<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.83
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.88
3 Bartovič DávidBartovič Dávid 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.19

60 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.66
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.75
3 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.82

60 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.74
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.91
3 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.05

60 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.93
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.95
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.97

60 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.08
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.66
3 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.69

60 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.27
2 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.79
3 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.98

60 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.33
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.58
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.79

60 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.26
2 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.80
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.84

60 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.30
2 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.99
3 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 09.23

60 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.89
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.37
3 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.59

60 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.00
2 91 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.15
3 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.26

60 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 28 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.58
2 29 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.64
3 27 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.75

60 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.71
2 31 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.86
3 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.96

60 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 39 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.91
2 36 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.17
3 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.22

60 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.66
2 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.96
3 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.90

60 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 24 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.79
2 25 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.01
3 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.31

60 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 44 Takáč SimeonTakáč Simeon 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.01
2 46 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11.31
3 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.53

60 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 47 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.71
2 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.80
3 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.78

60 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 52 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.54
2 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10.22
3 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.29

60 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.26
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.53

60 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 58 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.19
3 57 Hulíková KarolínaHulíková Karolína 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.55

60 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 59 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.59
2 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.07
3 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10.87

60 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.95
2 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.13
3 64 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.33

60 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 48 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.78
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 09.82
3 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.45

60 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Tranžík EmmaTranžík Emma 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.82
2 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11.24
3 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11.58

60 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 67 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.04
2 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.20
3 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.54

150 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.43
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.80
3 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 19.39

150 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17.97
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.88
3 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.12

150 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17.98
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.56
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.65

150 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.04
2 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.05
3 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.46

150 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19.29
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 20.95
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.80

150 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.85
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.60
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.77

150 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.65
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.46
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.81

150 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.93
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20.29
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.47

150 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 97 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20.62

150 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.27
2 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.28
3 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23.37

150 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.76
2 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.57
3 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.40

150 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 22.74
2 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24.76
3 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24.94

150 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 24.43
2 68 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.62
3 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.80

150 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 22.09
2 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23.95

150 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 23.65
2 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.02
3 76 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.61

150 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.78
2 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 25.25
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.60

300 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 36.70
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.92
3 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 39.46

300 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 40.03
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.50
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41.96

300 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.69
2 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 46.49
3 10 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 46.62

300 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 45.60

300 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 48.65
2 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 50.08
3 1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 50.44

300 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.54
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.64
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 44.58

600 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 25 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:03.07
2 24 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:04.54
3 29 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:07.17

600 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 36 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:05.29
2 39 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:08.92
3 23 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:11.34

600 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 67 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:07.43
2 59 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:12.00
3 54 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:20.24

600 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 105 Jamrichová RenataJamrichová Renata 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:56.90
2 55 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:00.29
3 47 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:05.27

800 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:22.84
2 5 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:25.65
3 8 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:26.35

800 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 89 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:30.07
2 82 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:33.16
3 17 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:33.84

1000 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3:31.65
2 70 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:51.72
3 72 Surman MartinSurman Martin 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3:55.27

2000 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 97 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7:20.53
2 86 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7:46.78
3 95 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7:56.97

3000 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 100 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10:29.94
2 101 Ďuriš MichalĎuriš Michal 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11:05.44
3 103 Vesperín AndrejVesperín Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 11:32.09

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.65
2 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.36
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.67

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.93
2 41 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 13.99
3 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.16

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.17
2 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.47
3 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 15.40

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 13.77
2 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.90
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.03

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 18.34
2 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.64
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 20.96

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.25
2 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 17.37
3 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 21.04

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.96
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.13
3 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.64

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.51
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.81
3 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 17.22

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42.61
2 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 46.22
3 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 52.98

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 49.25
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 54.87

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 53.15
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 53.39
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 56.52

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 47.18
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 47.20
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 47.39

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 77 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5:15.25
2 76 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5:26.69
3 75 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:28.73

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 80 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6:29.76
2 1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7:12.59
3 79 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7:22.98

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 81 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7:01.40

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 40 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 6:20.34
2 76 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:22.35
3 73 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:33.32

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 87 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 18:52.70
2 90 Juhás KristiánJuhás Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 20:37.34
3 88 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 22:15.08

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 85 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18:53.60
2 82 Tinková TatianaTinková Tatiana 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21:09.33
3 83 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21:24.03

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 31 Chobot, Hvozdík, Buday, Nduka Chobot, Hvozdík, Buday, Nduka AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.22
2 Repa, Hindák, Kňažík, Kovács Repa, Hindák, Kňažík, Kovács TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 39.39
3 69 Stjepanovič, Štercel, Valach Stjepanovič, Štercel, Valach Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.28

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čudaiová, Bartošíková, Vendžúrová, Mikušincová Čudaiová, Bartošíková, Vendžúrová, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 37.87
2 Čerešňová, Satmarová, Šimová, Seková Čerešňová, Satmarová, Šimová, Seková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 39.00
3 48 Prvá, Kulichová, Jamrichová, Nižnanová Prvá, Kulichová, Jamrichová, Nižnanová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.57

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 55 Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 37.60
2 53 Dobiašová, Mikušaťová, Mádelová, Hrachovcová Dobiašová, Mikušaťová, Mádelová, Hrachovcová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 39.88
3 Kúkelová, Moravíková, Bilická, Harceková Kúkelová, Moravíková, Bilická, Harceková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 42.82

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čery, Seko, Fiala, Svoreň Čery, Seko, Fiala, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:47.69
2 Valo, Bartoníček, Ostrovský, Samuel Valo, Bartoníček, Ostrovský, Samuel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:50.91
3 13 Kováč, Prochác, Blšták, Černý Kováč, Prochác, Blšták, Černý Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:55.13

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šido, Plačko, Plačko, Sabota, Jobb Šido, Plačko, Plačko, Sabota, Jobb Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3:05.02
2 Kováč, Petrík, Vanko, Broďáni Kováč, Petrík, Vanko, Broďáni ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:15.05
3 6 Tóth, Klempa, Kvočka, Miko Tóth, Klempa, Kvočka, Miko TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3:16.56

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Demitrová, Bartošíková, Brezanová, Bučeková Demitrová, Bartošíková, Brezanová, Bučeková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3:17.93
2 Balážiová, Šubová, Trnková, Vargončíková Balážiová, Šubová, Trnková, Vargončíková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:20.53
3 Hudeková, Frimmerová, Sedgwick, Zeleňová Hudeková, Frimmerová, Sedgwick, Zeleňová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3:21.84

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (utorok, 1.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Cellerová, Šarinová, Švachová, Mikušincová Cellerová, Šarinová, Švachová, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:59.12
2 Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:59.21
3 Broďániová, Duchoňová, Pintérová, Kelemenová Broďániová, Duchoňová, Pintérová, Kelemenová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:08.57