<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ut, 1.5.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 12.83 12,74 12,83 x 12.83 x 12,66 x 11.00
2 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 10.01 10,01 x 08,90 10.01 10,00 x 09,04 9.00
3 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 09.46 09,46 08,99 08,51 9.46 09,25 09,07 08,87 8.00
4 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 08.84 08,62 08,52 07,77 8.62 08,84 x 08,22 7.00
5 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 08.81 x 07,59 08,81 8.81 x 08,80 08,12 6.00
6 Péteriová LauraPéteriová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 08.10 07,82 07,91 08,10 8.10 07,94 08,09 07,78 5.00
7 Sochová LauraSochová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 08.00 07,62 08,00 07,82 8.00 x x 07,78 4.00
8 Šubová DenisaŠubová Denisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 07.97 07,29 x 07,74 7.74 x 07,91 07,97 3.00
9 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 07.62 07,52 07,00 07,62 7.62 2.00
10 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 07.36 07,14 07,36 07,08 7.36 1.00
11 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 07.34 07,34 07,15 06,82 7.34
12 Synaková SabínaSynaková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 07.05 07,05 05,71 06,47 7.05
13 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 06.94 06,94 06,77 06,06 6.94
14 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 06.78 06,00 06,46 06,78 6.78
15 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 06.63 06,47 06,55 06,63 6.63
16 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 06.63 06,47 06,47 06,63 6.63
17 Doležalová PetraDoležalová Petra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 06.46 06,16 06,46 x 6.46
18 17 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 06.23 06,23 06,01 05,33 6.23
19 Kováříková SabínaKováříková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 05.66 05,66 x x 5.66
Celkom 19 pretekárov