<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031006 03 37.18 0.0 11.00
2 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040409 04 34.01 0.0 9.00
3 100 Zubák AdamZubák Adam
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
041021 04 29.04 0.0 8.00
4 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040206 04 28.73 0.0 7.00
5 87 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
040517 04 28.69 0.0 6.00
6 Karol TimotejKarol Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030915 03 27.89 0.0 5.00
7 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031016 03 27.86 0.0 4.00
8 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 03 27.55 0.0 3.00
9 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 03 24.52 0.0 2.00
10 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040329 04 24.13 0.0 1.00
11 Marko PatrikMarko Patrik
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
030415 03 22.64 0.0
12 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040424 04 21.33 0.0
13 Symonchuk OleksiiSymonchuk Oleksii
AK Junior HoličAK Junior Holič
040915 04 21.31 0.0
14 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050513 05 19.14 0.0
15 73 Marťák ErikMarťák Erik
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
030318 03 18.79 0.0
16 Podzámsky MartinPodzámsky Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
030709 03 14.83 0.0
17 Kerďo FilipKerďo Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
030906 03 14.38 0.0
18 Klempa JozefKlempa Jozef
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
030629 03 14.05 0.0
Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050203 05 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov