<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 9.9.2018 - 10:20) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 16.27 11.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 16.45 9.00
3 Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.65 8.00
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.85 7.00
5 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 18.62 5.00
6 Kurišová KristínaKurišová Kristína 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.57 2.00
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Dorastenky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 9.9.2018 - 10:22) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.57 6.00
2 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.31 4.00
3 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 22.41 3.00
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Dorastenky :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 16.27 11.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 16.45 9.00
3 Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.65 8.00
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.85 7.00
5 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.57 6.00
6 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 18.62 5.00
7 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 21.31 4.00
8 Staňová LeaStaňová Lea 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 22.41 3.00
9 Kurišová KristínaKurišová Kristína 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.57 2.00