<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 9.9.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:55.58 8.00
2 58 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:01.02 7.00
3 52 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:03.11 6.00
4 44 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:03.48 5.00
5 74 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:03.56 4.00
6 89 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 2:03.57 3.00
7 81 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:05.47 2.00
8 64 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:07.27
9 51 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:09.30
10 88 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 9 2:13.99
11 59 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:14.97
Poznámky:
600m - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 11 pretekárov
Beh 2 (ne, 9.9.2018 - 12:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Dančík Michal Dančík Michal 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 8 1:50.16 11.00
2 3 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:50.63 9.00
3 87 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 2:06.05 1.00
4 191 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:13.73
5 97 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:15.03
6 49 Balážik MarekBalážik Marek 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:16.65
7 95 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:19.36
8 25 Zverec AdamZverec Adam 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:19.48
9 66 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:22.72
10 72 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:24.40
Poznámky:
600m - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Dančík Michal Dančík Michal 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 8 1:50.16 11.00
2 3 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:50.63 9.00
3 75 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:55.58 8.00
4 58 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:01.02 7.00
5 52 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:03.11 6.00
6 44 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:03.48 5.00
7 74 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:03.56 4.00
8 89 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 2:03.57 3.00
9 81 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:05.47 2.00
10 87 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 2:06.05 1.00
11 64 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:07.27
12 51 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:09.30
13 191 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:13.73
14 88 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 9 2:13.99
15 59 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:14.97
16 97 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:15.03
17 49 Balážik MarekBalážik Marek 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:16.65
18 95 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:19.36
19 25 Zverec AdamZverec Adam 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:19.48
20 66 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:22.72
21 72 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:24.40

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 9.9.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 84 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 10 1:54.20 11.00
2 89 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:59.60 9.00
3 8 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 2:03.11 8.00
4 44 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:06.66 7.00
5 51 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:07.69 6.00
6 58 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:09.06 5.00
7 59 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:10.57 4.00
8 116 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 11 2:11.16 3.00
9 120 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 12 2:15.37 2.00
10 81 Belica MiaBelica Mia 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 2:17.98 1.00
11 75 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:19.51
12 88 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:25.38
13 98 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 9 2:39.44
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky
Celkom 13 pretekárov