<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

150 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 14:00) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.04 2.00
2 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.05 1.00
3 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 19.46
4 Bartovič DávidBartovič Dávid 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 19.59
5 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.68
6 12 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.78
7 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.40
8 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.75
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 14:00) Vietor: -4.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.43 8.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 18.80 4.00
3 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 19.39
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.04
5 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 20.50
6 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.53
7 7 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.17
8 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 23.17
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 03 (ut, 1.5.2018 - 14:00) Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 17.97 11.00
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.88 3.00
3 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 19.12
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 19.61
5 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20.15
6 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.71
7 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.56
Kunovský MartinKunovský Martin 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 04 (ut, 1.5.2018 - 14:00) Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 17.98 9.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.56 7.00
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.65 6.00
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 18.71 5.00
5 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 19.38
6 Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 19.64
7 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.37
Celkom 7 pretekárov

150 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.29 11.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 3 20.95
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.80
4 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.27
5 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.35
6 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.68
7 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.93
8 Bagalová KristínaBagalová Kristína 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 27.13
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 19.85 8.00
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 20.60 4.00
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.77 1.00
4 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.85
5 Beťková JúliaBeťková Júlia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.38
6 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 22.97
7 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 23.79
8 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.55
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 03 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.65 9.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 20.46 5.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.81
4 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 21.46
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 21.49
6 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.95
7 82 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.70
Illéšová LuciaIlléšová Lucia 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 04 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.93 7.00
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 20.29 6.00
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.47
4 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.67
5 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.25
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.26
7 Laiterova AdelaLaiterova Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 23.36
Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 05 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.62 3.00
MS Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.82
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 21.35
4 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.17
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.62
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.85
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 26.38
8 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 26.98
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 06 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.27
2 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.28
3 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.37
4 Vargončíková AlexandraVargončíková Alexandra 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.10
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.82
6 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.94
Celkom 6 pretekárov
Staršie žiačky 07 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.76 2.00
2 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.57
3 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.40
Celkom 3 pretekári

150 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 14:30) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.43 9.00
2 68 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.62 8.00
3 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.80 5.00
4 21 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.94 4.00
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.56 2.00
6 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.64 1.00
7 Halanda MartinHalanda Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 28.67
Celkom 7 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 14:30) Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 22.74 11.00
2 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 24.76 7.00
3 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.94 6.00
4 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.37 3.00
5 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.66
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 14:45) Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 22.09 11.00
2 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.95 8.00
MS Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 24.43
4 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.00 6.00
5 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.53 3.00
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.93
7 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.72
8 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.91
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 14:45) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 23.65 9.00
2 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.02 5.00
3 76 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 25.61 1.00
4 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.13
5 666 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 10 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 29.32
6 Mištinová NelaMištinová Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.84
Celkom 6 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (ut, 1.5.2018 - 14:45) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.78 7.00
2 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 25.25 4.00
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 25.60 2.00
4 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.67
5 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.14
Celkom 5 pretekárov