<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 9.9.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 155160165170175180183185 Body
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 183 -ooooooxxx 11.00
2 Grieš MatúšGrieš Matúš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
02 02 170 --ooxxx 9.00
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 165 xoxxoxxoxxx 8.00
4 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 155 oxxx 7.00
Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 DNS
Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 DNS
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenci
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 9.9.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140145150154157 Body
0 Kubiš JakubKubiš Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 xxx
1 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 154 xxx 11.00
2 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 154 --ooooooxxx 9.00
3 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 145 ----ooxoxxoxxx 8.00
4 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 145 oooooxoxxx 7.00
5 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 130 oooooxxoxxx 6.00
6 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 125 oooxxx 5.00
7 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 125 ooxxx 4.00
8 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 125 oxoxxx 3.00
Poznámky/pokusy:
" Výška - Mladší žiaci
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 9.9.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145150155160 Body
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 155 ----ooxxx 11.00
2 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 155 --oooxoxxx 9.00
3 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 140 -ooxxx 8.00
4 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 130 oxxx 7.00
5= Hollá ZuzanaHollá Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 130 xoxxx 5.50
5= Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 130 xoxxx 5.50
7 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 130 xxoxxx 4.00
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenky
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 9.9.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 115120125130135140144148151154 Body
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 151 --oooooxoxxoxxx 11.00
MS Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 148 ----oooxoxxx
MS Hutňanová SoňaHutňanová Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 140 ooooxoxoxxx
4 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 135 ooooxoxxx 9.00
5 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 135 ooxoxoxoxxx 8.00
6 Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 130 oooxoxxx 7.00
7 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 130 ooxoxoxxx 6.00
8= Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 125 oooxxx 3.00
8= Marčišinová MiaMarčišinová Mia
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 125 oooxxx 2.00
8= Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 125 oooxxx 4.00
8= Doroková NikoletaDoroková Nikoleta
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 125 oooxxx 5.00
12= Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 125 ooxoxxx
12= Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 125 ooxoxxx 1.00
14 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 125 oxoxoxxx
15 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 125 oxoxxoxxx
16 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 125 ooxxoxxx
17= Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 120 ooxxx
17= Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 120 ooxxx
19 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 120 oxoxxx
20 Mitterová KatarínaMitterová Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 120 oxoxxx
21 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 115 oxxx
22 Benková NikolaBenková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 115 xoxxx
Kuncová Karin Kuncová Karin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 NM
Altániová SimonaAltániová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 NM
Poznámky/pokusy:
" Výška - Mladšie žiačky
Celkom 24 pretekárov