<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

800 m - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:22.84 11.00
2 5 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:25.65 9.00
3 8 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:26.35 8.00
4 3 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 2:27.01 7.00
5 11 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:31.96 6.00
6 104 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:32.11 5.00
7 7 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:33.52 4.00
8 9 Režnák TomášRežnák Tomáš 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:33.90 3.00
9 4 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:34.89 2.00
10 15 Horváth ErikHorváth Erik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:35.12 1.00
11 6 Tóth AdamTóth Adam 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:46.79
12 14 Geleta LukášGeleta Lukáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:53.95
13 10 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 3:01.20
12 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 14 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:30.07 11.00
2 82 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:33.16 9.00
3 17 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:33.84 8.00
4 88 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:34.53 7.00
5 20 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:36.52 6.00
6 93 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:39.34 5.00
7 84 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 2:47.15 4.00
8 83 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:47.91 3.00
9 91 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:57.51 2.00
10 85 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:05.93 1.00
19 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 DNF
Celkom 11 pretekárov