<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Miko DominikMiko Dominik 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 163
2 Plačko JánPlačko Ján 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 158
3 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 153

Skok do výšky - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 150
2 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 150
3= Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 145
3= Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 145

Skok do výšky - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 70 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 120
2 41 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 115
3= 28 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 110
3= 72 Surman MartinSurman Martin 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 110

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 125
2 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 125
3 105 Jamrichová RenataJamrichová Renata 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 120

Skok o žrdi - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 356
2 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 286

Skok o žrdi - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 226

Skok do diaľky - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 558
2 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 548
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 530

Skok do diaľky - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 530
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 492

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 438
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 404
3 72 Surman MartinSurman Martin 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 336

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 417
2 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 383
3 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 360

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06.64
2 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06.44
3 71 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 03.60

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 07.00
2 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 06.58
3 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 06.17

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.83
2 Dulinová ValériaDulinová Valéria 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.01
3 Hacajova KatarinaHacajova Katarina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.46

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.48
2 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.60
3 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 11.19

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 42.41
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 36.88
3 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 29.27

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.34
2 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.58
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.26

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 38.43
2 Dulinová ValériaDulinová Valéria 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 23.33
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.47

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čermák VladislavČermák Vladislav 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 32.17
2 Ištok PeterIštok Peter 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 26.27
3 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25.88

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 47.67
2 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 36.90
3 32 Kacina MichalKacina Michal 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 34.22

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 35.98
2 59 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34.87
3 50 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 34.28

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 30.09
2 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 25.89
3 86 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 24.77

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 37.18
2 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.01
3 100 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 29.04