<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky

(ne, 9.9.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:07.44 11.00
Poznámky:
400m prekážky [76,2cm] - Juniorky
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 9.9.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:22.36 11.00
2 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:24.73 9.00
3 Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:26.22 8.00
4 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:31.61 6.00
Poznámky:
400m prekážky [76,2cm] - Dorastenky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 9.9.2018 - 14:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:26.37 7.00
2 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:38.29 5.00
Poznámky:
400m prekážky [76,2cm] - Dorastenky :: Beh B
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:22.36 11.00
2 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:24.73 9.00
3 Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 1:26.22 8.00
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:26.37 7.00
5 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:31.61 6.00
6 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:38.29 5.00