<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

IV.kolo súťaže družstiev SsAZ dorastu a finále mladšieho žiactva

Martin (15. 9. 2021)

60 m - Mladší žiaci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina SB 08.09
2 90 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno SB 08.12
3 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica SB 08.31

60 m - Mladší žiaci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica SB 09.11
2 180 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.21
3 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica SB 09.51

60 m - Mladšie žiačky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica SB 08.88
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina SB 08.93
3 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica SB 09.08

60 m - Mladšie žiačky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina SB 08.39
2 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.58
3 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica SB 08.66

100 m - Juniori (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12.24
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.47
3 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš PB 12.62

100 m - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina SB 11.28
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin SB 11.45
3 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica SB 11.70

100 m - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12.62
2 Lörinc LukasLörinc Lukas 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12.70
3 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12.79

100 m - Juniorky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 14.61
2 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 15.21

100 m - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen SB 14.25
2 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 14.54
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14.63

100 m - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 91 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno SB 13.18
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca SB 13.32
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca SB 13.41

200 m - Juniori (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 94 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina PB 25.93
2 Koprda JakubKoprda Jakub 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 27.17
3 Kaštan VladimírKaštan Vladimír 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 27.93

200 m - Juniorky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 29.97
2 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 33.00

400 m - Juniori (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čurlej MariánČurlej Marián 02 02 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 57.29

400 m - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 52.99
2 90 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno PB 54.16
3 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 54.75

400 m - Juniorky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 64.06

600 m - Mladší žiaci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 90 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1:38.18
2 178 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 1:53.09
3 92 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 1:53.10

800 m - Juniori (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 82 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:07.89
2 94 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2:10.78

800 m - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 83 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:02.95
2 149 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica PB 2:07.47
3 84 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 2:12.25

800 m - Juniorky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 87 Meszárosová LeaMeszárosová Lea 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:32.52

800 m - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 95 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 2:21.85
2 86 Tóthová RebekaTóthová Rebeka 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2:28.07
3 95 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:33.73

1500 m - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 88 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4:41.62
2 96 Slosiar ViliamSlosiar Viliam 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4:42.11
3 184 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 5:22.97

1500 m - Mladší žiaci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 183 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5:45.83
2 186 Ivanič MatejIvanič Matej 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 5:52.29
3 149 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6:24.48

1500 m - Juniorky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 149 Krkošková PavlaKrkošková Pavla 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca PB 5:31.97

1500 m - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 5 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom PB 5:30.86
2 86 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5:34.26
3 83 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 5:36.48

1500 m - Mladšie žiačky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 82 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5:37.90
2 116 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5:54.82
3 91 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5:58.33

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina PB 15.73
2 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 18.12
3 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 18.82

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 20.65
2 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 22.39
3 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 25.96

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec PB 72.30
2 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 91.63

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 98 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 84.64
1 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 75.34

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 191 Bobrík MatejBobrík Matej 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín PB 14:21.05
2 95 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 15:34.30

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 184 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13:58.61

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 88 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16:33.61
2 98 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17:48.25
3 149 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 18:36.21

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Konušík, Paulec, Ragula, Haninec Konušík, Paulec, Ragula, Haninec AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 38.64
2 Mikuš, Jurga, Králik, Konušík Mikuš, Jurga, Králik, Konušík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 38.68
3 Škrobák, Brezničan, Zdurienčík, Hraník Škrobák, Brezničan, Zdurienčík, Hraník AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 38.88

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (streda, 15.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Frličková, Chukwu Agu, Urbanovská, Marčeková Frličková, Chukwu Agu, Urbanovská, Marčeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:30.52
2 Dybalová, Trlíková, Gerátová, Lukašíková Dybalová, Trlíková, Gerátová, Lukašíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:42.98
3 Ambrozyova, Balážová, Hudecová, Kupcová Ambrozyova, Balážová, Hudecová, Kupcová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:44.18