<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:42.61 11.00
2 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 0:46.22 9.00
3 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 0:52.98 7.00
4 Miko DominikMiko Dominik 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 0:54.62 6.00
Kiss DavidKiss David 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DQ
Celkom 5 pretekárov
Starší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:42.92
2 Takács NorbertTakács Norbert 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:49.25 8.00
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 0:54.87 5.00
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 0:47.18 11.00
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 0:47.20 9.00
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:47.39 8.00
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 0:49.56 7.00
5 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:51.52 6.00
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:53.31 4.00
7 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 0:57.21 1.00
Celkom 7 pretekárov
Staršie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:53.15 5.00
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 0:53.39 3.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:56.52 2.00
4 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 0:58.86
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:02.62
6 Juríková TimeaJuríková Timea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:03.81
7 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:04.73
Celkom 7 pretekárov