<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 42.41 0.0 11.00
2 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 36.88 0.0 9.00
3 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 29.27 0.0 8.00
4 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 28.80 0.0 7.00
5 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 25.72 0.0 6.00
6 87 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 25.64 0.0 5.00
7 Podzámsky MartinPodzámsky Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 24.34 0.0 4.00
8 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 20.61 0.0 3.00
9 Marko PatrikMarko Patrik
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 20.30 0.0 2.00
10 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 19.56 0.0 1.00
11 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 15.73 0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 36.34 0.0 11.00
2 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 20.58 0.0 9.00
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 20.26 0.0 8.00
4 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 17.91 0.0 7.00
5 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 16.70 0.0 6.00
6 Kováříková SabínaKováříková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 16.67 0.0 5.00
7 Synaková SabínaSynaková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 12.58 0.0 4.00
8 Blahutová ErikaBlahutová Erika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 12.10 0.0 3.00
Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 NM 0.0
Celkom 9 pretekárov