<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 10:55) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.83 6.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.88 5.00
3 Bartovič DávidBartovič Dávid 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.19
4 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.23
5 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 08.33
6 11 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.62
7 10 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.92
8 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.95
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 10:55) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.66 11.00
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.75 8.00
3 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.82 7.00
4 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 07.95 1.50
5 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.36
6 Kiss DavidKiss David 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 08.46
7 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 08.67
8 14 Geleta LukášGeleta Lukáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.77
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 03 (ut, 1.5.2018 - 10:55) Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 07.74 9.00
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.91 4.00
3 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.05
4 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 08.24
5 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.35
6 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.47
7 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.57
8 Kotúček AdamKotúček Adam 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.74
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 04 (ut, 1.5.2018 - 10:55) Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.93 3.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.95 1.50
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.97
4 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.46
5 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.65
6 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.80
7 6 Tóth AdamTóth Adam 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.02
8 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.41
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 10:55) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.08 11.00
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.66 4.00
3 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.69 3.00
4 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.86
5 19 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.92
6 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.97
7 Juríková TimeaJuríková Timea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.52
8 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.68
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 10:55) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.27 8.00
2 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.79 1.50
3 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.98
4 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
5 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.41
6 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.60
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.16
8 Bagalová KristínaBagalová Kristína 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.66
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 03 (ut, 1.5.2018 - 10:55) Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.33 6.00
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.58 5.00
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.79 1.50
4 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.85
5 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.01
6 1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.16
7 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.41
8 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.55
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 04 (ut, 1.5.2018 - 10:55) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 08.26 9.00
2 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.80
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.84
4 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.23
5 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.34
6 Laiterova AdelaLaiterova Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.45
MS Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.72
Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 05 (ut, 1.5.2018 - 10:55) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.30 7.00
2 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.99
3 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.23
4 Penciaková RebekaPenciaková Rebeka 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.56
5 Némethová ViktóriaNémethová Viktória 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.75
6 Náterová KarinNáterová Karin 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.76
7 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.81
MS Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.37
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 06 (ut, 1.5.2018 - 10:55) Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.89
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.37
3 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.59
4 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.66
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.58
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.83
Celkom 6 pretekárov
Staršie žiačky 07 (ut, 1.5.2018 - 10:55) Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.00
2 91 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.15
3 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.26
4 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.34
5 Vargončíková AlexandraVargončíková Alexandra 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.60
6 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.63
7 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.81
Celkom 7 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 11:10) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.79 5.00
2 25 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.01
3 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.31
4 23 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.52
5 26 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.93
6 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 11.17
7 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.73
8 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 11.85
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 11:10) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.58 11.00
2 29 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.64 9.00
3 27 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.75 6.00
4 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.35
5 33 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 10.76
6 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.31
7 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.82
Ďuriš MarekĎuriš Marek 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 03 (ut, 1.5.2018 - 11:10) Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.71 7.00
2 31 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.86 4.00
3 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.96 1.50
4 81 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.20
5 34 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 10.34
6 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.90
7 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.96
8 Chreno OliverChreno Oliver 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.51
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 04 (ut, 1.5.2018 - 11:10) Vietor: -4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.91 3.00
2 36 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.17
3 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.22
4 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.41
5 37 Kovács SebastiánKovács Sebastián 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.46
6 69 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.79
7 71 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.96
8 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 05 (ut, 1.5.2018 - 11:10) Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.66 8.00
2 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.96 1.50
3 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.90
4 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.27
5 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 11.41
6 Kukučka MatejKukučka Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.54
Celkom 6 pretekárov
Najmladší žiaci 06 (ut, 1.5.2018 - 11:10) Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Takáč SimeonTakáč Simeon 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.01
2 46 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.31
3 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.53
Celkom 3 pretekári

60 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 11:25) Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.71 6.00
2 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.80 4.00
3 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.78
4 51 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.83
5 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.06
6 65 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.47
7 58 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 11.59
8 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 11.97
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 11:25) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.54 8.00
2 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 10.22
3 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.29
4 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.77
5 Hajdu LilaHajdu Lila 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.82
6 Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.15
7 40 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 6 11.45
8 21 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 12.43
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (ut, 1.5.2018 - 11:25) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.26 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.53 9.00
MS Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.71
4 56 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.10
5 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.65
6 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.96
7 94 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 12.11
8 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.10
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 04 (ut, 1.5.2018 - 11:25) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.96
2 58 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.19
3 57 Hulíková KarolínaHulíková Karolína 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.55
4 94 Kolláriková EllaKolláriková Ella 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 11.15
5 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.22
6 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.64
7 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 12.29
Celkom 7 pretekárov
Najmladšie žiačky 05 (ut, 1.5.2018 - 11:25) Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.59 7.00
2 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.07
3 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.87
4 60 Kučerová NelaKučerová Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.88
5 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.93
6 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.28
7 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 11.73
MS Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.16
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 06 (ut, 1.5.2018 - 11:25) Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.95 2.00
2 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.13
3 64 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.33
4 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.74
5 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.86
6 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.86
7 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.91
8 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.09
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 07 (ut, 1.5.2018 - 11:25) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.78 5.00
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.82 3.00
3 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.45
4 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.61
5 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.28
6 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.30
7 Petrášová KarolínaPetrášová Karolína 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 11.76
8 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.01
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 08 (ut, 1.5.2018 - 11:25) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tranžík EmmaTranžík Emma 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.82
2 Tušková LuciaTušková Lucia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.24
3 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 11.58
4 66 Thuringer VanesaThuringer Vanesa 09 09 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 11.75
5 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.15
Celkom 5 pretekárov
Najmladšie žiačky 09 (ut, 1.5.2018 - 11:25) Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.04 1.00
2 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.20
3 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.54
4 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.13
5 Vološinová TeréziaVološinová Terézia 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 12.48
6 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.84
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 14:00) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.04 2.00
2 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.05 1.00
3 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 19.46
4 Bartovič DávidBartovič Dávid 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 19.59
5 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.68
6 12 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.78
7 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.40
8 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.75
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 14:00) Vietor: -4.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.43 8.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 18.80 4.00
3 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 19.39
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.04
5 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 20.50
6 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.53
7 7 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.17
8 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 23.17
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 03 (ut, 1.5.2018 - 14:00) Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 17.97 11.00
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.88 3.00
3 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 19.12
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 19.61
5 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20.15
6 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.71
7 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.56
Kunovský MartinKunovský Martin 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 04 (ut, 1.5.2018 - 14:00) Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 17.98 9.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.56 7.00
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.65 6.00
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 18.71 5.00
5 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 19.38
6 Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 19.64
7 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.37
Celkom 7 pretekárov

150 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.29 11.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 3 20.95
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.80
4 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.27
5 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.35
6 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.68
7 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.93
8 Bagalová KristínaBagalová Kristína 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 27.13
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 19.85 8.00
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 20.60 4.00
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.77 1.00
4 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.85
5 Beťková JúliaBeťková Júlia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.38
6 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 22.97
7 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 23.79
8 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.55
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 03 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.65 9.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 20.46 5.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.81
4 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 21.46
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 21.49
6 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.95
7 82 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.70
Illéšová LuciaIlléšová Lucia 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 04 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.93 7.00
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 20.29 6.00
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.47
4 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.67
5 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.25
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.26
7 Laiterova AdelaLaiterova Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 23.36
Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 05 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.62 3.00
MS Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.82
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 21.35
4 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.17
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.62
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.85
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 26.38
8 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 26.98
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 06 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.27
2 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.28
3 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.37
4 Vargončíková AlexandraVargončíková Alexandra 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.10
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.82
6 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.94
Celkom 6 pretekárov
Staršie žiačky 07 (ut, 1.5.2018 - 14:15) Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.76 2.00
2 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.57
3 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.40
Celkom 3 pretekári

150 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 14:30) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.43 9.00
2 68 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.62 8.00
3 Dekan AndrejDekan Andrej 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.80 5.00
4 21 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.94 4.00
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.56 2.00
6 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.64 1.00
7 Halanda MartinHalanda Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 28.67
Celkom 7 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 14:30) Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 22.74 11.00
2 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 24.76 7.00
3 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.94 6.00
4 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.37 3.00
5 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.66
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 14:45) Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 22.09 11.00
2 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.95 8.00
MS Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 24.43
4 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.00 6.00
5 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.53 3.00
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.93
7 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.72
8 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.91
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 14:45) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 23.65 9.00
2 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.02 5.00
3 76 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 25.61 1.00
4 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.13
5 666 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 10 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 29.32
6 Mištinová NelaMištinová Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.84
Celkom 6 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (ut, 1.5.2018 - 14:45) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.78 7.00
2 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 25.25 4.00
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 25.60 2.00
4 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.67
5 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.14
Celkom 5 pretekárov

300 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 36.70 11.00
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 36.92 9.00
3 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 39.46 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 40.16 6.00
5 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 40.18 5.00
6 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 41.33 3.00
7 Kvočka BranislavKvočka Branislav 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 48.44
Celkom 7 pretekárov
Starší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 40.03 7.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.50 4.00
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 41.96 2.00
4 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 47.91
5 Kunovský MartinKunovský Martin 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 50.92
Celkom 5 pretekárov
Starší žiaci 03 (ut, 1.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 43.69 1.00
2 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 46.49
3 10 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 46.62
4 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 46.84
5 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 53.01
Celkom 5 pretekárov

300 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.54 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 43.64 9.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 44.58 8.00
4 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 45.41 7.00
5 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 49.28 2.00
6 19 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 51.32
7 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 56.42
Celkom 7 pretekárov
Staršie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 43.52
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 44.79
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 45.60 6.00
4 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.74 5.00
5 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 47.61 4.00
6 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 52.50
Celkom 6 pretekárov
Staršie žiačky 03 (ut, 1.5.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 48.65 3.00
2 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 50.08 1.00
3 1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 50.44
4 85 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 54.71
5 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 61.48
Doležalová PetraDoležalová Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:03.07 11.00
2 24 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:04.54 9.00
3 29 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:07.17 7.00
4 35 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:09.73 5.00
5 27 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:19.87
6 41 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 2:21.17
7 44 Takáč SimeonTakáč Simeon 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:26.73
8 31 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:30.59
9 37 Kovács SebastiánKovács Sebastián 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:32.05
10 46 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:47.31
Celkom 10 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 36 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:05.29 8.00
2 39 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:08.92 6.00
3 23 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:11.34 4.00
4 40 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 2:11.49 3.00
5 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12 2:16.50 2.00
6 34 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:17.19 1.00
7 33 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:17.23
8 32 Kacina MichalKacina Michal 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:18.77
9 28 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:20.59
10 21 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:25.22
11 45 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 13 2:27.78
12 26 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:28.44
13 42 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:39.42
Celkom 13 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 105 Jamrichová RenataJamrichová Renata 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 1:56.90 11.00
2 55 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:00.29 9.00
3 47 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:05.27 8.00
4 48 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:09.64 6.00
5 52 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:12.62 4.00
6 50 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:15.83 3.00
7 49 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:21.84 1.00
8 63 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:26.47
9 53 Dobiašová MartinaDobiašová Martina 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:27.79
10 62 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:28.10
11 51 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:30.40
58 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 DNF
Celkom 12 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 67 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:07.43 7.00
2 59 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:12.00 5.00
3 54 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:20.24 2.00
4 60 Kučerová NelaKučerová Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:22.15
5 61 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:22.42
6 56 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:25.37
7 64 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:27.70
8 666 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 10 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2:28.07
9 57 Hulíková KarolínaHulíková Karolína 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:30.89
10 65 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:46.11
Celkom 10 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:22.84 11.00
2 5 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:25.65 9.00
3 8 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:26.35 8.00
4 3 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 2:27.01 7.00
5 11 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:31.96 6.00
6 104 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:32.11 5.00
7 7 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:33.52 4.00
8 9 Režnák TomášRežnák Tomáš 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:33.90 3.00
9 4 Remiš MichalRemiš Michal 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:34.89 2.00
10 15 Horváth ErikHorváth Erik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:35.12 1.00
11 6 Tóth AdamTóth Adam 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:46.79
12 14 Geleta LukášGeleta Lukáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:53.95
13 10 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 3:01.20
12 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 14 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:30.07 11.00
2 82 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:33.16 9.00
3 17 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:33.84 8.00
4 88 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:34.53 7.00
5 20 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:36.52 6.00
6 93 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:39.34 5.00
7 84 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 2:47.15 4.00
8 83 Bartošíková EllaBartošíková Ella 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:47.91 3.00
9 91 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:57.51 2.00
10 85 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:05.93 1.00
19 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 DNF
Celkom 11 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 68 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:31.65 11.00
2 70 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:51.72 9.00
3 72 Surman MartinSurman Martin 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 3:55.27 8.00
4 71 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 4:09.86 7.00
5 69 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:13.57 6.00
Celkom 5 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 97 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 7:20.53 11.00
2 86 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 7:46.78 9.00
3 95 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 7:56.97 8.00
4 94 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 7:58.70 7.00
5 96 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 8:28.19 6.00
6 98 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 8:44.76 5.00
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 100 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 10:29.94 11.00
2 101 Ďuriš MichalĎuriš Michal 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11:05.44 9.00
3 103 Vesperín AndrejVesperín Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 11:32.09 8.00
4 102 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11:52.86 7.00
5 99 Šima AndrejŠima Andrej 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12:03.95 6.00
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 10:20) Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.93 9.00
2 41 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 13.99 6.00
3 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.16 5.00
32 Kacina MichalKacina Michal 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Najmladší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 10:20) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.65 11.00
2 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.36 8.00
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.67 7.00
4 42 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 17.19 4.00
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 10:30) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 13.77 8.00
2 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.90 7.00
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.03 6.00
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 16.85 4.00
Celkom 4 pretekári
Najmladšie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 10:30) Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.17 11.00
2 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.47 9.00
3 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 15.40 5.00
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 10:00) Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zachar LukášZachar Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.25 11.00
2 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 17.37 9.00
3 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 21.04 5.00
4 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 22.45 3.00
Celkom 4 pretekári
Starší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 10:00) Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 18.34 8.00
2 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.64 7.00
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 20.96 6.00
4 74 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.91 4.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 10:10) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.96 9.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.13 8.00
3 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.64 7.00
4 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.28 4.00
5 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.95 2.00
Celkom 5 pretekárov
Staršie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 10:10) Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.51 11.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.81 6.00
3 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 17.22 5.00
4 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.86 3.00
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.25 1.00
Celkom 5 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:42.61 11.00
2 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 0:46.22 9.00
3 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 0:52.98 7.00
4 Miko DominikMiko Dominik 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 0:54.62 6.00
Kiss DavidKiss David 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DQ
Celkom 5 pretekárov
Starší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:42.92
2 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:49.25 8.00
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 0:54.87 5.00
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 0:47.18 11.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 0:47.20 9.00
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:47.39 8.00
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 0:49.56 7.00
5 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:51.52 6.00
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:53.31 4.00
7 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:57.21 1.00
Celkom 7 pretekárov
Staršie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:53.15 5.00
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 0:53.39 3.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:56.52 2.00
4 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:58.86
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:02.62
6 Juríková TimeaJuríková Timea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:03.81
7 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:04.73
Celkom 7 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 77 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 5:15.25 11.00
2 76 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 5:26.69 9.00
3 75 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 5:28.73 8.00
4 333 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:32.88 7.00
5 78 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 6:08.55 6.00
6 74 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 6:17.65 5.00
7 73 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 7:07.37 4.00
Celkom 7 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 6:29.76 11.00
2 1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 7:12.59 9.00
3 79 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 7:22.98 8.00
4 2 Grňová KláraGrňová Klára 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 8:08.73 7.00
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 7:01.40 11.00
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 3 6:20.34 11.00
2 76 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:22.35 9.00
3 73 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 6:33.32 8.00
4 58 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 6:55.11 7.00
5 77 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 9 7:06.75 6.00
6 21 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 7:14.14 5.00
7 17 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 7:42.76 4.00
8= 94 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5 8:04.36 2.50
8= 94 Kolláriková EllaKolláriková Ella 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 8:04.36 2.50
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 18:52.70 11.00
2 90 Juhás KristiánJuhás Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 20:37.34 9.00
3 88 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 22:15.08 8.00
4 89 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 22:45.54 7.00
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 85 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 18:53.60 11.00
2 82 Tinková TatianaTinková Tatiana 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21:09.33 9.00
3 83 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21:24.03 8.00
4 84 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 21:53.95 7.00
5 86 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 22:17.67 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145148153158163165 Body
1 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 163 oooooxooxoxxx 11.00
2 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 158 ooooxoxxooxxx 9.00
3 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 153 --ooooxxx 8.00
4= Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 148 oooooxxx 6.50
4= Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 148 oooooxx 6.50
6 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 145 oooxox- 5.00
7 3 Jobb JakubJobb Jakub
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 145 oooxxoxxx 4.00
8 Kotúček AdamKotúček Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 140 oooxxx 3.00
9 Hruška PeterHruška Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 140 oxooxxx 2.00
10 Takács NorbertTakács Norbert
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 140 ooxoxxx 1.00
11 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 140 ooxxoxxx
12 88 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 135 xxoxox-
13 Kachlík FilipKachlík Filip
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 130 oxxx
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140145150155158161 Body
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 150 -oooooxoxxx 11.00
2 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 150 --oooxxoxoxxx 9.00
3= Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 145 oooooxoxxx 7.50
3= Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 145 --oooxoxxx 7.50
5 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 145 -ooxooxoxxx 6.00
6= Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 140 -ooxxooxxx 4.50
6= Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 140 oooxxooxxx 4.50
8 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 140 -ooxxoxoxxx 3.00
9 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 140 oooxoxxoxxx 2.00
MS Bílá SandraBílá Sandra
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 130 oxooxxx
11 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 130 ooxoxxx 1.00
12 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 125 ooxxx
13= 85 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 000 -xxx
Betková BibianaBetková Bibiana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 DNS
Celkom 14 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115120125130 Body
1 70 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 120 oxoooxx- 11.00
2 41 Rehák MatejRehák Matej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 115 oooxxx 9.00
3= 28 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 110 ooxxx 7.50
3= 72 Surman MartinSurman Martin
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 110 ooxxx 7.50
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 95100105110115120125130 Body
1 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 125 oooooxooxxx 11.00
2 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 125 ooooooxoxxx 9.00
3 105 Jamrichová RenataJamrichová Renata
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 120 ooooxoxo- 8.00
4 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 115 -oxxoooxxx 7.00
5 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 110 ooooxxx 6.00
6 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 105 oooxxx 5.00
7 77 Smrtičová NinaSmrtičová Nina
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý...
07 07 105 ooxxoxxx 4.00
8 Pintérová SofiaPintérová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 100 oxxoxxx 3.00
Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 DNS
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 236246256266276286296306326346356366 Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 356 -----o-ooxoxoxxx 11.00
2 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 286 ooxooooxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 176186196206216226236246256266276 Body
MS Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 266 ----ooooxoxoxxx
MS Dudášová PetronelaDudášová Petronela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 226 --ooxxooxxx
3 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 226 xooooxoxoxxx 11.00
4 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 196 xoooxxx 9.00
5 Penciaková RebekaPenciaková Rebeka
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 186 ooxxx 8.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 558 +1.7 m/s 552  +2.0558  +1.7546  +0.8558-543  +1.8538  +1.8 11.00
2 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 548 +1.3 m/s 548  +1.3524  +2.2532  +1.6548506  +1.4510  +0.5504  +1.0 9.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 530 +1.9 m/s 517  +0.9530  +1.9471  +1.4530525  +2.2527  +0.7505  +1.4 8.00
4 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 522 +1.6 m/s 521  +1.1463  +0.4522  +1.6522x521  +1.5522  +2.4 7.00
5 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 514 +2.7 m/s 467 +0.3 m/s 467  +0.3514  +2.7x514xxx 6.00
6 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 492 +2.2 m/s 459 +1.8 m/s 294  +2.3x492  +2.2492450  +2.1416  +0.7459  +1.8 5.00
7 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 481 +0.6 m/s 481  +0.6469  +1.7472  +1.6481457  +2.4434  +0.4453  +2.7 4.00
8 Róka AlexRóka Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 475 +2.1 m/s 452 +1.3 m/s 452  +1.3475  +2.1423  +0.8475x373  +1.3x 3.00
9 Hruška PeterHruška Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 467 +0.8 m/s 467  +0.8454  +2.4467  +1.5467 2.00
10 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 462 +1.2 m/s 457  +2.1x462  +1.2462 1.00
11 Karol TimotejKarol Timotej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 454 +2.4 m/s 446 +1.4 m/s 446  +2.0446  +1.4454  +2.4454
12 9 Režnák TomášRežnák Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 435 +1.8 m/s 434  +1.5435  +1.8410  +0.5435
13 Kvočka BranislavKvočka Branislav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 422 +1.6 m/s xx422  +1.6422
14 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 420 +0.8 m/s x420  +0.8395  +2.1420
15 Haberern RichardHaberern Richard
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 386 +1.9 m/s 373  +2.1386  +1.9x386
16 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 381 +0.2 m/s xx381  +0.2381
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 530 +2.7 m/s 525 +1.5 m/s 525  +1.5530  +2.7261  +4.2530519  +0.7xx 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 492 +1.7 m/s 433  +0.9492  +1.7432  +3.3492466  +1.1x- 9.00
MS Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 465 +2.4 m/s 459 +1.4 m/s 459  +4.1451  -0.5454  +2.7459465  +2.4459  +1.4442  +0.5
4 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 451 +2.9 m/s 441 +1.0 m/s 389  +2.4419  +1.5425  +0.7425451  +2.9x441  +1.0 8.00
5 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 442 +2.5 m/s 419 +1.5 m/s 434  +3.5410  -0.7409  +1.9434419  +1.5394  +1.1442  +2.5 7.00
6 84 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 438 +0.6 m/s 427  +1.2438  +0.6424  +1.6438434  +0.7429  +1.6307  +3.0 6.00
7 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 435 +1.2 m/s 409  +3.2x430  +1.4430433  +1.4435  +1.2x 5.00
8 Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 430 +1.5 m/s 399  +1.9370  +1.6430  +1.5430426  +2.2423  +0.8416  +1.6 4.00
9 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 421 409421x421 3.00
10 Haydenová HanaHaydenová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 419 +2.8 m/s 410 +0.7 m/s 410  +0.7396  +3.1419  +2.8419 2.00
11 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 418 +2.0 m/s 418  +2.0412  +0.8397  +0.5418 1.00
12 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 418 +3.6 m/s x402  +3.4418  +3.6418
13 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 417 +1.8 m/s 417  +1.8413  +0.1401  +1.5417
14 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 413 +0.1 m/s 345  +0.2408  +1.9413  +0.1413
15 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 410 +3.5 m/s 393 +0.6 m/s 393  +0.6386  +0.8410  +3.5410
16 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 409 +0.4 m/s 339  +1.2409  +0.4392  +1.3409
17 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 408 +0.5 m/s 380  +8.0382  +0.4408  +0.5408
18 Bučeková RáchelBučeková Ráchel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 397 +1.7 m/s 397  +1.7381  +2.1341  +0.6397
19 Šišoláková PetraŠišoláková Petra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 394 +0.3 m/s 380  +2.1375  +0.0394  +0.3394
20 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 389 +2.9 m/s 358 +0.6 m/s 389  +2.9358  +0.6354  +0.3389
21 Piterková DominikaPiterková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 388 +1.1 m/s x387  +0.8388  +1.1388  -0.1
22 84 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 382 +3.0 m/s 377 +0.9 m/s 377  +0.9354  +0.3382  +3.0382
23 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 373 +2.5 m/s 360 +0.7 m/s 350  +0.7373  +2.5360  +0.7373
24 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 365 +1.7 m/s 351  +2.8365  +1.7345  +1.0365
25 Valášková GrétaValášková Gréta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 355 +1.0 m/s 355  +1.0344  +2.8353  +2.3355
26 83 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 355 +2.3 m/s 347 +0.5 m/s 347  +0.5355  +2.3x355
27 Černá NinaČerná Nina
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 354 +2.6 m/s 324 +0.6 m/s 354  +2.6354  +2.3324  +0.6354
28 Laurová ViktóriaLaurová Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 329 +1.1 m/s 329  +1.1xx329
29 96 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 323 +0.9 m/s 294  +0.3317  +1.6323  +0.9323
30 Beťková JúliaBeťková Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 000 xxx0.0
Celkom 30 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 438 +4.2 m/s 388 +1.7 m/s xx384  +1.1384388  +1.7438  +4.2x 11.00
2 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 404 +3.0 m/s 392 +1.8 m/s 334  +0.9392  +1.8404  +3.0404368  +1.6390  +1.8383  +1.4 9.00
3 72 Surman MartinSurman Martin
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 336 +1.2 m/s 330  +3.5332  +0.3336  +1.2336314  +0.7268  +2.6- 8.00
4 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 326 +2.3 m/s 319 +1.3 m/s 314  +0.2295  +1.3308  +2.0314326  +2.3319  +1.3293  +0.2 7.00
5 Čičo SamuelČičo Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 322 +0.7 m/s 296  +2.3322  +0.7x322295  +1.6315  +1.6319  +2.2 6.00
6 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 308 +2.2 m/s 307 +2.0 m/s 237  +3.5307  +2.0308  +2.2308270  +3.2279  +1.7281  +0.6 5.00
MS Jurčák TomášJurčák Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 294 +1.8 m/s 279  +2.4281  +1.7257  +1.3281277  +1.6294  +1.8x
8 Katuščák MichalKatuščák Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 273 +2.2 m/s 269 +1.5 m/s 246  +2.5243  +1.8x246273  +2.2269  +1.5267  +1.2 4.00
Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 DNS 0.0
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 417 +3.3 m/s 387 +1.1 m/s 384  +1.3387  +1.1417  +3.3417414  +3.0404  +2.4404  +2.5 11.00
2 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 383 +1.8 m/s 354  +2.1362  +0.7338  +1.5362x383  +1.8369  +1.1 9.00
3 Mészárosová NelaMészárosová Nela
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 360 +1.7 m/s 292  +1.6298  +2.2360  +1.7360335  +2.7289  +2.6316  +1.4 8.00
4 49 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 354 +2.1 m/s 332 +1.6 m/s 320  +1.6328  +2.0340  +3.3340354  +2.1296  +3.3332  +1.6 7.00
5 55 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 344 +2.9 m/s 339 +0.9 m/s 329  +1.4332  +2.8339  +0.9339343  +2.3344  +2.9326  +1.8 6.00
6 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 341 +4.0 m/s 278 +1.2 m/s 278  +1.2336  +2.7338  +3.4338331  +3.1341  +4.0324  +2.8 5.00
7 61 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 338 +2.9 m/s 336 +1.4 m/s 300  +1.0338  +2.9329  +1.1338x329  +2.7336  +1.4 4.00
MS Holická LauraHolická Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 336 +1.6 m/s 300  +1.5336  +1.6292  +1.5336299  +2.0x299  +1.0
9 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 320 +0.6 m/s x295  +3.0320  +0.6320 3.00
10 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 315 +2.5 m/s 294 +1.2 m/s 247  +0.9315  +2.5294  +1.2315 2.00
11 Šurinová AlenaŠurinová Alena
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 310 +2.7 m/s 310  +2.7265  +2.1281  +2.9310 1.00
12 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 297 +0.7 m/s 297  +0.7291  +1.8287  +2.0297
13 Lencsésová SofiaLencsésová Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 297 +1.8 m/s 290  +0.3x297  +1.8297
14 63 Nižnanová EmaNižnanová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 285 +1.0 m/s x274  +3.0285  +1.0285
54 Dobošová KamilaDobošová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 DNS 0.0
Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 NM 0.0
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 06.64 0.0 11.00
2 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 06.44 0.0 9.00
3 71 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 03.60 0.0 8.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 07.00 0.0 11.00
2 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 06.58 0.0 9.00
3 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 06.17 0.0 8.00
4 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 05.85 0.0 7.00
5 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 05.39 0.0 6.00
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 12.83 12,7412,83x12,83x12,66x 11.00
2 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 10.01 10,01x08,9010,0110,00x09,04 9.00
3 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 09.46 09,4608,9908,5109,4609,2509,0708,87 8.00
4 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 08.84 08,6208,5207,7708,6208,84x08,22 7.00
5 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 08.81 x07,5908,8108,81x08,8008,12 6.00
6 Péteriová LauraPéteriová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 08.10 07,8207,9108,1008,1007,9408,0907,78 5.00
7 Sochová LauraSochová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 08.00 07,6208,0007,8208,00xx07,78 4.00
8 Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 07.97 07,29x07,7407,74x07,9107,97 3.00
9 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 07.62 07,5207,0007,6207,62 2.00
10 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 07.36 07,1407,3607,0807,36 1.00
11 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 07.34 07,3407,1506,8207,34
12 Synaková SabínaSynaková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 07.05 07,0505,7106,4707,05
13 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 06.94 06,9406,7706,0606,94
14 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 06.78 06,0006,4606,7806,78
15 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 06.63 06,4706,5506,6306,63
16 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 06.63 06,4706,4706,6306,63
17 Doležalová PetraDoležalová Petra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 06.46 06,1606,46x06,46
18 17 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 06.23 06,2306,0105,3306,23
19 Kováříková SabínaKováříková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 05.66 05,66xx05,66
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 13.48 13,3813,40x13,4013,3213,4813,27 11.00
2 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 11.60 10,68x11,4411,4411,6010,67x 9.00
3 Mráz MárioMráz Mário
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 11.19 10,1210,1810,5310,5311,1911,1411,08 8.00
4 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 10.67 10,3510,0510,5410,5410,4010,6710,63 7.00
5 Symonchuk OleksiiSymonchuk Oleksii
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 10.22 09,7509,6309,3009,7510,1210,2209,88 6.00
6 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 10.04 10,0409,7710,0409,4809,5209,72 5.00
7 Kerďo FilipKerďo Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 09.88 x09,5509,8809,88x08,9509,27 4.00
8 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 09.26 08,9309,2609,0809,2608,8308,9109,20 3.00
9 78 Sabota KristiánSabota Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 09.21 08,8309,2108,7709,21 2.00
10 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 08.94 x08,94x08,94 1.00
11 Nikodém MichalNikodém Michal
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 08.09 08,0908,0107,5008,09
12 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 07.90 07,6807,5607,9007,90
Celkom 12 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 42.41 0.0 11.00
2 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 36.88 0.0 9.00
3 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 29.27 0.0 8.00
4 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 28.80 0.0 7.00
5 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 25.72 0.0 6.00
6 87 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 25.64 0.0 5.00
7 Podzámsky MartinPodzámsky Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 24.34 0.0 4.00
8 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 20.61 0.0 3.00
9 Marko PatrikMarko Patrik
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 20.30 0.0 2.00
10 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 19.56 0.0 1.00
11 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 15.73 0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 36.34 0.0 11.00
2 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 20.58 0.0 9.00
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 20.26 0.0 8.00
4 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 17.91 0.0 7.00
5 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 16.70 0.0 6.00
6 Kováříková SabínaKováříková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 16.67 0.0 5.00
7 Synaková SabínaSynaková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 12.58 0.0 4.00
8 Blahutová ErikaBlahutová Erika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 12.10 0.0 3.00
Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 NM 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 38.43 0.0 11.00
2 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 23.33 0.0 9.00
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 21.47 0.0 8.00
4 Kosmálová SimonaKosmálová Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 19.36 0.0 7.00
5 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 18.59 0.0 6.00
6 17 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 18.10 0.0 5.00
7 Kováříková SabínaKováříková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 14.40 0.0 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(ut, 1.5.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 32.17 0.0 11.00
2 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 26.27 0.0 9.00
3 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 25.88 0.0 8.00
4 73 Marťák ErikMarťák Erik
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03