<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

4 x 300 m kluby - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery, Seko, Fiala, Svoreň Čery, Seko, Fiala, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:47.69 11.00
2 Valo, Bartoníček, Ostrovský, Samuel Valo, Bartoníček, Ostrovský, Samuel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:50.91 9.00
3 13 Kováč, Prochác, Blšták, Černý Kováč, Prochác, Blšták, Černý Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:55.13 8.00
4 Halabrín, Nikodém, Režnák, Zubák Halabrín, Nikodém, Režnák, Zubák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 3:00.68 7.00
5 Čmelka, Kiss, Róka, Takács Čmelka, Kiss, Róka, Takács TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 3:05.17 5.00
Celkom 5 pretekárov
Starší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šido, Plačko, Plačko, Sabota, Jobb Šido, Plačko, Plačko, Sabota, Jobb Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 3:05.02 6.00
2 Kováč, Petrík, Vanko, Broďáni Kováč, Petrík, Vanko, Broďáni ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:15.05 4.00
3 6 Tóth, Klempa, Kvočka, Miko Tóth, Klempa, Kvočka, Miko TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 3:16.56 3.00
4 88 Truban, Baláž, Juhás, Gašpar Truban, Baláž, Juhás, Gašpar Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 3:36.06 2.00
Hayden, Očkay, Peregrín, Valent Hayden, Očkay, Peregrín, Valent Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová, Bartošíková, Brezanová, Bučeková Demitrová, Bartošíková, Brezanová, Bučeková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 3:17.93 5.00
2 Balážiová, Šubová, Trnková, Vargončíková Balážiová, Šubová, Trnková, Vargončíková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:20.53 3.00
3 Hudeková, Frimmerová, Sedgwick, Zeleňová Hudeková, Frimmerová, Sedgwick, Zeleňová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:21.84 2.00
4 2 Grňová, Rolincová, Karabová, Adamovičová Grňová, Rolincová, Karabová, Adamovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 3:31.29 1.00
5 Švajdová, Rezničeková, Kolocsicsová, Holubcová Švajdová, Rezničeková, Kolocsicsová, Holubcová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 3:32.61
6 Repková, Novosadová, Synaková, Tinková Repková, Novosadová, Synaková, Tinková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 3:51.24
Celkom 6 pretekárov
Staršie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová, Šarinová, Švachová, Mikušincová Cellerová, Šarinová, Švachová, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:59.12 11.00
2 Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:59.21 9.00
3 Broďániová, Duchoňová, Pintérová, Kelemenová Broďániová, Duchoňová, Pintérová, Kelemenová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:08.57 8.00
4 20 Geseová, Janeková, Pomajbová, Kosmálová Geseová, Janeková, Pomajbová, Kosmálová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 3:11.51 7.00
5 Bartošovičová, Ďureje, Haydenová, Hulíková Bartošovičová, Ďureje, Haydenová, Hulíková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:13.69 6.00
6 Koptáková, Poláčková, Hrajnohová, Režnáková Koptáková, Poláčková, Hrajnohová, Režnáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 3:17.98 4.00
Celkom 6 pretekárov