<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 4.kolo dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (9. 9. 2018)

100 m - Juniori

(ne, 9.9.2018 - 11:10) Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.68
2 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 11.76 11.00
3 Beláň MarekBeláň Marek 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.06 9.00
4 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.11 8.00
5 Ondrejka TomášOndrejka Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 12.12 7.00
Poznámky:
100m - Juniori
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 9.9.2018 - 11:10) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.43
2 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 13.12
3 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 13.79
4 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.10
Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 9.9.2018 - 11:12) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.98
2 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.14
3 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.34
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 13.39
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 2
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 3 (ne, 9.9.2018 - 11:14) Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.05
2 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 12.54
3 Hudec MatejHudec Matej 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 13.35
4 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 13.55
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 3
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.43
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.98
3 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.05
4 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.14
5 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 12.54
6 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 13.12
7 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.34
8 Hudec MatejHudec Matej 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 13.35
9 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 13.39
10 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 13.55
11 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 13.79
12 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.10
Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále 1 (ne, 9.9.2018 - 12:10) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.25 11.00
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.86 9.00
3 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.92 8.00
4 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.06 7.00
5 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 12.68 6.00
6 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 12.99 5.00
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 9.9.2018 - 12:12) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.12 4.00
2 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 13.45 3.00
3 Hudec MatejHudec Matej 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 13.48 2.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 13.89 1.00
5 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 13.90
6 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 15.36
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky

(ne, 9.9.2018 - 11:20) Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 13.59 11.00
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 13.78 9.00
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.10 8.00
4 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 14.74 7.00
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 14.89 6.00
6 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 15.79 5.00
Poznámky:
100m - Juniorky
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 9.9.2018 - 11:20) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 13.20
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.97
3 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 14.22
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 14.29
5 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.35
6 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.27
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 9.9.2018 - 11:22) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.19
2 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.50
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 14.22
4 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 14.34
5 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 14.45
6 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 01 01 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 15.01
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 9.9.2018 - 11:24) Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 13.59
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.13
3 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 14.59
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 15.02
5 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 16.63
6 Kurucová LenkaKurucová Lenka 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.04
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 9.9.2018 - 11:26) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 13.94
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.06
3 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 14.64
MS Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 14.78
5 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 14.95
6 Ondrušková MartinaOndrušková Martina 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 16.33
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 9.9.2018 - 11:28) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.93
2 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.16
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 14.62
4 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 14.73
5 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15.01
6 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.18
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.19
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 13.20
3 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.50
4 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 13.59
5 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.93
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 13.94
7 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.97
8 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.06
9 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.13
10 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.16
11 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 14.22
11 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 14.22
13 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 14.29
14 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 14.34
15 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.35
16 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 14.45
17 Šemetková BiankaŠemetková Bianka 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 14.59
18 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 14.62
19 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 14.64
20 Sásová KristínaSásová Kristína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 14.73
21 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 14.78
22 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 14.95
23 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 01 01 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 15.01
23 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15.01
25 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 15.02
26 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.18
27 Bajánková RebekaBajánková Rebeka 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 15.27
28 Ondrušková MartinaOndrušková Martina 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 16.33
29 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 16.63
30 Kurucová LenkaKurucová Lenka 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.04

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále 1 (ne, 9.9.2018 - 12:15) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.07 11.00
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 13.16 9.00
3 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 13.54 8.00
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 13.61
5 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.82 7.00
6 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 14.06 6.00
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 9.9.2018 - 12:17) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 13.82 5.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 14.02 4.00
3 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.06 3.00
4 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 14.17 2.00
5 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 14.19 1.00
6 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 14.49
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov