<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

200 m - Juniori

(ne, 9.9.2018 - 14:10) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.94 10.00
2 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.94 10.00
MS Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.98
4 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 24.85 8.00
5 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 25.03 7.00
6 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 26.01 6.00
Poznámky:
200m - Juniori
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (ne, 9.9.2018 - 14:10) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.53 11.00
2 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 25.90 8.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 26.91 7.00
4 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 27.05 6.00
5 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 27.56 3.00
Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 9.9.2018 - 14:12) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.84 9.00
2 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 27.41 5.00
3 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 28.26 2.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 28.79
5 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 28.94
6 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 29.88
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 9.9.2018 - 14:14) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 27.48 4.00
2 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 28.36 1.00
3 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.16
4 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 32.77
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.53 11.00
2 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.84 9.00
3 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 25.90 8.00
4 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 26.91 7.00
5 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 27.05 6.00
6 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 27.41 5.00
7 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 27.48 4.00
8 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 27.56 3.00
9 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 28.26 2.00
10 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 28.36 1.00
11 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 28.79
12 Bukovič PeterBukovič Peter 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 28.94
13 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 29.16
14 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 29.88
15 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 32.77
Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 DNS

200 m - Juniorky

(ne, 9.9.2018 - 14:20) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 25.99 11.00
2 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.79 9.00
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 1 29.01 8.00
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 29.02 7.00
5 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 29.11 6.00
6 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 32.39 5.00
Poznámky:
200m - Juniorky
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 9.9.2018 - 14:20) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 27.33 11.00
2 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 27.90 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.30 8.00
4 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 29.59 6.00
5 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 29.68 5.00
6 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 30.12 3.00
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 9.9.2018 - 14:22) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 29.42 7.00
2 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 29.75 4.00
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 31.35
4 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 33.37
Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 9.9.2018 - 14:24) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 30.77 2.00
MS Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 31.11
3 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 31.29 1.00
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 27.33 11.00
2 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 27.90 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.30 8.00
4 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 29.42 7.00
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 29.59 6.00
6 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 29.68 5.00
7 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 29.75 4.00
8 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 30.12 3.00
9 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 30.77 2.00
10 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 31.11
11 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 31.29 1.00
12 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 31.35
13 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 33.37
Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS
Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 DNS