<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.29 qA
2 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39 qA
3 153 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.24 qB
4 175 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.53
5 62 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.75
6 102 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.37
7 224 Čižmár BrankoČižmár Branko 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.13
226 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.22 qA
2 139 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.12 qB
3 109 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.61
4 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.69
5 89 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.79
6 41 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.98
7 147 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.41
8 158 Tatár PeterTatár Peter 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 11.34
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 1.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.62 qA
2 3 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.96 qA
3 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.19 qB
4 38 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.92
5 168 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.96
6 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.22
7 148 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.99
45 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 1.5.2019 - 11:00) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.73 qA
2 67 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.85 qA
3 87 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.97 qB
4 56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.03 qB
5 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.50 qB
6 182 Mihalčin MarekMihalčin Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.85
7 84 Holováč TobiasHolováč Tobias 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 10.07
MS 185 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.83
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (st, 1.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.48 qA
2 104 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.34 qB
3 151 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.44 qB
4 110 Tančin LukášTančin Lukáš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.91
5 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.56
6 220 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.79
235 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.22 qA
2 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.29 qA
3 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39 qA
4 103 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.48 qA
5 39 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.62 qA
6 195 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.73 qA
7 67 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.85 qA
8 3 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.96 qA
9 87 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 08.97 qB
10 56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.03 qB
11 139 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.12 qB
12 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.19 qB
13 153 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.24 qB
14 104 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.34 qB
15 151 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.44 qB
16 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.50 qB
17 175 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.53
18 109 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.61
19 59 Handžák MatúšHandžák Matúš 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.69
20 62 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.75
21 89 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.79
22 185 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.83
23 182 Mihalčin MarekMihalčin Marek 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.85
24 110 Tančin LukášTančin Lukáš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.91
25 38 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.92
26 168 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.96
27 41 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.98
28 84 Holováč TobiasHolováč Tobias 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 10.07
29 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.22
30 102 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.37
31 147 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.41
32 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.56
33 220 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.79
34 148 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.99
35 224 Čižmár BrankoČižmár Branko 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.13
36 158 Tatár PeterTatár Peter 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 11.34
226 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
45 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
235 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 08.15 11.00
2 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.19 9.00
3 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.33 8.00
4 103 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.61 7.00
5 195 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.66 6.00
6 39 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.69 5.00
7 3 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 08.86 4.00
8 67 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.03 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.98 2.00
2 153 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.24 1.00
3 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.24
4 104 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.25
5 139 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.34
6 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.43
7 151 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.56
56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.67 qA
2 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.18 qB
3 200 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.18 qB
4 205 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.45
5 75 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.89
6 15 Gregušová VivianGregušová Vivian 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.17
7 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.19
8 113 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.72
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.62 qA
2 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.07 qB
3 204 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.37
4 206 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43
5 280 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.58
6 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 09.88
7 20 Valkayová BettinaValkayová Bettina 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.25
MS 208 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.99
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.55 qA
2 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 qA
3 161 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.11 qB
4 116 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.54
5 78 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.71
6 50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.33
7 72 Greššová IvanaGreššová Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.45
8 273 Fodorová líviaFodorová lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.67
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.78 qA
2 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.06 qB
3 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.06 qB
4 274 Fejková LianaFejková Liana 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.34
5 14 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.57
6 98 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.99
7 165 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.38
287 Jasová NatáliaJasová Natália 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 NM
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.96 qA
2 13 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.96 qB
3 209 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43
4 143 Melegová SoňaMelegová Soňa 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.45
5 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.98
6 275 Hariňová NikolaHariňová Nikola 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.36
7 265 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.66
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 219 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.88 qA
2 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.37
3 119 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.73
4 276 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.90
5 127 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.28
6 203 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.72
MS 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.83
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.55
2 144 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.73
3 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.07
4 197 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.31
5 121 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.67
6 286 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.38
MS 112 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.08
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 08 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 267 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.83 qA
2 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.22
3 249 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.78
4 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.49
5 240 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.72
6 124 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.91
MS 126 Sučková TimeaSučková Timea 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.47
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 09 (st, 1.5.2019 - 11:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 09.04 qB
2 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.53
3 12 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.75
4 278 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.84
5 166 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.26
6 114 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.46
7 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 10.92
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.55 qA
2 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.62 qA
3 218 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.67 qA
4 92 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.78 qA
5 267 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.83 qA
6 219 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.88 qA
7 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 qA
8 259 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.96 qA
8 13 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.96 qB
10 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 09.04 qB
11 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.06 qB
11 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.06 qB
13 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 09.07 qB
14 112 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.08
15 161 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.11 qB
16 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.18 qB
16 200 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.18 qB
18 211 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.22
19 274 Fejková LianaFejková Liana 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.34
20 204 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.37
20 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.37
22 206 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43
22 209 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.43
24 205 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.45
24 143 Melegová SoňaMelegová Soňa 06 06 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.45
26 126 Sučková TimeaSučková Timea 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.47
27 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.53
28 116 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.54
29 52 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.55
30 14 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.57
31 280 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.58
32 78 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.71
33 119 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.73
33 144 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 09.73
35 12 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 09.75
36 249 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.78
37 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.83
38 278 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.84
39 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 09.88
40 75 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.89
41 276 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.90
42 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.98
43 208 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.99
43 98 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.99
45 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.07
46 15 Gregušová VivianGregušová Vivian 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.17
47 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.19
48 20 Valkayová BettinaValkayová Bettina 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.25
49 166 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.26
50 127 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.28
51 197 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.31
52 50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.33
53 275 Hariňová NikolaHariňová Nikola 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.36
54 165 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.38
55 72 Greššová IvanaGreššová Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.45
56 114 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.46
57 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 10.49
58 265 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.66
59 273 Fodorová líviaFodorová lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.67
59 121 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.67
61 113 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.72
61 203 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.72
61 240 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.72
64 124 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.91
65 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 10.92
66 286 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.38
67 287 Jasová NatáliaJasová Natália 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 NM

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 12:20) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.45 11.00
2 218 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.50 9.00
3 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.60 8.00
4 92 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.79 7.00
5 267 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.87 6.00
6 219 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.90 5.00
7 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.16 4.00
8 259 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.23 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2019 - 12:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.96 2.00
2 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.13 1.00
3 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.13
4 200 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.18
5 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.18
6 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.27
7 13 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 09.32
8 161 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.47
Celkom 8 pretekárov

100 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 11.77
2 55 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.96
3 61 Hudy JozefHudy Jozef 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.98
4 183 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.12
5 135 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 98 98 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.38
6 69 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.51
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.77 qA
2 141 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 11.85 qA
3 57 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.18 qA
4 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 12.34 qA
5 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.48 qB
6 222 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.73 qB
7 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 13.05 qB
MS 86 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.63
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.17 qA
2 85 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.28 qA
3 140 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.36 qA
4 288 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.50 qB
5 88 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.55 qB
6 225 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.00 qB
7 37 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.76
228 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 NM
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 1.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.44 qA
2 58 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.57 qB
3 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.57 qB
4 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 13.16
5 60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.81
160 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
64 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DQ
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.63
2 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.77 qA
3 141 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 11.85 qA
4 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.17 qA
5 57 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.18 qA
6 85 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.28 qA
7 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 12.34 qA
8 140 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 12.36 qA
9 234 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.44 qA
10 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.48 qB
11 288 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.50 qB
12 88 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.55 qB
13 58 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.57 qB
13 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.57 qB
15 222 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.73 qB
16 225 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.00 qB
17 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 13.05 qB
18 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 13.16
19 37 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 13.76
20 60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.81
21 228 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 NM
160 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
64 Kubáni SamuelKubáni Samuel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DQ

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.76 11.00
2 141 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 12.00 9.00
3 85 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.26 8.00
4 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.29 7.00
5 140 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 12.33 6.00
6 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 12.36 5.00
MS 86 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.74
57 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 288 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.31 4.00
2 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.33 3.00
3 234 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.38 2.00
4 58 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.39 1.00
5 88 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.43
6 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.62
7 228 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.73
8 222 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.80
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.31 qA
2 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.81 qA
3 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.84 qA
4 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.87 qA
5 76 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.92 qA
6 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.04 qA
7 268 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.07 qB
8 254 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.20 qB
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.20 qA
2 79 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 13.58 qA
3 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 14.16 qB
4 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.53 qB
5 164 Pilníková DianaPilníková Diana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.76 qB
6 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.83 qB
7 260 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.93 qB
8 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.73 qB
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.20 qA
2 256 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.31 qA
3 79 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 13.58 qA
4 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.81 qA
5 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.84 qA
6 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.87 qA
7 76 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.92 qA
8 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.04 qA
9 268 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.07 qB
10 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 14.16 qB
11 254 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.20 qB
12 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.53 qB
13 164 Pilníková DianaPilníková Diana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 14.76 qB
14 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.83 qB
15 260 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.93 qB
16 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.73 qB

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.44 11.00
2 256 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.53 9.00
3 79 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.84 8.00
4 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.04 7.00
5 76 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 14.33 6.00
6 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 14.34 5.00
7 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.50 4.00
8 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.05 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.08 2.00
2 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 14.37 1.00
3 268 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.49
4 254 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.75
5 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.04
6 164 Pilníková DianaPilníková Diana 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 15.11
7 260 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.52
8 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.05
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.33 11.00
2 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.48 9.00
3 39 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.29 8.00
4 195 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.84 7.00
5 67 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 21.91 6.00
6 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.97 5.00
7 99 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.52
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.29 4.00
2 2 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.68 3.00
3 189 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.84 1.00
4 155 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.16
5 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.70
6 89 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.14
7 43 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.87
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.83
2 174 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.90
3 41 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.64
4 229 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.01
5 148 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.64
235 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
45 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.71 2.00
2 187 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.31
3 153 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.47
4 184 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.93
5 147 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 26.94
6 224 Čižmár BrankoČižmár Branko 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2019 - 13:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.08
2 139 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.37
3 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.10
4 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 26.49
5 220 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.69
226 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 20.33 11.00
2 170 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.48 9.00
3 39 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.29 8.00
4 195 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.84 7.00
5 67 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 21.91 6.00
6 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.97 5.00
7 8 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 22.29 4.00
8 2 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 22.68 3.00
9 87 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 22.71 2.00
10 189 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.84 1.00
11 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.08
12 155 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 23.16
13 187 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.31
14 139 Ruščák MartinRuščák Martin 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 23.37
15 153 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 23.47
16 99 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 23.52
17 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.70
18 193 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.83
19 184 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.93
20 89 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 24.14
21 43 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 24.87
22 174 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 24.90
23 41 Korfant ErichKorfant Erich 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.64
24 229 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.01
25 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 26.10
26 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 26.49
27 220 Bradovka LadislavBradovka Ladislav 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.69
28 147 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 26.94
29 148 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.64
30 224 Čižmár BrankoČižmár Branko 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.50
235 Petrov BorisPetrov Boris 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
45 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
226 Fialka Daniel MárioFialka Daniel Mário 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= 82 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 21.41 10.00
1= 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.41 10.00
3 267 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.25 7.00
4 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.97 1.00
5 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 23.13
6 13 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 23.54
7 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 23.67
8 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 24.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 264 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.44 5.00
2 206 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.74 4.00
3 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.89 3.00
4 52 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.94 2.00
5 209 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.14
6 249 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.50
7 12 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 24.60
MS 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
2 19 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.26
3 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 25.37
4 98 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.47
5 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.55
6 16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 25.72
7 216 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.23
8 165 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 21.97 8.00
2 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.30
3 274 Fejková LianaFejková Liana 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.02
4 49 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.25
5 166 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 26.14
6 273 Fodorová líviaFodorová lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.99
7 50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.51
8 265 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.91
2 114 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 25.52
3 240 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.56
4 122 Osifová SoňaOsifová Soňa 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 26.28
5 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 26.86
6 72 Greššová IvanaGreššová Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 27.34
7 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 27.67
8 120 Majirská PetraMajirská Petra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 27.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.39 6.00
2 204 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.34
3 280 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.64
4 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 25.32
5 54 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.01
6 287 Jasová NatáliaJasová Natália 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 26.82
7 203 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.14
8 286 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.81
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 21.41 10.00
1 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 21.41 10.00
3 94 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 21.97 8.00
4 267 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.25 7.00
5 279 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 22.39 6.00
6 264 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.44 5.00
7 206 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.74 4.00
8 51 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.89 3.00
9 52 Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 22.94 2.00
10 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 22.97 1.00
11 32 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 23.13
12 209 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.14
13 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.30
14 204 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.34
15 13 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 23.54
16 35 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 23.67
16 210 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 23.67
18 274 Fejková LianaFejková Liana 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.02
19 46 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 24.11
20 214 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.34
21 249 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.50
22 12 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 24.60
23 280 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.64
24 238 Blichová AlexandraBlichová Alexandra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.91
25 49 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.25
26 19 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 25.26
27 33 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 25.32
28 17 Nagyová XéniaNagyová Xénia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 25.37
29 98 Tovarňáková GabrielaTovarňáková Gabriela 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.47
30 114 Fričová DianaFričová Diana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 25.52
31 47 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.55
32 240 Čižmarová ZoraČižmarová Zora 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.56
33 16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 25.72
34 54 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.01
35 166 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 26.14
36 216 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 26.23
37 122 Osifová SoňaOsifová Soňa 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 26.28
38 287 Jasová NatáliaJasová Natália 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 26.82
39 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 26.86
40 273 Fodorová líviaFodorová lívia 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.99
41 203 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 27.14
42 72 Greššová IvanaGreššová Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 27.34
43 50 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 27.51
44 165 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 27.63
45 265 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.65
46 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 27.67
47 120 Majirská PetraMajirská Petra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 27.91
48 286 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.81

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 13:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.24 11.00
2 85 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 25.10 9.00
3 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.55 8.00
4 228 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.82 6.00
MS 70 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.91
55 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
234 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 13:45) official Vietor: -4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.59 5.00
2 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 27.07 3.00
3 167 Artim FabiánArtim Fabián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.46
4 181 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 28.31
5 179 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 29.43
6 231 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2019 - 13:45) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 25.61 7.00
2 227 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.81 4.00
3 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 27.11 2.00
4 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 27.20 1.00
5 37 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 29.36
MS 86 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.25
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.91
2 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.24 11.00
3 86 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.25
4 85 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 25.10 9.00
5 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.55 8.00
6 141 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 25.61 7.00
7 228 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.82 6.00
8 58 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.59 5.00
9 227 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.81 4.00
10 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 27.07 3.00
11 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 27.11 2.00
12 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 27.20 1.00
13 167 Artim FabiánArtim Fabián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.46
14 181 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 28.31
15 37 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 29.36
16 179 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 29.43
17 231 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.85
55 Bača MartinBača Martin 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
234 Nihila SamuelNihila Samuel 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 14:00) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 28.34 11.00
2 247 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.69 6.00
3 97 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 30.92 5.00
4 252 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.58 4.00
5 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 31.67 3.00
6 260 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 32.20 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 14:00) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 28.50 9.00
2 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.79 8.00
3 95 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 29.83 7.00
4 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 33.61 1.00
MS 31 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 28.71
MS 277 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 29.34
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Rohályová DianaRohályová Diana 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 28.34 11.00
2 28 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 28.50 9.00
3 31 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 28.71
4 277 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 29.34
5 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.79 8.00
6 95 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 29.83 7.00
7 247 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.69 6.00
8 97 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 30.92 5.00
9 252 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.58 4.00
10 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 31.67 3.00
11 260 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 32.20 2.00
12 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 33.61 1.00

400 m - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:58.29 11.00
2 236 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:59.36 9.00
3 231 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:06.15 8.00
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:03.19 11.00
2 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 1:07.53 9.00
3 97 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:08.72 8.00
4 252 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:09.29 7.00
5 239 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:09.46 6.00
6 254 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:09.49 5.00
MS 277 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:04.69
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 232 Mačanga FilipMačanga Filip 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 5:41.42 11.00
2 233 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 5:55.63 9.00
MS 183 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 5:02.86
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Takács AndrásTakács András 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 5:33.13 11.00
2 103 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 5:35.59 9.00
3 4 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 11 5:56.39 8.00
4 44 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 16 5:57.96 7.00
5 151 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12 5:58.26 6.00
6 282 Demko ÁkosDemko Ákos 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 6:00.90 5.00
7 272 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 6:02.70 4.00
8 109 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 6:04.40 3.00
9 177 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 6:06.54 2.00
10 6 Schuller RichárdSchuller Richárd 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 17 6:16.06 1.00
11 102 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 6:16.69
12 84 Holováč TobiasHolováč Tobias 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 6:17.21
13 43 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 14 6:20.22
14 110 Tančin LukášTančin Lukáš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 18 6:32.33
15 107 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 15 6:37.08
16 42 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 13 6:53.19
105 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
145 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 18 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 5:12.18 11.00
2 237 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 5:52.13 9.00
3 255 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 6:36.72 8.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 94 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 5:24.45 11.00
2 92 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 5:31.18 9.00
3 278 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 12 5:34.70 8.00
4 144 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 5:47.68 7.00
5 116 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 6:01.93 6.00
6 12 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 6:27.88 5.00
7 34 Matušeková DorotaMatušeková Dorota 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 11 6:40.30 4.00
8 200 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 9 6:43.04 3.00
9 115 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 6:45.83 2.00
10 78 Rafaelisová SofiaRafaelisová Sofia 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 14 6:53.11 1.00
11 199 Haneková TamaraHaneková Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 7:01.20
12 10 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 7:01.87
13 202 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 7:05.66
14 19 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 15 7:05.83
15 121 Nováková ClaudiaNováková Claudia 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 7:10.09
Celkom 15 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.99 11.00
2 180 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.17 9.00
3 175 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.22 8.00
4 99 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 11.29 7.00
MS 101 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.73
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 11.83 5.00
2 105 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.60 3.00
3 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.79 2.00
5 229 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.58
4 189 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.98 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2019 - 10:20) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.48 6.00
2 193 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.95 4.00
3 174 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.17
MS 185 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 13.07
56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DQ
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.73
2 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.99 11.00
3 180 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.17 9.00
4 175 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.22 8.00
5 99 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 11.29 7.00
6 184 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.48 6.00
7 2 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 11.83 5.00
8 193 Vasilišin MartinVasilišin Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 11.95 4.00
9 105 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.60 3.00
10 63 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 12.79 2.00
11 189 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.98 1.00
12 185 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 13.07
13 174 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 13.17
14 229 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 14.58
56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DQ

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 10:30) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.55 11.00
2 130 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.68 9.00
3 207 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.30 6.00
4 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 11.47 5.00
5 119 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.26 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 10:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.86 8.00
2 215 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.24 7.00
3 205 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.54 4.00
4 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.28 2.00
5 115 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 14.29 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.55 11.00
2 130 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 10.68 9.00
3 71 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.86 8.00
4 215 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.24 7.00
5 207 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.30 6.00
6 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 11.47 5.00
7 205 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.54 4.00
8 119 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13.26 3.00
9 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.28 2.00
10 115 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 14.29 1.00

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 10:10) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.99 11.00
2 261 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.01 9.00
3 28 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 15.02 8.00
4 245 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.34 7.00
MS 31 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 16.28
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.89 11.00
2 271 Kurty MatejKurty Matej 03 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 16.79 9.00
3 230 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.30 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 155 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 12:32.0 11.00
2 157 Štefan Simon JozefŠtefan Simon Jozef 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 12:42.2 9.00
3 108 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13:32.5 8.00
4 3 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14:22.3 7.00
5 5 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 14:37.9 6.00
6 8 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 14:43.3 5.00
7 111 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 15:23.5 4.00
8 100 Ivanecký SamuelIvanecký Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 15:48.9 3.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 250 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12:44.3 11.00
2 129 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13:20.2 9.00
3 117 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14:20.6 8.00
4 120 Majirská PetraMajirská Petra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 14:38.2 7.00
5 16 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 14:55.4 6.00
6 11 Cingelyová TímeaCingelyová Tímea 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 15:03.1 5.00
7 123 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 15:29.7 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160165170175180 Body
1 179 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 10 175 ----oooxoxx 11.00
2 171 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 8 170 ----oxooxxx 9.00
3 227 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 170 --oooxxoxxoxx 8.00
4 192 Vanek MiroslavVanek Miroslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 5 165 ---ooxoxxx 7.00
5 181 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 7 165 ---oxoxxoxxx 6.00
6= 140 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 3 160 --xooxoxxx 4.50
6= 271 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 9 160 ooxooxoxxx 4.50
8 57 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 1 155 oxoxoxoxx- 3.00
9 222 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 150 oxoxxoxxx 2.00
60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 2 DNS
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135138141144147150 Body
1 99 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 5 144 oooooxoxooxxx 11.00
2 159 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 4 130 oooxoxxx 9.00
3 146 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 1 115 xoxxx 8.00
MS 284 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 2 144 oooooxooxxoxxx
MS 101 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 6 147 oooooxoooxxoxxx
145 Bujdoš DávidBujdoš Dávid
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155 Body
1 80 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 2 145 oooxxoxxx
2 81 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 1 135 ooxxx
MS 23 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 3 150 o-ooxxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135138141144147150 Body
1 118 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 141 ---ooooxxox 11.00
2 9 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 3 138 -oooooxoxxx 9.00
3 119 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 1 125 oooxoxx 8.00
4 212 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 120 oooxxx 7.00
MS 126 Sučková TimeaSučková Timea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 5 147 --oooooooxxoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260280300320340360370390 Body
1 66 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 2 340 ---oxxoxx
MS 285 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 3 370 ------xoxx-
MS 183 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 1 280 oxox
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 190200210 Body
1 257 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 200 oxoxxx
2 263 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 190 xoxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 1.5.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Varga ŠimonVarga Šimon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 9 566 +1.7 m/s 566  +1.7459  +1.4502  +0.8566491  +2.5519  +3.9530  +4.2 11.00
2 140 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 10 547 +2.7 m/s 537 -0.3 m/s x521  +1.7537  -0.3537517  +2.3547  +2.7533  +1.8 9.00
3 230 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 543 +2.0 m/s 508  +2.4529  +1.8495  +2.1529xx543  +2.0 8.00
4 141 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 8 532 +5.5 m/s 516 +1.9 m/s 528  +2.8500  +1.1532  +5.5532516  +1.9-- 7.00
5 171 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 7 532 +0.4 m/s 532  +0.4x514  +1.6532519  +4.4513  +3.8- 6.00
6 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 2 520 +2.2 m/s 510 +2.0 m/s 520  +2.2xx520510  +2.0xx 5.00
7 288 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 520 +3.8 m/s 509 +1.8 m/s 480  -3.2520  +3.8493  +3.3520452  +2.7466  +5.1509  +1.8 4.00
8 221 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 491 +2.9 m/s 461 +1.8 m/s 442  -3.1491  +2.9487  +4.1491438  +1.6461  +1.8x 3.00
9 225 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 488 +3.7 m/s x488  +3.7482  +2.5488 2.00
10 60 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 1 437 +1.0 m/s x411  +0.8437  +1.0437 1.00
MS 135 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
98 98 13 615 +5.3 m/s 577 +0.9 m/s 614  +4.5xx614577  +0.9615  +5.3x
MS 69 Sabol DanielSabol Daniel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
77 77 12 550 +3.1 m/s 539 -2.9 m/s 539  -2.9526  +1.1x539533  +0.8550  +3.1531  +3.9
MS 61 Hudy JozefHudy Jozef
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 11 547 +3.3 m/s xx547  +3.3547
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 28 478 -2.9 m/s 478  -2.9464  +0.2478462  -3.4x465  +0.7 11.00
2 3 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 25 439 +1.2 m/s 427  +3.3393  +3.0427405  -2.6x439  +1.2 9.00
3 56 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 26 436 +2.6 m/s 420 +1.6 m/s 420  +1.6436  +2.6436x402  +2.2403  +2.8 8.00
4 195 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 27 427 -0.3 m/s x427  -0.3427390  -1.5389  -3.3418  -0.9 7.00
5 139 Ruščák MartinRuščák Martin
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
07 07 17 423 +1.9 m/s 398  +2.0423  +1.9423348  -1.9391  -2.8407  -1.3 6.00
6 39 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 24 418 +0.3 m/s 418  +0.3373  +3.4418375  +1.6366  -0.5- 5.00
7 68 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 12 407 -1.7 m/s 298  -0.2407  -1.7407377  +0.7347  -2.0362  +0.2 4.00
8 187 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 23 404 +3.5 m/s 404 +0.8 m/s x404  +3.5404382  -1.3404  +0.8384  +4.9 3.00
9 175 Fignár TobiasFignár Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 18 400 +1.2 m/s x400  +1.2400 2.00
10 87 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 3 384 +1.8 m/s 384  +1.8x384 1.00
11 2 Elek MarkoElek Marko
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 22 369 +1.8 m/s 362  -0.3369  +1.8369
12 178 Kmec MartinKmec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 7 361 +0.2 m/s 361  +0.2352  +2.3361
13 89 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 21 361 +1.6 m/s x361  +1.6361
14 177 Jedinák JakubJedinák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 6 354 +1.9 m/s 354  +1.9330  +1.7354
15 282 Demko ÁkosDemko Ákos
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 11 346 -1.4 m/s 346  -1.4342  -2.0346
16 62 Kobularčík PeterKobularčík Peter
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 16 345 -1.8 m/s 345  -1.8x345
17 173 Dubovecký DanielDubovecký Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 13 339 -0.1 m/s 339  -0.1x339
18 30 Miškovský MarcelMiškovský Marcel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
06 06 9 328 +1.6 m/s 328  +1.6x328
19 108 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 10 303 +2.8 m/s 261 -1.5 m/s 261  -1.5303  +2.8303
20 182 Mihalčin MarekMihalčin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 15 301 -1.3 m/s 301  -1.3249  +2.4301
21 176 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 4 298 -1.7 m/s 298  -1.7x298
22 272 Brehuv JakubBrehuv Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 20 291 -3.9 m/s 291  -3.9x291
23= 59 Handžák MatúšHandžák Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 19 284 +0.9 m/s x284  +2.2284
23= 36 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 14 284 +2.2 m/s 284  +0.9x284
25 38 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 5 276 +1.5 m/s 252  -3.2276  +1.5276
26 107 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 8 235 +6.0 m/s 225 +1.9 m/s 225  +1.9235  +6.0235
MS 172 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 330 -1.2 m/s 330  -1.2259  +1.6330
MS 284 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
05 05 1 421 -0.8 m/s 421  -0.8375  -2.2421
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 1.5.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 261 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 516 +1.1 m/s 516  +1.1512  +0.3516  +3.2516484  +2.4x516  +2.8 11.00
2 251 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 2 502 +4.1 m/s 494 +0.9 m/s 419  +0.9498  +4.0490  +1.0498499  +6.5494  +0.9502  +4.1 9.00
3 74 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 8 480 +0.9 m/s 470  +2.5480  +0.9467  +3.3480464  +3.1451  +2.2x 8.00
4 241 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 468 +2.5 m/s 455 +0.2 m/s 447  +0.2453  +0.2455  +0.2455468  +2.5433  +0.3x 7.00
5 258 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 439 +3.0 m/s 384 +1.6 m/s 432  +2.7384  +1.6x432373  +3.3371  -1.7439  +3.0 6.00
6 83 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 6 438 +0.9 m/s 409  +0.3438  +0.9423  +0.3438401  +2.1397  -0.1436  +4.5 5.00
7 80 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 3 416 +5.1 m/s 377 +0.8 m/s xx361  +2.7361416  +5.1x377  +0.8 4.00
8 164 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 4 393 +1.3 m/s xx393  +1.3393xxx 3.00
MS 31 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
01 01 1 455 +1.9 m/s x455  +1.9423  +0.3455438  +4.2435  -1.0416  -0.6
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 1.5.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 36 477 -0.9 m/s 477  -0.9444  +3.3477424  -1.2453  -0.1x 11.00
2 71 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 33 423 -0.7 m/s 401  +2.3423  -0.7423404  -1.7418  -2.3423  -0.7 9.00
3 207 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 32 419 +0.6 m/s 400  +0.7402  +0.7402402  +1.2419  +0.6x 8.00
4 259 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 34 419 -3.6 m/s 368  +1.1419  -3.6419293  +3.6357  -5.7x 7.00
5 143 Melegová SoňaMelegová Soňa
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
06 06 7 399 +4.1 m/s 383 +0.7 m/s 379  +3.0x379383  +0.7399  +4.1358  +3.6 6.00
6 219 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 25 393 +8.5 m/s 374 -0.4 m/s 330  -0.3374  -0.4374xx393  +8.5 5.00
7 18 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 14 380 -2.5 m/s 380  -2.5355  +1.0380--358  -2.8 4.00
8 13 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 28 378 -3.7 m/s 375  -2.0x375--378  -3.7 3.00