<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 5. 2019)

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 13:45) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.24 11.00
2 85 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 25.10 9.00
3 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.55 8.00
4 228 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.82 6.00
MS 70 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.91
55 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
234 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 13:45) official Vietor: -4.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.59 5.00
2 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 27.07 3.00
3 167 Artim FabiánArtim Fabián 030721 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.46
4 181 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 28.31
5 179 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 29.43
6 231 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 1.5.2019 - 13:45) official Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 25.61 7.00
2 227 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.81 4.00
3 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 040220 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 27.11 2.00
4 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 27.20 1.00
5 37 Harčár BrianHarčár Brian 030517 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 29.36
MS 86 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.25
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 23.91
2 223 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24.24 11.00
3 86 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.25
4 85 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 25.10 9.00
5 106 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 25.55 8.00
6 141 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 7 25.61 7.00
7 228 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.82 6.00
8 58 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.59 5.00
9 227 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.81 4.00
10 90 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 021114 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 27.07 3.00
11 137 Pavlo RadovanPavlo Radovan 040220 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 27.11 2.00
12 136 Lukčo ImrichLukčo Imrich 040125 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 27.20 1.00
13 167 Artim FabiánArtim Fabián 030721 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.46
14 181 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 28.31
15 37 Harčár BrianHarčár Brian 030517 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 29.36
16 179 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 29.43
17 231 Kusek EmanuelKusek Emanuel 050816 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.85
55 Bača MartinBača Martin 000916 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DNS
234 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 1.5.2019 - 14:00) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 28.34 11.00
2 247 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.69 6.00
3 97 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 30.92 5.00
4 252 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.58 4.00
5 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 31.67 3.00
6 260 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 32.20 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 1.5.2019 - 14:00) official Vietor: -3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 28.50 9.00
2 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.79 8.00
3 95 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 29.83 7.00
4 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 33.61 1.00
MS 31 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 28.71
MS 277 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 001121 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 29.34
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 28.34 11.00
2 28 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 6 28.50 9.00
3 31 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 28.71
4 277 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 001121 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 29.34
5 96 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.79 8.00
6 95 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 29.83 7.00
7 247 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 30.69 6.00
8 97 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 30.92 5.00
9 252 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 31.58 4.00
10 253 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 31.67 3.00
11 260 Radváková EmaRadváková Ema 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 32.20 2.00
12 269 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 33.61 1.00