<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

400 m - Juniori

(st, 15.9.2021 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 0:57.29 11.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci

(st, 15.9.2021 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 0:52.99 11.00
2 90 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 0:54.16 9.00
3 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:54.75 8.00
4 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 0:55.36 7.00
5 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 1:00.15 6.00
6 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:04.16 5.00
7 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 1:07.16 4.00
Celkom 7 pretekárov

400 m - Juniorky

(st, 15.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:04.06 11.00
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 15.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:03.37 10.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:03.78 8.00
3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 1:05.84 7.00
4 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:07.06 6.00
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 1:07.70 5.00
6 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 1:10.34 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:03.37 10.00
2 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:07.90 4.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 1:09.29 3.00
4 Štúriková NatáliaŠtúriková Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:14.90 1.00
5 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 1:27.06
Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:03.37 10.00
1 98 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:03.37 10.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:03.78 8.00
4 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 PB 1:05.84 7.00
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:07.06 6.00
6 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 1:07.70 5.00
7 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:07.90 4.00
8 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 1:09.29 3.00
9 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 1:10.34 2.00
10 Štúriková NatáliaŠtúriková Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:14.90 1.00
11 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 1:27.06
Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DNS