<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

600 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:03.07 11.00
2 24 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:04.54 9.00
3 29 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:07.17 7.00
4 35 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:09.73 5.00
5 27 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:19.87
6 41 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 2:21.17
7 44 Takáč SimeonTakáč Simeon 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:26.73
8 31 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:30.59
9 37 Kovács SebastiánKovács Sebastián 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:32.05
10 46 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:47.31
Celkom 10 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:05.29 8.00
2 39 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:08.92 6.00
3 23 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:11.34 4.00
4 40 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 2:11.49 3.00
5 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12 2:16.50 2.00
6 34 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:17.19 1.00
7 33 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:17.23
8 32 Kacina MichalKacina Michal 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:18.77
9 28 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:20.59
10 21 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:25.22
11 45 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 13 2:27.78
12 26 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:28.44
13 42 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:39.42
Celkom 13 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 105 Jamrichová RenataJamrichová Renata 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 1:56.90 11.00
2 55 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:00.29 9.00
3 47 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:05.27 8.00
4 48 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:09.64 6.00
5 52 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:12.62 4.00
6 50 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:15.83 3.00
7 49 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:21.84 1.00
8 63 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:26.47
9 53 Dobiašová MartinaDobiašová Martina 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:27.79
10 62 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:28.10
11 51 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:30.40
58 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 DNF
Celkom 12 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:07.43 7.00
2 59 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:12.00 5.00
3 54 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:20.24 2.00
4 60 Kučerová NelaKučerová Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:22.15
5 61 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:22.42
6 56 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:25.37
7 64 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:27.70
8 666 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 10 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2:28.07
9 57 Hulíková KarolínaHulíková Karolína 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:30.89
10 65 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:46.11
Celkom 10 pretekárov