<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)
60 m - Mladší žiaci (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.15
2 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.19
3 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.33
60 m - Mladší žiaci (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 87 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.98
2 153 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 09.24
3 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.24
60 m - Mladšie žiačky (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.45
2 218 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.50
3 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.60
60 m - Mladšie žiačky (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.96
2 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 09.13
3 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 09.13
100 m - Muži (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 70 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.77
2 55 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.96
3 61 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.98
100 m - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.76
2 141 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 12.00
3 85 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 12.26
100 m - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 288 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.31
2 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.33
3 234 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.38
100 m - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 241 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.44
2 256 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.53
3 79 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 13.84
100 m - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.08
2 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 14.37
3 268 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.49
400 m - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 88 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 58.29
2 236 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 59.36
3 231 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 66.15
400 m - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 245 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 63.19
2 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 67.53
3 97 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 68.72
1500 m - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 232 Mačanga FilipMačanga Filip 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5:41.42
2 233 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5:55.63
1500 m - Mladší žiaci (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5:33.13
2 103 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5:35.59
3 4 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5:56.39
1500 m - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 95 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5:12.18
2 237 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5:52.13
3 255 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6:36.72
1500 m - Mladšie žiačky (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 94 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5:24.45
2 92 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5:31.18
3 278 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5:34.70
100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 244 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.99
2 261 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.01
3 28 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 15.02
110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 236 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.89
2 271 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 16.79
3 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.30
Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 155 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12:32.0
2 157 Štefan Simon JozefŠtefan Simon Jozef 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12:42.2
3 108 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:32.5
Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 250 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12:44.3
2 129 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:20.2
3 117 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 14:20.6
4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 193 Vasilišin, Richvalský, Pillár, Čech-Gut Vasilišin, Richvalský, Pillár, Čech-Gut ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.99
2 44 Mruz, Korfant, Baran, Hogya Mruz, Korfant, Baran, Hogya Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 38.61
3 8 Viszlay, Schuller, Demko, Demko Viszlay, Schuller, Demko, Demko Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 38.90
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 219 Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská Zajacová, Kožlejová, Kožlejová, Voľanská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 34.71
2 210 Olearčinová, Ščerbatá, Koščová, Chromová Olearčinová, Ščerbatá, Koščová, Chromová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.13
3 52 Nagyová, Katočová, Katočová, Kucáková Nagyová, Katočová, Katočová, Kucáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 36.70
4 x 100 m kluby - Dorastenci (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
4 x 100 m kluby - Dorastenky (streda, 1.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 244 Fotulová, Kuczik, Diňová, Hertnekyová Fotulová, Kuczik, Diňová, Hertnekyová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 54.2
2 253 Kolláriková, Krišková, Kočová, Andrushchak Kolláriková, Krišková, Kočová, Andrushchak AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 57.3
3 260 Radváková, Krotká, Hrabovská, Devaldová Radváková, Krotká, Hrabovská, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 61.2