<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 9.9.2018 - 10:00) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.57 11.00
2 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.12 7.00
3 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.06 4.00
4 Schmidt Filip Schmidt Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.26 3.00
5 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 13.60 2.00
6 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 13.69 1.00
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 9.9.2018 - 10:02) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.74 9.00
2 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.79 8.00
3 Meša AndrejMeša Andrej 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.96 6.00
4 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.03 5.00
5 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 14.86
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.57 11.00
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.74 9.00
3 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.79 8.00
4 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.12 7.00
5 Meša AndrejMeša Andrej 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.96 6.00
6 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.03 5.00
7 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.06 4.00
8 Schmidt Filip Schmidt Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.26 3.00
9 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 13.60 2.00
10 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 13.69 1.00
11 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 14.86

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 9.9.2018 - 10:10) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.00 11.00
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.41 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 11.89 8.00
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 12.02 6.00
5 Kadáková NinaKadáková Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.68 5.00
Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 DNF
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 9.9.2018 - 10:12) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.00 7.00
2 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 13.07 4.00
3 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 13.45 2.00
4 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 13.58 1.00
5 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.86
6 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.96
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 9.9.2018 - 10:14) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.16
2 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 13.11 3.00
3 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 15.02
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 10.00 11.00
2 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.41 9.00
3 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.16
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 11.89 8.00
5 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.00 7.00
6 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 12.02 6.00
7 Kadáková NinaKadáková Nina 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.68 5.00
8 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 13.07 4.00
9 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 13.11 3.00
10 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 13.45 2.00
11 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 13.58 1.00
12 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 13.86
13 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.96
14 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 15.02
Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 DNF