<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 9.9.2018 - 10:40) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.97
2 Mišík ViliamMišík Viliam 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 09.05
3 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.53
4 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.20
5 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.33
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 9.9.2018 - 10:42) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 09.09
2 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.17
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.28
4 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.79
5 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.80
MS Líška JaroslavLíška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.14
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 9.9.2018 - 10:44) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kosorín LukášKosorín Lukáš 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.17
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.07
3 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.27
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.32
5 Kontriš SamuelKontriš Samuel 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.48
6 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.63
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 9.9.2018 - 10:46) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 09.03
2 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.14
3 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.16
4 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.79
5 Kelar AlexKelar Alex 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.80
6 Hanínec LukášHanínec Lukáš 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.06
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 9.9.2018 - 10:48) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.65
2 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.06
3 Turičík FilipTuričík Filip 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.56
4 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.64
5 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 09.78
6 Balážik MarekBalážik Marek 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.91
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Líška JaroslavLíška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.14
2 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.20
3 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.33
4 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 10.63
5 Hanínec LukášHanínec Lukáš 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.06
6 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.97
7 Kosorín LukášKosorín Lukáš 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.17
8 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.65
9 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 09.03
10 Mišík ViliamMišík Viliam 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 09.05
11 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.06
12 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.07
13 Kopček MichalKopček Michal 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 09.09
14 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.14
15 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.16
16 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 09.17
17 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.27
18 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.28
19 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.32
20 Kontriš SamuelKontriš Samuel 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.48
21 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.53
22 Turičík FilipTuričík Filip 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.56
23 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.64
24 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 09.78
25 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.79
25 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.79
27 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.80
27 Kelar AlexKelar Alex 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.80
29 Balážik MarekBalážik Marek 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.91

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále 1 (ne, 9.9.2018 - 12:00) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.82 11.00
2 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.71 9.00
3 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 08.94 8.00
4 Mišík ViliamMišík Viliam 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.11 7.00
5 Kopček MichalKopček Michal 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 09.16 6.00
6 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.25 5.00
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 9.9.2018 - 12:02) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.03 4.00
2 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.06 3.00
3 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.08 2.00
4 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 09.17 1.00
5 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.25
6 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.31
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 9.9.2018 - 10:55) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.57
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.64
3 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.29
4 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.66
Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DQ
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 9.9.2018 - 10:57) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.65
2 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.31
3 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.49
4 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.98
5 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.52
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 9.9.2018 - 10:59) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.06
2 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.84
3 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.04
4 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.27
5 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.51
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 9.9.2018 - 11:01) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.08
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.20
3 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.79
4 Stašová NikolaStašová Nikola 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 10.25
5 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10.85
6 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.98
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 9.9.2018 - 11:03) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.07
2 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.41
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.89
4 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 10.20
5 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.44
6 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.99
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 9.9.2018 - 11:05) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.24
2 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.37
3 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.81
4 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.89
5 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.93
6 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 11.89
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (ne, 9.9.2018 - 11:07) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.01
2 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.49
3 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.61
4 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 09.63
5 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.67
6 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 11.38
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 8 (ne, 9.9.2018 - 11:09) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 08.96
2 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.05
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.11
4 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.30
5 Kamenská KristínaKamenská Kristína 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.62
6 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.87
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 9 (ne, 9.9.2018 - 11:11) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 09.15
2 Bandíková LeaBandíková Lea 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 09.24
3 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.50
4 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.79
5 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.86
6 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.99
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 9
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuleková LauraŠuleková Laura 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.04
2 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 10.20
3 Stašová NikolaStašová Nikola 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 10.25
4 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.27
5 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.29
6 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.44
7 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.51
8 Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 10.52
9 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.66
10 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 10.85
11 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.98
12 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.99
13 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 11.38
14 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 11.89
15 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.57
16 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.65
17 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 08.96
18 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.01
19 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.05
20 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.06
21 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.07
22 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.08
23 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.11
24 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 09.15
25 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.20
26 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.24
26 Bandíková LeaBandíková Lea 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 09.24
28 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.30
29 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.31
30 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.37
31 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.41
32 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.49
32 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.49
34 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.50
35 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.61
36 Kamenská KristínaKamenská Kristína 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.62
37 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 09.63
38 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.64
39 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.67
40 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.79
40 Mitašová NatašaMitašová Nataša 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.79
42 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.81
43 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.84
44 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.86
45 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.87
46 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.89
46 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.89
48 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.93
49 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 09.98
50 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 09.99
Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DQ

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 9.9.2018 - 12:05) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.49 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.55 9.00
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 08.76 8.00
4 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 08.84 7.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.94 6.00
6 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.14 5.00
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 9.9.2018 - 12:07) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.89 4.00
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.06 3.00
3 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 09.07 2.00
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.12 1.00
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 09.18
6 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.21
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov