<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

400 m - Juniori

(ne, 9.9.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 0:50.99
2 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:51.24 11.00
3 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:52.19 9.00
4 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 0:53.56 8.00
5 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 0:59.30 7.00
Poznámky:
400m - Juniori
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (ne, 9.9.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 0:54.61 11.00
2 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:55.33 9.00
3 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:55.97 7.00
4 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:57.60 6.00
5 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 1:00.39 2.00
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (ne, 9.9.2018 - 13:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:55.84 8.00
2 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:01.36 1.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:01.95
4 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:02.64
5 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:05.82
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Beh 3 (ne, 9.9.2018 - 13:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 0:58.34 5.00
2 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.83 4.00
3 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 0:59.06 3.00
4 Hudec MatejHudec Matej 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 1:03.52
5 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:04.10
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 5 pretekárov
Beh 4 (ne, 9.9.2018 - 13:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 1:00.85
2 - -- - 00 00 ---- 3 1:16.98
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh D
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 1:00.39 2.00
2 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 1:00.85
3 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:01.36 1.00
4 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:01.95
5 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:02.64
6 Hudec MatejHudec Matej 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 1:03.52
7 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:04.10
8 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:05.82
9 - -- - 00 00 ---- 3 1:16.98
10 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 0:54.61 11.00
11 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:55.33 9.00
12 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:55.84 8.00
13 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:55.97 7.00
14 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:57.60 6.00
15 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 0:58.34 5.00
16 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.83 4.00
17 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 0:59.06 3.00

400 m - Juniorky

(ne, 9.9.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:56.08 11.00
2 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:01.53 9.00
3 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:05.74 8.00
Poznámky:
400m - Juniorky
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 9.9.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 1:01.16 11.00
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 1:05.10 9.00
3 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:07.67 8.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:08.87 5.00
5 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 1:14.53 3.00
6 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:20.48 1.00
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 9.9.2018 - 13:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:07.95 7.00
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 1:08.83
3 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 1:08.84 6.00
4 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 1:09.72 4.00
5 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:15.13 2.00
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 1:01.16 11.00
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 1:05.10 9.00
3 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 1:07.67 8.00
4 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:07.95 7.00
5 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 1:08.83
6 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 1:08.84 6.00
7 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:08.87 5.00
8 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 1:09.72 4.00
9 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 1:14.53 3.00
10 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:15.13 2.00
11 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:20.48 1.00