<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 9.9.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 57.95 53,0157,9553,2357,9551,95 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 57.35 57,3552,77x57,3544,64 9.00
3 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 57.23 55,4052,31x55,4057,23 8.00
4 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 55.33 53,9355,33-55,33- 7.00
5 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 54.16 52,5852,9350,9752,9354,16 6.00
6 Mišík ViliamMišík Viliam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 50.09 47,1050,0943,1850,0950,09 5.00
7 Kelar AlexKelar Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 47.24 47,2444,8344,2547,2443,44 4.00
8 Matejička FilipMatejička Filip
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 43.22 43,2240,3239,1343,2238,42 3.00
9 Mitaš JozefMitaš Jozef
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 42.74 42,7442,74 2.00
10 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 42.46 42,4642,46 1.00
11 Hyžinský RomanHyžinský Roman
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 37.80 37,8037,80
12 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 36.93 36,9336,93
13 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 36.85 36,8536,85
MS Líška JaroslavLíška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 35.11 35,1135,11
15 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 34.68 34,6834,68
16 Panza DavidPanza David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 31.56 31,5631,56
17 Juraček AlexejJuraček Alexej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
08 08 31.41 31,4131,41
18 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 29.64 29,6429,64
19 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 29.40 29,4029,40
20 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 26.96 26,9626,96
21 Hanínec LukášHanínec Lukáš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 26.94 26,9426,94
22 Binder DavidBinder David
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 25.16 25,1625,16
23 Bauček SamuelBauček Samuel
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
08 08 22.03 22,0322,03
24 Šupina PavolŠupina Pavol
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 18.18 18,1818,18
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Mladší žiaci
Celkom 24 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 9.9.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hoštáková LauraHoštáková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 48.55 48,4042,2248,5548,5546,93 11.00
2 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 45.72 43,5345,7244,0845,72x 9.00
3 Rosinová JúliaRosinová Júlia
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 42.18 40,3139,9342,1842,1833,49 8.00
4 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 40.85 40,8539,47x40,8535,44 7.00
5 Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 40.02 40,0214,1233,1240,0237,67 6.00
6 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 39.22 39,22xx39,2237,02 5.00
7 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 39.00 39,0038,6236,0339,0031,13 4.00
8 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 38.42 38,4224,4331,6638,4236,54 3.00
9 Ufrlová JanetteUfrlová Janette
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 32.54 32,5432,54 2.00
10 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 30.68 30,6830,68 1.00
11 Kurčíková SimonaKurčíková Simona
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 29.83 29,8329,83
12 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 27.97 27,9727,97
13 Černajová EmaČernajová Ema
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 26.80 26,8026,80
14 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 25.98 25,9825,98
15 Hroncová DominikaHroncová Dominika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 25.63 25,6325,63
16 Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 25.50 25,5025,50
17 Stašová NikolaStašová Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 22.37 22,3722,37
18 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 18.81 18,8118,81
19 Matejčíková NikolaMatejčíková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 17.72 17,7217,72
20 Osrmanová PetraOsrmanová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 17.27 17,2717,27
21 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 16.01 16,0116,01
22 Haschová NinaHaschová Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 15.38 15,3815,38
Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 DNS --0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Mladšie žiačky
Celkom 23 pretekárov