<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ne, 9.9.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 23.17 -x21,9421,94x23,17x 11.00
2 Bažíková LenkaBažíková Lenka
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
00 00 22.08 -21,1522,0822,0821,56xx 9.00
3 Jurinová LuciaJurinová Lucia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
00 00 21.93 -21,9320,1821,9321,5019,8621,78 8.00
4 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 19.93 19,2419,9318,4719,9319,58x8,25 7.00
5 Vodičková KristínaVodičková Kristína
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
99 99 17.95 -x14,4614,46x17,9517,79 6.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Juniorky
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 9.9.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 28.48 28,23xx28,2327,8426,7228,48 11.00
2 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 23.51 23,51xx23,5121,4420,17x 9.00
3 Papanová ValentínaPapanová Valentína
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
02 02 22.18 20,3622,1820,4222,1819,2020,5621,42 8.00
4 Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 20.73 20,0320,1619,8520,1620,1820,73x 7.00
5 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 20.20 -19,1219,5519,5518,2620,2019,28 6.00
6 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 19.99 16,8818,1318,4618,4615,7917,6919,99 5.00
7 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 19.07 -17,0717,9117,9119,0718,83x 4.00
8 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 18.92 18,1318,92x18,9216,5215,5518,63 3.00
9 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 17.07 4,9516,7417,074,95 2.00
10 Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 14.30 14,3013,71x14,30 1.00
11 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 13.48 x12,1713,4813,48
12 Danielova NinaDanielova Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 11.98 11,39x11,9811,98
13 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 11.49 9,2811,4911,319,28
Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
02 02 DNS 0.0
Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 NM -xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Dorastenky
Celkom 15 pretekárov