<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 9.9.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 10.30 10,30x10,0010,3010,2110,21x 11.00
2 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 09.61 8,618,898,038,898,508,139,61 9.00
3 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 09.14 9,148,638,569,14-8,658,74 8.00
4 Panza DavidPanza David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 07.87 7,377,297,877,877,657,417,54 7.00
5 Meša AndrejMeša Andrej
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 07.82 x6,977,827,82-7,59x 6.00
6 Binder DavidBinder David
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 07.08 6,506,035,806,507,016,427,08 5.00
7 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 06.56 6,565,555,756,565,585,895,72 4.00
8 Juraček AlexejJuraček Alexej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
08 08 06.14 x5,775,715,776,146,145,62 3.00
9 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 04.72 4,724,444,184,72 2.00
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladší žiaci
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 9.9.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Papanová ValentínaPapanová Valentína
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
02 02 09.69 9,279,449,489,489,21-9,69 11.00
2 Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 09.62 8,528,47x8,528,839,099,62 9.00
3 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.99 8,678,488,998,998,888,708,71 8.00
4 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.93 8,588,418,848,848,418,478,93 7.00
5 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 08.61 8,048,568,618,618,368,338,36 6.00
6 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 08.53 8,53xx8,538,24xx 5.00
7 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 07.79 7,757,667,017,757,63x7,79 4.00
8 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
02 02 07.66 7,597,667,447,667,477,56x 3.00
9 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 07.62 7,62x7,317,62 2.00
10 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.28 7,28x7,067,28 1.00
11 Baricakova LauraBaricakova Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 06.79 6,796,33-6,79
12 Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 06.55 6,556,186,106,55
13 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 06.23 5,326,23x6,23
14 Lapunikova SaraLapunikova Sara
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 05.74 5,745,645,285,74
15 Kurucová LenkaKurucová Lenka
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
02 02 02.95 2,95--2,95
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Dorastenky
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 9.9.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 08.78 8,60-8,338,608,78 11.00
2 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 08.32 7,308,288,328,328,07 9.00
3 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 08.24 7,867,878,248,247,82 8.00
4 Hoštáková LauraHoštáková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 07.58 6,737,237,447,447,58 7.00
5 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 07.57 7,57--7,577,43 6.00
6 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 07.40 7,407,106,267,407,07 5.00
7 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 07.02 6,506,707,027,027,00 4.00
8 Schnellerová SofiaSchnellerová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 06.46 5,456,055,966,056,46 3.00
9 Marčišinová MiaMarčišinová Mia
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 05.44 5,44x5,44 2.00
10 Matejčíková NikolaMatejčíková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 05.23 5,215,235,23 1.00
11 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 05.19 5,194,865,19
12 Hnilická TeréziaHnilická Terézia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
07 07 05.18 4,715,185,18
13 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 05.02 x5,025,02
14 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 04.66 4,664,184,66
15 Marušková SáraMarušková Sára
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 04.30 4,303,834,30
MS Kubatková AnetaKubatková Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 04.22 4,223,814,22
17 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 04.21 x4,214,21
18 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 03.96 3,243,963,96
19 Kuricová TamaraKuricová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 03.93 x3,933,93
Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 DNS -0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladšie žiačky
Celkom 20 pretekárov