<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Vasilišin, Richvalský, Pillár, Čech-Gut Vasilišin, Richvalský, Pillár, Čech-Gut ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 35.99 11.00
2 44 Mruz, Korfant, Baran, Hogya Mruz, Korfant, Baran, Hogya Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 38.61 9.00
3 8 Viszlay, Schuller, Demko, Demko Viszlay, Schuller, Demko, Demko Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 38.90 8.00
4 174 Dzubák, Priščák, Vagaský, Jedinák Dzubák, Priščák, Vagaský, Jedinák ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 40.17 7.00
5 194 Vateha, Vaľko, Dubovecký, Mihalčin Vateha, Vaľko, Dubovecký, Mihalčin ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 40.85 6.00
6 42 Mády, Kolesár, Trcka, Miko Mády, Kolesár, Trcka, Miko Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 43.02 5.00
189 Švaro, Brehuv, Baran, Kmec Švaro, Brehuv, Baran, Kmec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DQ
Celkom 7 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 34.71 11.00
2 210 Olearčinová, Ščerbatá, Koščová, Chromová Olearčinová, Ščerbatá, Koščová, Chromová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 35.13 9.00
3 52 Nagyová, Katočová, Katočová, Kucáková Nagyová, Katočová, Katočová, Kucáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 36.70 8.00
4 264 Šoltésová, Blichová, Hrabovská, Vašková Šoltésová, Blichová, Hrabovská, Vašková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 37.50 7.00
5 203 Kocúrová, Haneková, Geffertová, Nemcová Kocúrová, Haneková, Geffertová, Nemcová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 38.10 6.00
6 202 Kašperová, Fecková, Ševcová, Rusinková Kašperová, Fecková, Ševcová, Rusinková ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 39.14 5.00
7 14 Gavulová, Valkayová, Jasová, Cingelyová Gavulová, Valkayová, Jasová, Cingelyová Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 39.30 4.00
8 47 Huňadyová, Papcunová, Trcková, Kissová Huňadyová, Papcunová, Trcková, Kissová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 40.41 3.00
Celkom 8 pretekárov