  2,00 423  1,90 423 348  -1,90 391  -2,80 407  -1,30 6.00
6 39 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 24 418 +0.3 m/s 418  0,30 373  3,40 418 375  1,60 366  -0,50 - 5.00
7 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 12 407 -1.7 m/s 298  -0,20 407  -1,70 407 377  0,70 347  -2,00 362  0,20 4.00
8 187 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 23 404 +3.5 m/s 404 +0.8 m/s x 404  3,50 404 382  -1,30 404  0,80 384  4,90 3.00
9 175 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 18 400 +1.2 m/s x 400  1,20 400 2.00
10 87 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 3 384 +1.8 m/s 384  1,80 x 384 1.00
11 2 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 22 369 +1.8 m/s 362  -0,30 369  1,80 369
12 178 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 361 +0.2 m/s 361  0,20 352  2,30 361
13 89 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 21 361 +1.6 m/s x 361  1,60 361
14 177 Jedinák JakubJedinák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 354 +1.9 m/s 354  1,90 330  1,70 354
15 282 Demko ÁkosDemko Ákos
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 11 346 -1.4 m/s 346  -1,40 342  -2,00 346
16 62 Kobularčík PeterKobularčík Peter
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 16 345 -1.8 m/s 345  -1,80 x 345
17 173 Dubovecký DanielDubovecký Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 13 339 -0.1 m/s 339  -0,10 x 339
18 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
06 06 9 328 +1.6 m/s 328  1,60 x 328
19 108 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 10 303 +2.8 m/s 261 -1.5 m/s 261  -1,50 303  2,80 303
20 182 Mihalčin MarekMihalčin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 15 301 -1.3 m/s 301  -1,30 249  2,40 301
21 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 298 -1.7 m/s 298  -1,70 x 298
22 272 Brehuv JakubBrehuv Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 20 291 -3.9 m/s 291  -3,90 x 291
23= 59 Handžák MatúšHandžák Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 19 284 +0.9 m/s 284  0,90 x 284
23= 36 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 14 284 +2.2 m/s x 284  2,20 284
25 38 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 5 276 +1.5 m/s 252  -3,20 276  1,50 276
26 107 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 235 +6.0 m/s 225 +1.9 m/s 225  1,90 235  6,00 235
MS 172 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 330 -1.2 m/s 330  -1,20 259  1,60 330
MS 284 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 1 421 -0.8 m/s 421  -0,80 375  -2,20 421
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 261 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 516 +1.1 m/s 516  1,10 512  0,30 516  3,20 516 484  2,40 x 516  2,80 11.00
2 251 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 2 502 +4.1 m/s 494 +0.9 m/s 419  0,90 498  4,00 490  1,00 498 499  6,50 494  0,90 502  4,10 9.00
3 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 8 480 +0.9 m/s 470  2,50 480  0,90 467  3,30 480 464  3,10 451  2,20 x 8.00
4 241 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 468 +2.5 m/s 455 +0.2 m/s 447  0,20 453  0,20 455  0,20 455 468  2,50 433  0,30 x 7.00
5 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 439 +3.0 m/s 384 +1.6 m/s 432  2,70 384  1,60 x 432 373  3,30 371  -1,70 439  3,00 6.00
6 83 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 6 438 +0.9 m/s 409  0,30 438  0,90 423  0,30 438 401  2,10 397  -0,10 436  4,50 5.00
7 80 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 3 416 +5.1 m/s 377 +0.8 m/s x x 361  2,70 361 416  5,10 x 377  0,80 4.00
8 164 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 4 393 +1.3 m/s x x 393  1,30 393 x x x 3.00
MS 31 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
01 01 1 455 +1.9 m/s x 455  1,90 423  0,30 455 438  4,20 435  -1,00 416  -0,60
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 36 477 -0.9 m/s 477  -0,90 444  3,30 477 424  -1,20 453  -0,10 x 11.00
2 71 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 33 423 -0.7 m/s 401  2,30 423  -0,70 423 404  -1,70 418  -2,30 423  -0,70 9.00
3 207 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 32 419 +0.6 m/s 400  0,70 402  0,70 402 402  1,20 419  0,60 x 8.00
4 259 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 34 419 -3.6 m/s 368  1,10 419  -3,60 419 293  3,60 357  -5,70 x 7.00
5 143 Melegová SoňaMelegová Soňa
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
06 06 7 399 +4.1 m/s 383 +0.7 m/s 379  3,00 x 379 383  0,70 399  4,10 358  3,60 6.00
6 219 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 25 393 +8.5 m/s 374 -0.4 m/s 330  -0,30 374  -0,40 374 x x 393  8,50 5.00
7 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 14 380 -2.5 m/s 380  -2,50 355  1,00 380 - - 358  -2,80 4.00
8 13 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 28 378 -3.7 m/s 375  -2,00 x 375 - - 378  -3,70 3.00
9 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 21 370 -0.4 m/s 344  -1,10 370  -0,40 370 2.00
10 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 24 362 +0.2 m/s 362  0,20 340  -0,60 362 1.00
11 210 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 29 361 +0.2 m/s 361  0,20 x 361
12 130 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 20 358 -0.5 m/s 358  -0,50 358
13 161 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 18 348 +1.1 m/s 348  1,10 329  -4,90 348
14 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
06 06 5 348 -2.2 m/s 348  -2,20 327  1,30 348
15 264 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 31 345 +4.2 m/s 336 +0.6 m/s 336  0,60 345  4,20 345
16 128 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 22 343 +2.0 m/s 343  2,00 334  1,10 343
17 215 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 27 341 -3.3 m/s 341  -3,30 301  -2,50 341
18 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
07 07 11 340 -2.5 m/s 339  1,70 340  -2,50 340
19 75 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 26 332 -0.1 m/s 332  -0,10 297  -2,50 332
20 213 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 9 332 +0.9 m/s 332  0,90 287  -2,80 332
21 276 Filová KatarínaFilová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 319 -1.1 m/s 319  -1,10 277  -1,20 319
22 250 Kafková AmáliaKafková Amália
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 13 316 -2.4 m/s 316  -2,40 316
23 125 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 19 314 +0.6 m/s 314  0,60 290  -3,20 314
24 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 8 313 -1.6 m/s x 313  -1,60 313
25 275 Hariňová NikolaHariňová Nikola
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 4 305 +2.0 m/s 254  -2,00 305  2,00 305
26 238 Blichová AlexandraBlichová Alexandra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 15 300 -1.4 m/s 300  -1,40 295  -2,70 300
27 197 Fecková LauraFecková Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 16 296 -0.7 m/s 296  -0,70 288  -1,60 296
28 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
07 07 6 283 -1.3 m/s 283  -1,30 281  1,30 283
29 19 Takács AnnaTakács Anna
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 12 243 -3.5 m/s 243  -3,50 240  -2,50 243
30 113 Čorňáková SandraČorňáková Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 1 210 -3.6 m/s x 210  -3,60 210
MS 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 10 365 +2.8 m/s 365  2,80 365
MS 208 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 23 312 +2.0 m/s 312  2,00 259  1,00 312
218 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 35 NM x x -
216 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 17 NM x x -
217 Valková KatarínaValková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 30 NM x x -
72 Greššová IvanaGreššová Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 3 NM x x -
Celkom 36 pretekárov