<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

300 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 36.70 11.00
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 36.92 9.00
3 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 39.46 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 40.16 6.00
5 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 40.18 5.00
6 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 41.33 3.00
7 Kvočka BranislavKvočka Branislav 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 48.44
Celkom 7 pretekárov
Starší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 40.03 7.00
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.50 4.00
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 41.96 2.00
4 Petrík MatejPetrík Matej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 47.91
5 Kunovský MartinKunovský Martin 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 50.92
Celkom 5 pretekárov
Starší žiaci 03 (ut, 1.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 43.69 1.00
2 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 46.49
3 10 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 46.62
4 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 46.84
5 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 53.01
Celkom 5 pretekárov

300 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.54 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 43.64 9.00
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 44.58 8.00
4 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 45.41 7.00
5 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 49.28 2.00
6 19 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 51.32
7 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 56.42
Celkom 7 pretekárov
Staršie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 43.52
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 44.79
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 45.60 6.00
4 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.74 5.00
5 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 47.61 4.00
6 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 52.50
Celkom 6 pretekárov
Staršie žiačky 03 (ut, 1.5.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 48.65 3.00
2 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 50.08 1.00
3 1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 50.44
4 85 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 54.71
5 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 61.48
Doležalová PetraDoležalová Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 DNS
Celkom 6 pretekárov